Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek bu rüyayı gören kişinin hayatına ve geleceğine dair kurduğu tüm hayallerin ve planladığı tüm giderlerin gerçekleşeceği manasına gelir. Lakin kişi rüyasında hiç tanımadığı biriyle cinsel ilişkiye girdiğini görmüşse bu rüyanın bazı olumsuz değerlendirmeleri bulunmaktadır. Eğer kişi rüyasında tanımadığı biriyle cinsel ilişki yaşamışsa bu rüya kişinin sıkıntılı ve eza içinde günler geçireceği, üzücü bir takım olaylar yaşayacağı anlamına gelir. Rüyada cinsel ilişkiye girmek bütün bunlarla birlikte kişinin hayatta birtakım işler başaracağına ve bazı zaferlere yelken açacağına da delalet eder.

Eğer kişi rüyasında bir düşmanıyla ya da rekabet içinde olduğu bir kimseyle cinsel ilişkiye girdiğini görmüşse bu rüyanın manası ise rüyayı gören kişinin rekabet içinde bulunduğu kişiye ya da söz konusu olan hasma karşı kesinlik içeren bir üstünlük kuracağı, ezici bir zafer kazanacağıdır.

Rüyasında cinsel ilişkiye girdiğini gören kişi bir kadınsa rüyayı gören kadının yakın bir zamanda sıkıntılı ve zorlu günler geçireceği, bu sıkıntılı ve zor günlere rağmen daha sağduyulu ve sakin kalması durumunda söz konusu olan sıkıntılı günlerden daha kolay ve daha huzurlu atlatacağı anlamı bulunmaktadır.

Rüyada Ters İlişkiye Girmek Diyanet

Eğer kişi rüyasında ters cinsel ilişkiye girdiğini görmüşse bu rüyanın içinde barındırdığı anlam kişinin birtakım maddi kayıplar yaşayacağı yönündedir. Kişinin bu maddi kayıplar kapsamında mallarından ya da mülklerinden yana kayıplar yaşayacaktır. Aynı zamanda rüyada ters bir biçimde ilişkiye girdiğini gören kişinin ileriki günlerde üzücü birtakım hadiseler yaşayacağı, hayal kırıklıkları ile karşılaşacağı ve canlarının istediği gibi sonuçta almayacağı yorumu da yapılmaktadır.

Rüyada Cinsel Organ Görmek

ruyada cinsel organ gormek

Kişinin rüyasında cinsel organ görmesi bolluk ve bereket olarak yorumlanmaktadır. Eğer kişi rüyasında erkek cinsel organı görmüşse bu rüyayı gören kişinin mal ve mülk gibi zenginlikler elde edeceği yorumu yapılır. Rüyasında cinsel organ gören kişiyi bolluk içinde geçecek günler beklediğine inanılır.

Eğer erkek kişiler rüyasında kendi cinsel organını çıkarttığını görmüşse bu rüyadan çıkartılan anlamı ise rüyayı gören kişinin bir erkek evlat sahibi olacağı yönündedir.

Rüyada Eşiyle Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

Eğer kişi rüyasında eşiyle cinsel ilişki yaşadığını görmüşse buraya olumlu ve güzel bir şekilde yorumlanmaktadır. Kişinin rüyasında kendi eşiyle cinsel ilişkiye girdiğini görmesi mesleği bakımından gerçekleştirdiği işlerin daha iyiye gideceği anlamına gelir. Rüya sahibinin böyle bir rüya görmesi akabinde daha hayırlı işler gerçekleştireceği, aldığı sonuçlardan yana sevinçli olacağı ve ailesini de mutlu edeceği anlamlarını taşımaktadır. İbn-i Sirin (r.a) yorumuna göre; Kişinin rüyasında eşiyle farklı bir yolla ilişkiye girdiğini görmesi ise rüya sahibinin cinsellikte Resul-i Ekrem’in (s.a.a) sünnetini gözetmeyen biri olduğu manasına gelir.

Ayrıca rüyada canavar görmek hakkında bilgileri inceleyebilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliyle Cinsel İlişkiye Girmek

Bir kişinin rüyasında eski sevgilisi ile cinsel ilişkiye girdiğini görmesi hayırlı ve güzel bir rüya olarak yorumlanır. Zira kişi rüyasında eski sevgilisiyle cinsel bir ilişkiye girmişse buradan çıkarılan anlam rüyayı gören kişiye eski sevgilisinden bir güzellik, bir hayır geleceği yönündedir. Rüyayı gören kişi eski sevgilisinden göreceği maddi ya da manevi bir yardımdan dolayı rahatlayacağı ve eski sevgilisine karşı daima minnettar kalacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ünlü Biriyle Cinsel İlişkiye Girmek

Kişi rüyasında ünlü ve tanınmış biri ile cinsel ilişkiye girdiğini görmüşse bu rüyayı gören kişi yakın zamanda çok heyecanlı ve hareketli günler yaşayacaktır. Aynı zamandır rüya sahibi çevresi tarafından ilgi odağında olacak ve adeta paylaşılmaz bir konum kazanacak. Rüyasında ünlü biriyle ilişkiye girdiğini gören kişinin aşk hayatında da olumlu gelişmeler yaşanacak ve kişinin işittiği sevgi sözcükleri birbiri ardına dizilecek. Rüyayı gören kişiye ilgi ve sevgi duyan kişilerin artacağı anlamına gelen ünlü biriyle rüyada cinsel ilişkiye girmek rüya sahibinin karşılaşacağı bu ilgiden dolayı kafasının karışacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüya sahibi söz konusu olan bu ilgiden yana mutluluk ve heyecan duyacağı yorumu yapılır.

Rüyada Sevgiliyle Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyasında sevgilisi ile cinsel ilişkiye girdiğini gören kişiler için yapılan rüya yorumu kişinin hayatındaki kadını olduğu haliyle kabul etmesi gerektiği yönündedir. Rüyasında sevgilisi ile cinsel ilişkiye girdiğini gören kişinin sevgilisinin karakterine, benimsediği hayat görüşüne ve sahip olduğu değerleri saygı duyduğunu yine bizzat sevgilisine karşı içtenlikle hissettirmektedir. Zira kişinin rüyasında sevgilisiyle cinsel ilişkiye girmesi sevgilisi tarafından rüya sahibine gösterilen ilginin bir bakıma karşılıklı olmadığı düşüncesine yorulur. Bu sebeple rüya sahibi ile sevgilisi arasında birtakım uzaklıklar ve kırgınlıklar yaşanabilir. Bu sebeple kişinin geç kalmadan bu ilgisizlik sorununu çözmesi önem arz eder.

Rüyada Hayvanlarla İlişkiye Girmek

Kişinin rüyasında hayvanlarla cinsel ilişkiye girdiğini görmesi rüyayı gören kişinin kariyerinde Büyük başarılar elde edeceği anlamına gelir. Aynı zamanda rüya sahibinin büyük bir mülk sahibi olacağı yorumu da yapılmaktadır. Kişi rüyasında vahşi bir hayvanla cinsel ilişkiye girdiğini görmüşse bu rüyanın manası ise rüya sahibinin hasımlarına ve rekabet içerisinde olduğu kişilere karşı güçlü bir zafer elde edeceği şeklindedir. Cabir Mağribî (r.a) yorumuna göre; insanı rüyada deve ile ilişkiye girdiğini görmesi rüya sahibinin sıkıntılarını aşacağı, sahip olduğu malın ve mülkün artacağı, düşmanlarına karşı zaferler kazanacağı anlamına gelir. Aynı zamanda rüya sahibinin şan ve şöhret sahibi olacağı da söz konusudur.

Rüyada Başkasının Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

ruyada baskasinin cinsel iliskiye girdigini gormek

Rüyasında başka insanların cinsel ilişkiye girdiğini gören kişi için çevresini başarılı insanların saracağı yorumu yapılmaktadır. Kişi rüyasında başka insanların cinsel ilişkiye girdiğini görmüşse çevirisini soracak olan başarılı insanlardan cesaret alacağına ve söz konusu olan bu insanların kişiye bir yol sunacağına delalet eder. Bu rüyayı görmüş olan kişi çevresindeki başarılı insanlar sayesinde başarıya ulaşacak ve söz konusu olan bu başarıdan kendi hakkı olanı kazanacaktır.

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek Rüya Tabirleri

Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek hem hayır hem de şer olarak yorumlanan rüyalardır. Bazı görüşlere göre kişinin rüyasında cinsel ilişkiye girdiğini görmesi ileriki zamanlarında bazı sıkıntılar ve bazı küçük düşürücü olaylar yaşayacağı şeklindedir. Bu görüşe göre kişi ileriki zamanlarında bir iftira ile karşı karşıya kalacak ve itibar ödenecektir. Fakat İmamı Nablusi (r.a) yorumuna göre; rüyada cinsel ilişkiye girmek hayırlı bir rüyadır ve rüyayı gören kişi bol kazanç ve bol mutluluk sahibi olacaktır.

Rüyada Dul Bir Kadınla Cinsel İlişkiye Girmek

Kişinin rüyasında dul bir kadınla cinsel ilişkiye girdiğini görmesi hayırlı olarak yorumlanmayan rüyalardandır. Eğer kişi rüyasında dul bir kimse ile cinsel ilişkiye girdiğini görmüşse bu rüya kişinin yaşadığı bölge civarlarında bir salgın hastalığın söz konusu olması ve bu hastalık sonucunda bir takım zorlukların, sıkıntıların vuku bulması şeklinde yorumlanır. Bazı görüşler böyle bir rüyanın dert ve sıkıntı getireceği yönünde yorumlar yapıyor olsa da, bazı görüşler ise dul bir kadınla rüyada cinsel ilişkiye girmenin hayırlı bir sonuç sağlayacağını ileri sürmektedir. Bu görüşlere göre rüya sahibinin gelirinin artacak, evinde bolluk – bereket devrinin başlayacak ve sıkıntılı günler geride kalacaktır.

Rüyada Sevişmek

Bir kimsenin rüyada kendisini sevişmekte olduğunu görmesi, rüya sahibinin böyle bir duygudan mahrum
ve yoksun olduğuna işaretle yorumlanmıştır.

Bazı yorumculara göre ise: Rüyasında sevişen iki kişi görmek, rüya sahibinin çevresinde sevilen bir kişi olduğuna
işarettir denilmiştir.

• Kişinin kendisini bir gençle (veya kızla) seviştiğini görmesi, hakkında dedikoduya veya işlerinde zarara işarettir.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu