Rüyada Ağlayan Birine Sarılmak Ne Demek?

Rüyada ağlayan birine sarılmak, rüyayı gören kişi çok değer vermiş olduğu fakat dargın olduğu kişiyle yakın zaman içerisinde barışacağına , arasındaki soğuk rüzgarların eriyeceğine delalet eder.

Bunun yanı sıra sağlıklı kararlar vereceğinize , fakat çevrenizde bulunan insanların davranışlarına çok dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder.

Rüyada ağlayan birine sarılmak, İstemeden de olsa dargın olmuş olduğunuz insanlarla barışacağınıza , dostlarınızı kaybetmeyeceğiniz için çok sevinçli olacağınıza, çok temkinli bir yapıya sahip olduğunuza ve bu yüzden dargınlığa son vermek için adımlarınızı her zaman güvenle atacağınıza alamet eder.

Rüyada ağlayan bir erkeğe sarıldığınızı gördüyseniz, bu rüyayı gören erkek ise o zaman duygusal olan bir ilişkinizin sağlıklı bir şekilde ilerleyeceğine , evli değilseniz yakın zaman içerisinde evleneceğinize , vermiş olduğunuz kararlarınızın her zaman doğru olacağına yorulur.

Eğer bu rüyayı gören kişi bir bayansa o zaman yakın zaman içerisinde bir erkekten müjdeli haber alacağınıza,

bir erkekten yardım almaya , iyiliğe ve erkekten gelecek olan paraya işaret eder.

Bu rüya genel olarak hem iyiye hem de hayra yorumlanmaktadır.

Rüya sahibi hayatıyla ilgili önemli değişiklikler yapacağına , manevi huzuru en sonunda yakalayacağına ve maddi anlamda durumunun iyi olacağına delalet eder.

Rüyada ağlayan birisine sarılmak , rüyayı gören kişinin hasret gidereceğine işaret eder.

Rüyada Merdiven Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

3 Yorum

  1. Ben rüyamda sevdiğim bir erkeğin çok içten bir şekilde ağladığını ve ona sarıldığımı gördüm. Ancak bu erkeğin sevdiğim adam olduğunu bilmeme rağmen, fiziken başka biriydi. Hatta bir hocaydı. O yüzden anlayamadım. Yani hem sevdiğim adamdı. Hem de fiziken başka biriydi.

  2. Ruyamda ben agliyordum we bana eski sinif arkadasym Benin agladygymy gorup oda aglayarak sarildi bu neyi isharet Eder

  3. Rüyamda on yaşında kız yiğenim kaybolmuş ortalarda panik içinde anne ve babasını ararken ben görüyorum ve ona sesleniyorum arkana bak halacığım arkandayım derken beni görüyor bana koşarak geliyor onu kucaklıyorum sıkıca sarıyorum nasıl ağlıyor kaybolmanın verdiği korkuyla korkma bak ben burdayım derken bende ağlıyorum o sırada babası olan kardeşim geliyor kızını bulduğumu görünce mutluluktan oda ağlıyor nedir bunun anlamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu