Sevdiğin Kişiyi Sürekli Rüyada Görmek

Rüyada Sürekli Sevdiğin Kişiyi Görmek Ne Anlama Gelir?

Sevdiğin kişiyi sürekli rüyada görmek, onu yoğun bir sevgi ile seviyorsunuz anlamını taşır. Bazı rüya yorumcuları sevdiğiniz kişiyi devamlı aklınıza getiriyor, devamlı düşünüyor, hiç aklınızdan çıkarmıyorsunuz demektir diye yorumlar, bazıları ise sevdiğiniz kişiyle bir gün karşılaşacağınız manasını taşır diye yorumlar. Onunla hiç ummadığınız bir yerde ve bir zamanda karşılaşacaksınız, biraz konuşup sohbet edeceksiniz ve sohbetiniz ilerleyecektir.

Rüyada sürekli sevdiğin kişiyi görmek, rüyayı gören kişinin hayatında meydana gelecek yeniliklere, atacağı yeni adımlar ve alacağı yeni kararlara tabir edilir. Rüya sahibinin özellikle kendi hayatını ilgilendiren sorunlar üzerinde yoğunlaşacağına, kendisini bir süre dış dünyadan ve insanlardan soyutlayacağına sadece seçimleri ile meşgul olacağına işaret edilir.

Sevdiğin Kişiyi Sürekli Rüyada Görmek İhya

Sevdiğin Kişiyi Sürekli Rüyada Görmek İhya, rüyayı gören kişinin kısa süre içinde büyük başarılar elde edeceğine, makam mevki sahibi olmaya ve ya terfi almaya işaret eder. Bazen de bu rüya rüyayı gören kişinin müjdeli bir haber alacağına işaret edilir. Kısa zaman içinde alacağı yeni bir haberle keyfinin yerine geleceğine ve mutlu, huzurlu bir yaşam sürmeye dalalettir.

Rüyada Sevdiğin Kişiyle Konuşmak

Rüyada Sevdiğin Kişiyle Konuşmak, Bir gün bir araya geleceksiniz ve o kişi ile kavuşup, bir birliktelik yaşayacaksınız, onunla sevgili olup ciddi ve güzel bir ilişki içerisine girip, daha sonra evlenerek bir yuva kuracaksınız, mutlu mesut yaşayacaksınız, bu mesut günler bir ömür sürecek ve sevdiğiniz kişiden çocuk sahibi olacaksınız der. Onunla beraber yaşlanıp torun torba sahibi olacaksınız diye de ekler.

Rüyasında iyi bir kimseyle muhabbet ettiğini görmek, iyidir, hayra yorulur, bundan menfaat elde edeceğinize ve din yönünden de kuvvetleneceğinize işaretle deyim olunur.

• Rüyasında kötü bir kimse ile (kötü tanınmış biriyle), muhabbet ettiğini ve konuştuğunu görmek, iyi değildir. Bu düş, zarar göreceğinize işaretle deyim olunur.

Rüyada Sevdiğin Kişiyi Sürekli Başkasıyla Görmek

Rüyada Sevdiğin Kişiyi Sürekli Başkasıyla Görmek, Rüyayı gören kişinin karşısına onu temiz, saf duygularla sevecek, ona hep dürüst davranacak, onu sevgisi ile değerli hissettirecek bir kişinin çıkacağına işaret edilir. Ve bu kişinin rüyayı gören kişiyi hayatı boyunca bu şekilde seveceğine dalalettir. Yani rüyanın anlamı, görülenin tam tersini gösterir.

Rüyada Sevdiğin Kişiyi Öpmek

Rüyayı gören kişi evli ise eşinden, bekar ise sevdiği kişiden, sevdiği birisi yoksa o vakit karşı cinsten olup kendisini gizli gizli seven kişiden göreceği hayra işaret edilir. Rüyayı gören kişinin en zor zamanlarında yanında hayat arkadaşının ya da eşi olacak kişinin bulunacağı anlamına gelir.

Rüyada Sevdiğin Kişiyi Evli Görmek

Rüyada sevdiği kişiyi evli olarak gören kişinin rüyası kafasındaki özel hayatıyla ilgili bir takım soru işaretleri ve şüpheler olduğuna dalalet eder. Rüyayı gören kişinin güven problemi yaşıyor olabileceğine ihtimal verilir.

Rüyada Sevdiğin Kişiye Sürekli Sarılmak

Rüyasında sevdiği kişiye sarıldığını gören kişi, gördüğü kişi ile daha çok yakınlaşacak ve daha sağlam, güçlü bir bağ kuracak demektir. Bir diğer yorum ise, rüyada gördüğü kişi ile kavuşup sonra hiç ayrılmayacaklarına işaret eder.

Rüyada Sevdiğin Kişi İle Sevişmek

Rüyada Sevdiğin Kişi İle Sevişmek, Rüyayı gören kişi o kimse vasıtasıyla yaşamının ne işlerinin kolaylaşacağına ve yine o insanın desteği ile başarısının ve sevincinin artacağı şeklinde değerlendirilir. Bir başka yorum ise rüyayı gören kişinin sevdiği kişiden uzun süre ayrı kalıp hasret çekeceğine ya da uzun bir yolculuğa çıkmaya ve sonunda yüzünün güleceğine işaret edilir.

Rüyada Sevdiğin Kişi İle Kavga Etmek

Rüyada Sevdiğin Kişi İle Kavga Etmek, Sevdiğiniz kişi sizden uzaklaşacak ve sizinle hiçbir zaman bir araya gelmeyecek, sizi hiçbir zaman sevmeyecek ve sizin onu sevdiğinizi hiçbir zaman anlamayacak, bu sebepten devamlı rüyanızda onu görüyorsunuz, rüyanın aksine onunla hiç bir araya gelemeyeceksiniz, hiçbir zaman beraberlik yaşamayacaksınız ve onu unutmak zorunda kalıp, üzüntülü, sıkıntılı kötü ve aşk acısı çekeceğiniz günler geçireceksiniz.

Bu yaşadığınız günler, uzun süre devam edecek ve sizi daha da karanlığa sürükleyecek, içinden çıkılmaz hal alacak, dünyanın adeta başınıza yıkıldığını düşüneceksiniz, bu mutsuzluğu kaldırmanız çok zor olacaktır der.

Rüyada Özürlü Çocuk Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

9 Yorum

  1. Selamlar ben rüyamda ünlü bir erkek oyuncunun boynuna sarılıp ağladım ve çünkü erkek oyuncu elinde valiz vardı ne anlama geliyor acaba

  2. Ben surekli karsiliksiz sevdiyim oglani ruyamda goruyodum.Dun geceyse onunla evlenmiw cok mutluydum.kewke gercek olsaydi ben onu canimdan cok seviyorum?

    1. Bende kendi sevdiğim çocuğu senin sevdiğin gibi yani canımdan çok seviyorum ve dün. Rüyamda elimi tutmustu

  3. Sevdiğim erkek arkadaşım evli ve sonradan boşanmış 1 çocuğu ve ve bn bunu tesadüfen eski eşinden duyuyor olamam

  4. Ya ruyadan cok etkilendim birisi bana ne olur aciklamasini yapsin benim sevdim bir erkek arkadasim vardi oda beni sevdini soyluyordu ve kendi mahallemizden tanidikdi abimin samimi arkadasydi babami filan cok seviyordu babam abimde onu ve bana hep boyle ailenin kizi oldu icin senle evlenmek istiyorum derdi ama gitti baskasiyla evlendi. aradan 3 sene gecti baskasiyla evlendim bende. Ama ruyamda onu gordum gercekmis gibi bisiklete biniyordm kapaliydim beni gorunce bana bakti bakti durakta sonra ns olduysa onlara gitmisim eside var cocuklari var beni gorunce cok sasiriyordu sevdim erkek hanimida beni hos karsiladi resimlerine baktik dugun orda benim kucukluk resmimi gordum arkasinda benim adim yaziyordu sonra o resmi aldim ben hanimi hicmi gormemis bu resmi diyorum esi benide biliyor konustumuzu filan ama hos karsiladi sonra sevdim insani tekrar gordm yanimiza geldi ve kalktik o evden ruyamda btti .

  5. Rüyamda aşık olduğum insanla sevişerek ilişkiye giriyoruz sımsıkı sarılıyor bana hep bu rüyayı görüyorum ona deliler gibi aşığım ne yazık ki ayrıldık peki gördüğüm bu rüyaların anlamı ne

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu