Rüyada Arabanın Çalınması Diyanet

Rüyada Araba Çalınması Ne Anlama Gelir?

Rüyada arabanın çalınması diyanet kaynaklarına göre , gerçek yaşam da büyük ve olumlu gelişmelerle karşılaşacağınıza , yeni işlere gireceğinize ve bu işlerin üstesinden gelip hem güzel hem de hayırlı kazançlar elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada Arabanın Çalınması Ne Anlama Gelir?

Bunun yanı sıra iş hayatınızda hayırlı ve sağlam adımlar atacağınıza , çok büyük yerlere geleceğinize , maddi olarak yükseleceğinize ve yoksul kimselere yardımcı olacağınıza delalet eder.

Rüyada araba çaldırmak diyanete göre , çevrenizdeki insanlarla ilişki konusunda sorunlar yaşayacağınıza ve aranızın bozulacağına delalet eder. Bunun haricinde hayatınızla ilgili olumsuzluklar yaşayacağınıza , ailenizle iletişim konusunda sorunlar yaşayıp mutsuz olacağınıza yorulur.

Bunun için ailenizle düzgün konuşun ve hareketlerinize dikkat etmeye özen gösterin. Rüya sahibi bu dönem içerisinde ruhsal olarak bozukluklar yaşayabilir.

Rüyada Kendi Arabasının Çalındığı Görmek

Kişinin rüyasında kendi arabasını çaldırdığını görmesi, kişinin yaşadığı keder ve üzüntünün yakın bir zamanda sona ereceğine delalet eder. Rüyada kendi arabasının çalındığı görmek kişinin çok kısa bir zaman aralığın da sevineceğine işaret eder. Aynı zaman da kişi yakın zaman da bütün dertlerinden ve sorunlarından kurtularak refaha kavuşacaktır.

Kişiyi yakın zaman da güzel günler beklemektedir. Ayrıca çevrenizdeki arkadaşlarınıza her zaman yardım elinizi uzatacaksınız. Mutlu ve rahat nefes alacağınız günlerin yakın bir zaman aralığın da geleceği şeklin de yorumlanmaktadır.  Kişinin aile içerisin de büyük sorunlar yaşayacağına da delalet eder. Kişinin yakın bir zaman da büyük zarara uğrayabileceğine de delalet eder.

Rüyada Çalınan Arabayı Aramak

Rüyada Çalınan Arabayı Aramak

Rüyada çalınan arabayı arayan kişi mutlu günlere işaret etmektedir. Kazançlı günler pek yakında size ulaşacaktır. Rüyada çalınan arabayı aramak gördüyseniz bu rüya yakın bir zaman da sevince kavuşacağınıza delalet etmektedir. Kişi iş hayatında yüksek mevki ve makam sahibi olacaktır. Bu rüyayı gören kişi kısa bir zaman içerisinde huzura kavuşacaktır.

Rüyada Araba Çalınması ve Bulunması

Bu rüyayı gören kişinin yakın bir zaman aralığın da hayatın da olumlu değişimler yaşanacaktır. Rüya da araba çalınması ve bulunması gören kişinin çok kısa bir zaman aralığın da bütün sorunlarından kurtulacağına delalet eder. Bu rüyaya erişen kişiyi gelecekte mutlu günler karşılamaktadır. Bu rüya aynı zaman da kişinin iş hayatındaki yükselişe de delalet etmektedir. Kişi gelecekte makam ve mevki sahibi olarak, çevresinde anılan bir kişi olacaktır.

Rüyada Araba Kaybettiğini Görmek

Rüyada araba kaybettiğini görmek genel olarak özleme ve hasrete işaret eder. Rüyayı gören kişinin eski mutlu ve huzurlu günlerini çok özlediğine , eski dostlarını andığına alamet eder.

Rüyada Arabayı Bulamamak Diyanet

Rüyada Arabayı Bulamamak Diyanet

Bu rüyayı gören kişi kısa bir zaman içerisin de maddi zarara uğrayabilir. Rüyada arabayı bulamamak diyanet yorumlarına göre yakın bir zaman da maddi zarara delalet etmektedir. Bu rüyayı gören kişinin beklediği bir işi iptal olacaktır. Kişilerin gördükleri araba rüyaları genellikle yakın bir zamanda seyahate çıkmaları şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Arabanın Jantlarının Çalınması

Rüyada arabasının jantlarının çalınması gören kişi yakın bir zaman da üzüleceğine delalet etmektedir. Rüyada araba jantlarının çalınması maddi zarara uğranması olarak nitelenmektedir. Eğer kişi çalınan jantları rüyasında bulmuş ise bütün sorunlarından kısa bir zaman aralığında kurtulacaktır. Bu rüyayı gören kişi yakın bir dostundan art niyet görecektir.

Rüyada Araba Çaldırdığını Görmek

Rüyada Araba Çaldırdığını Görmek

Rüyada araba çaldırdığınızı gördüyseniz , yaşamış olduğunuz üzüntü ile kederin ardından deva bulacağınıza , bir takım güzel gelişmeler yaşayacağınıza, dostlarınıza her zaman yardım edeceğinize , huzurlu ve mutlu günlere ayak basacağınıza yorulur. Bu rüya bazı rüya yorumcularına göre kötüye yorumlanır. Maddi ve manevi olarak büyük hasara uğrayacağınıza , hane içerisinde sıkıntılı kavgaların olacağına delalet eder.

Rüyada Tanıdığı Birinin Arabasının Çalındığını Görmek

Rüyada tanıdığı birisinin arabasının çalındığını gördüyseniz , bazı huylarınızın size zarar vermediğine , bu durumdan ötürü ruhsal olarak çevrenizden uzaklaştığınıza , hayatınıza çok büyük önem vereceğinize ve değer vermiş olduğunuz insanları hayatınızdan çıkaracağınıza yorulur.

Fakat böyle yaparak psikolojinizin bozulacağına , üzüleceğinize delalet eder. Eğer görmüş olduğunuz arabanın rengi siyahsa o zaman yaşayacağınız sorunlar bir hayli büyüyecektir , beyaz ise iş konusunda sıkıntılar yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Arabasını Yakın Çevresinin Çaldığını Görmek

Rüyada arabasını yakın çevresinin çaldığını görmek , çevre veya iş hayatınızda değişiklikler yapacağınıza , artık tüm sıkıntıları geride bırakıp huzurlu bir yaşam süreceğinize, ikili ilişkilerinizi güçlendirip , birisinden evlilik teklifi alıp evleneceğinize alamet eder.

Bunun haricinde iş değişikliği yapacağınıza , bazı sorunları geride bırakıp önünüze bakacağınıza ve güzel haberler alıp çok mutlu ve huzurlu olacağınıza yorulur. Yani kısacası bu rüya kişi için çok hayırlı ve güzeldir.

Rüyada Araba Çarptığını Görmek

Rüyada araba çarptığını gördüyseniz , hem güzel hem de olumlu gelişmeler yaşayacağınıza , içerisinde bulunmuş olduğunuz maddi ve manevi sıkıntıların artık son bulacağına, gerçekte hastaysanız kısa zaman içerisinde şifa bulacağınıza , hane içerisinde sorunların ve kavgaların artık son bulacağına , huzur ve bolluk içerisinde bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Rüyada Ölen Kimsenin Sizi Öpmesi

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

10 Yorum

 1. Arkadaşlar
  Ben gece rüyamda eski kullandığım arbayı calıyorlar ve ben polisi arıyorum
  Bana diyorlar biz ne yapalım zaten senin eski arabanmış diyor ve telefonu kapatıyor
  Anlamı ne yardımcı yada bilen birisi varmı
  Şimdiden teşekkürler

  1. Ayy bende benzer bir rüya gördüm biraz önce arabamı çaldirmistim nasıl Gliyirum bir poliste bana bakıp bakip ağlıyordu ne dostluklarla aldım diyordum allahım çok şükür rüyaymış

 2. 2dir sahur dan sonra sabah namazını kaldıktan sonra rüyamda arabamın çalındığını görüyorum Hayır olsun inşaallah

 3. İkidir rüyamda arabamın çalındığını görüyorum .Aynı haftada bir gün ara ile sahurdan sonra sabah namazını kaldıktan sonra yatıyorum aynı ruyayı aynı yerde arabamın çalındığını görüyorum. Hayır olsun inşaallah

 4. Zaten sinirlerim bozuk gördüğüm rüya hep kötüye yorumluyor dahada sinirlerimi bozdu inşallah hayra çıkar.

 5. Rüyamda patatesleri soydum ve doğradım bir taraftada doğranmış balkabağı vardı

 6. Ruyamda calismis oldugum sirketin arabasini calmislar koydugum yerden ve ben onu bulmak icin ugrastim agladim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu