Rüyada Zambak Toplamak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada zambak topladığını görmek, hastalıkların şifa bulması ve psikolojik her türlü sorundan kurtulmak anlamına gelir. Dini anlamı ile rüyada zambak topladığını gören kimsenin, aile, iş, sosyal ve özel yaşantıda her şeyin olumlu gideceğine, beklenmedik güzel gelişmeler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Zambak Dikmek

Rüyada zambak dikmek, iş ya da ticari hayatta çok çalışmaya, emek vermeye ve çabalamaya tabir edilir. Kirmani (r.a) demiştir ki; bu rüyayı gören kişi, verilen emeklerin karşılığını fazlası ile görecektir. Diğer bir anlamı ise hane içinde yaşanacak mutlu günler ile yorumlanır.

Rüyada Mezarda Zambak Çiçeği Görmek

Rüyada mezarın üstünde zambak çiçeği görmek, rüya sahibinin hayatını düzenlemek için elinden geleni yapacağına yorumlanır. Cafer-i Sadık (r.a) demiştir ki; bu rüya mal, mülk artışı ve bol para kazanmak ile tabir edilir.

Rüyada Zambak Almak

Rüyada zambak almak, dini anlamı; kişinin alacağı bir teklif ile yorumlanır. İş hayatında ya da özel hayatta alınacak mutluluk verici olaylara işaret eder. Diğer bir yorumu ile bu rüya, ele geçecek fırsatlara, kişinin karşısına çıkacak imkanlara delalet eder. Bazı alimlere göre bu rüya, kolay yoldan para kazanmak, elin bollaşması manasına da gelir.

Rüyada Zambak Çiçeği Görmek

Rüyada zambak çiçeği görmek, manevi huzura kavuşmaya, mutlu olmaya, esenlik ve ferahlık yaşamaya delalet eder. Uzun süredir devem eden sıkıntıların sona ereceğine, problemlerin çözüme kavuşacağına, sıkıntıların biteceğine yorumlanır. Sevilen insandan haber almaya, değer görmeye, sevilmeye ve aşka tabir edilir.

Rüyada Zambak Bahçesi Görmek

Rüyada zambak bahçesi görmek, gerek aile gerekse özel yaşantıda olumlu olay ve gelişmeler yaşanacağına işaret eder. Cafer-i Sadık (r.a) demiştir ki; bu rüyayı gören kişi, arzu ettiği huzurlu hayata kavuşur. Diğer bir yorumu ile bu rüya, kişinin şanslı bir dönem yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Zambak Görmek

Rüyada beyaz zambak görmek, temiz kalplilik ile yapılan işlerden hayır ve menfaat görmeye delalet eder. Başarı ve zaferlere yorumlanır. Diğer bir yorum ile bu rüya, kişinin sevgi yaşayacağına, mutlu bir birlikteliğe ve evliliğe tabir edilir. Mutluluk verici olayların yaşayacağını müjdeler.

Rüyada Yeşil Zambak Görmek

Rüyada yeşil zambak görmek, murada ermek ile tabir edilir. İş ve kariyer hayatında istenen mevki ve yerlere ulaşmaya, memuriyet elde etmeye, yeni bir iş kolunda faaliyet göstermeye delalet eder. Özel hayatta sevilen insanla kavuşmaya, kişinin karşısına çıkacak hayırlı bir nasibe tabir edilir. Evli kimseler için ise çocuk sahibi olmaya ve evlilik birliğindeki sorunları çözmeye yorumlanır.

Rüyada Mor Zambak Görmek

Rüyada mor zambak görmek, İslami anlamı ile zenginlik ile yorumlanır. Okul hayatında, iş hayatında başarı anlamına gelir. Hane içinde lüks ve konfor olarak değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin, hayatının refah düzeyinde artış olacağına tabir edilir. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; imrenilen, özenilen bir hayata sahip olmakla değerlendirilir.

Rüyada Anahtar Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu