Rüyada Yolculuk Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yolculuk Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yolculuk Yapmak İhya, Rüyasında iyi bir vasıta ile ve bol yolluğu (yol azığı) olduğu durumda yolculuğa çıktığını gören kimse, işlerinin düzenli olduğuna ve dileklerinin, arzularının gerçekleşmesine, kavuşur, biçiminde deyim olunur.

Rüyada Yolculuk Yapmak İhya

Rüyada görülen seyahat, bir yerden diğer bir yere taşınmaya işarettir. Veyahut, bir halden diğer bir duruma geçmek, değişmektir yahut seyahate, yolculuğa işarettir.

Rüyada Yolculuktan Dönmek

Ruyada Yolculuktan Donmek

Rüyada yolculuktan döndüğünü görmek, işlerinin bittiğine ve isteklerinin yerine geleceğine (gerçekleşmesine) işaretle deyim olunur.

Rüyada Yaya Yolculuk Yapmak

Rüyasında yaya olarak yola çıktığını gören kimsenin gördüğü bu rüyası, borçlarının çoğaldığına, borcunun borç
üzerine yığıldığına ve birikmiş borçlarına işaretle deyim olunur. Bir hasta Rüyasında ırak bir yola çıkarak seyahat
ettiğini yahut bir evden bilmediği diğer bir eve gittiğini görmesi, onun ölümüne işaretle deyim olunur.

Rüyada Yaya Yürüdüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Ruyada Yaya Yurudugunu Gormek Ne Anlama Gelir

Rüyada Yürümek İhya

Bir kimse, Rüyasında toprak üstünde yaya olarak yürüdüğünü görse, bu onun eline kısa bir zamanda
mal geçeceğine işaretle yorumlanır.

Rüyasında dikenli bir zeminde, dikenler üstünde yürüdüğünü görmek ve bu durumdan bezginlik, halsizlik hissettiğini görmek, yakınlarından birini kaybedeceğine yahut bir musibete düşeceğine işarettir biçiminde yorumlanır.

Rüyasında düz bir caddede yaya olarak yürüdüğünü görmek, din tarafından hayır ve iyilik üzere olduğuna ve dünyasının dahi iyi yolda olduğuna işarettir biçiminde yorumlanır. Yolunu şaşırdığını ve düz caddeden çıktığını, yolunu kaybettiğini görmek iyi değildir. Bu din ve aleminde zararda olduğuna işarettir. Eğer şaşırdığı yahut kaybettiği yolunu yineleme bulduğunu görse, bu onun yineleme doğru yoluna döneceğine işarettir biçiminde yorumlanır.

Rüyada Kumda Yürümek

Rüyasında kum üstünde (kumsalda) yaya olarak yürüdüğünü görmek, eziyetli, sıkıntılı zor bir işe girişeceğine
işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Yurtdışında Olmak

Ruyada Yurtdisinda Olmak

Bir kimse Rüyasında kendisini ecnebi bir memlekette bulunuyormuş olduğunu görse ve orada tanıdığı birinin de olmayıp kendi durumunda garip ve şaşkın bir durumda dolaşmaktaymış gibi olduğunu görmesi, bilmediği bir işe girişeceğine, ama bundan zarar göreceğine işarettir. (Bu düş bir tür uyarıdır.) Bu düş sahibi yeni başlayacağı yahut yeni girişeceği işi konusunda bir bilene danışıp düşünce alması gereklidir. Aksi durumda zarar görecektir demek olur.

• Bir bayan, Rüyasında ecnebi bir memlekette bulunuyormuş olduğunu görse, bu rüyası onun, faaliyetlerini kontrol etmesi gerekliliğini işaret ediyor. Çünkü ahlaki durumu yanlış hareketlerinden ötürü sarsılmakta olduğuna işarettir biçiminde yorumlanır.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu