Rüyada Yemek Dağıtmak Ne Anlama Gelir

Kişinin aşk ilişkilerinde iyi gelişmeler olacağına, fakirlikten kurtulup maddi açıdan olumlu gelişmeler yaşayacağına, yatırımlar yapma fırsatı bulacağına, geleceğinin refah içinde geçeceğine, sağlıklı hayata, yakın zaman içinde gelecek güzel haberlere ve hayırlı gelişmelere işaret eder. Olumsuz yorum olarak da korktuğu bazı şeylerin gerçekleşmesine, sağlık açısından sıkıntılar yaşayacağına, mutsuz edici haberler alacağına, ticari anlamda zarar yaşayacağına yorulur.

Rüyada Kalabalığa Yemek Vermek

Rüyada görülen bu kalabalık gerçek hayatta toplanan insanlara işaret eder. Düğün, mevlüt veya bir cenazenin habercisi olabilir. Rüyanın görüldüğü zaman içinde hasta olan bir kişi varsa vefat ermesine yorulabilir. Kötü günlerin başlayacağı anlamını taşır.

Maddi sorunlar yaşanabilir. Fakat tüm yaşanan bu olumsuzlukların kısa sürede geçeceğine işaret etmektedir. Olumsuzlukları atlattıktan sonra yaşanacak olumlu gelişmelere yorulur. İş anlamında ilerlemeler olabilir. Maddi açıdan olumlu gelişmeler yaşanarak tüm olumsuzluklar geride bırakılabilir.

Rüyada Yemek Görmek

Rüya içinde görülen yemek çeşitli anlamlar taşıyabilir. Bazı tabirciler rüyada görülen yemek için hayırlı haberler alacağından bahseder.

Bazı rüya tabircileri ise rüya gören kişinin başını belaya sokacağına, kötü zamanlar yaşayacağına işaret eder. Rüyada görülen yemek genel anlamda rızka işaret eder. Ve çoğu kişi tarafından olumlu sonuçlar doğurur.

Rüyada Başkasının Elinden Yemek Yemek

Rüyayı gören kişi rüyada yemek yiyemeyecek bir durumda olup da başka birinden yemek için yardım alıyorsa bu rüya için olumlu yorumlar yapılır. Rüyayı gören kişi için paylaşımcı, iyi kalpli bir insan olduğu belirtilir. Rüya tabircileri, rüyayı gören kişinin maddi anlamda istekli olmadığını, mallarda gözü olmadığını ve kanaatkar bir insan olduğunu belirtirler.

Ayrıca rüyada yemeği yediren kişi rüyayı gören kişi ise de yine olumlu yorumlar yapılır. Paylaşımcı ve iyi niyetli bir kişi olduğu ifade edilir.

Rüyada Birini Zorlamak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

7 Yorum

  1. Karanlik bi yerdi insanlarin yüzü pek secilmiyodu masalara servis acmakla bazilarinin yemeklerini vermekle ayni zamanda onlari kacirmamak icin sohbet edip bir iki cümlelerle masalarinda tutmaya calisiyodum biri daha vardi o basimdaydi kasaya ve yemeklere bakmakla yukumlu gibiydi ama sadece yemekteydi iki kisi nerden bakarsaniz 5 6 masaya bakiyodum oda yemekleri servis etmem icin yetistirmeye calisiyodu sonra sahura kalktim sadece merak ettigim o zifiri benzer karanlik neden vardi?
    Ilk olarak kötülüge isaret olduğunu gösterdiği icin miydi acaba ??

  2. Ruyamda cuma namazidan cikan toluluga yemek verecekmisim cesit cesit uemek haziliyorum once komsula kocasi yiyor cok begeniyor sonra tabaklarim yetmiyor tabak ariyorum sonra kirgin oldugum komsumada goturuyorum

  3. K ayinvalidem vefat etti 7sene önce rüyamda komsulara yemek verin diyo bende etli pilav yapıp çağırıyorum ne anlama geliyo

  4. üvey annem beni rüyasında görmüş ben gençlere bal ve ekmek dağıtıyormuşum bana kızmış neden dağıtıyorsun diye bende dişarı çıkap dağıtmaya devam etmişim gençlerin üzerinde siyah takım elbiseleri varmış acaba bu rüyayı yorumlarmısınız

  5. Bir arabanın içindeydik sevdigim erkek ve ikizi babam ayı en vardı sevdiğim karşımda hiç konuşmuyordu çok suskundu sonra ben inip teyzemler dolaşıp yeniliklerin aralarında gezdik geldiğimizde babamın elinde bi tepsi yemek vardı o yemeği milletle beraber etmişlerdi bizde arabaya bindik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu