Rüyada Kabir Ziyareti Görmek İslami Tabiri

Rüyada kabir ziyareti görmek , genel olarak hayra ve iyiye yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Yani hoş olmayan durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Rüyayı gören kişi kısa zaman içerisinde olumsuzluklarla karşılaşacağına , bu olumsuzluklar yüzünden iş hayatında sorunlarla karşı karşıya kalacağına ve aile hayatında ise sürekli olarak tartışmalar yaşayacağına delalet eder.

Rüyayı gören kişi eğer erkek ise o zaman iş hayatında bir karar alırken çok dikkat etmesi gerekiyor. Eğer sakıncalı ve kritik bir karar alırsanız o zaman büyük zarara uğrayabilirsiniz. Bunun yanı sıra rüya sahibinin günah işleyeceğine yorulur. Fakat fazla zaman kaybetmeden bu günahlardan arınmak için kesinlikle tövbe etmeniz gerekiyor.

Rüyada Kabir Kazmak neye işarettir?

Rüyada kabir kazdığınızı görmek genel olarak farklı şekilde yorumlanır. Fakat rüyada kabir kazmak birçok rüya tabircisi tarafından olumlu ve hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Kişi böyle bir rüya gördüyse gerçek yaşamda yapmış olduğunuz iyilikler öbür dünyada sizi her şeyden koruyacaktır. Yani kişi yapmış olduğu bu iyilikler ile öbür taraftaki yerini şimdiden hazırlıyor.

Rüyada kendi kabriniz dışında başka birisinin kabrini kazdığınızı gördüyseniz o zaman yakın zaman içerisinde hiç hoş olmayan bir haber alacağınıza ve bu haber ile çok üzüleceğinize yorulur. Bunun yanı sıra yakın çevrenizde bulunan birisinin sağlık problemi yaşayacağına ve bu sağlık problemi nedeniyle Vefat edeceğine alamet eder.

Rüyada Ayakkabı Bağcığı Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu