Rüyada Yazma (Tülbent) Görmek

Rüyada Yazma (Tülbent) Görmek, Rüyada (başa takılan, baş örtüsü) yazma görmek, kocaya işaret kocaya temsilen tabir edilir.

• Rüyada görülen yazmanın geniş ve büyüklüğü yani geniş ve büyük bir yazma görmek, kocasının (kocanın) refahına (zengin ve bol rızıklanmasam) işaret ile, görülen yazmanın küçük ve dar (ensiz) oluşu da, kocanın (kocasının) dar geçimli (fakir oluşuna) ve sıkıntı içinde olmasına işaret eder.

Rüyada Tülbent Görmek

Rüyada tülbent görmek, bireyin karakterine işaret eder. Rüya sahibi gönlü ulu, rütbe ve mevki sahibi bir kimsedir. Hem aile üstelik sosyal hayatında çok sevilir. Kişinin tek kötü huyu azıcık kibirli olmasıdır. Etrafındaki insanları ara sıra kendisinden daha aşağıda görür ve o şekilde davranır.

Rüyada Yazma Görmek

Rüyasında yazma gören şahıs için bu düş, şerefe ve büyüklüğe yorulur. Kişi iş hayatında yapmış ve yapacak olduğu çalışmalarla çok yüksek mertebelere erişecektir.
Bazı düş alimlerine göre bu düş bireyin aile hayatındaki çatışmaları söylem eder. Kişi bu gibi hallerde sakinliğini ve serinkanlılığını koruduğu takdirde problemler çözülecektir.

Rüyada Oyalı Tülbent Görmek

Rüyasında oyalı bir tülbent gören kimse için bu düş, hayırlı olaylara vesile olur. Kişinin içindeki dünya telaşı, kaygılar, sıkıntılar ve kaygılar kaybolacaktır. Kişi hem ruhani üstelik parasal açıdan rahatlayacaktır. Sorunlu dönemler geçiren düş sahibi için bu düş bundan sonra negatif durumların geride kaldığına delalet eder.

Rüyada Beyaz Oyalı Tülbent Görmek

Rüyada görülen ak oyalı tülbent, bireyin yeni işlere yelken açacağına işarettir. Kişi yeni bir işe atılacak ve böylelikle saygınlığı ve parasal kazancı artacaktır. Kişi ailesindeki yardım etmeye muhtaç şahıslara yardım edecek, böylelikle hayır duası alacaktır.

Bekar kimseler için bu düş, evlilik yolunda atılan adımları temsil eder. Kişi sahip olunan evinden ayrılıp değişik bir yere taşınacaktır.

Rüyada Beyaz Tülbent Görmek

Rüyada ak tülbent gören şahıs, kul hakkı yememeye itina gösteren bir kimsedir. Rüya sahibi çevresindekiler yönünden takdirle karşılanır.
Yeni bir işe girmeyi düşünen kimseler için bu düş, girilecek işin hayırlara vesile olacağına yorumlanır.

Rüyada Boncuklu Beyaz Tülbent Görmek

Rüyada görülen ak boncuklu tülbent, bekarlar için evlilik kararı vermeye yorumlanır. Kişi kısa vakit içinde tanışacağı bir kimseyle çok hayırlı bir evlilik yapacaktır.
Boşanmış kimseler için şayet boşanılan eşle yineleme barışılacağına delalet eder.
Memur kimseler için bu düş sahip olunan memurluk işlerini terk edip, ticaret hayatına atılacaklarını gösterir. Kişi atılacağı ticarette çok büyük başarılar ve kazançlar elde edecektir.

Rüyada Pembe Tülbent Görmek

Rüyada pembe tülbent gören kimse için bu düş, parasal ve ruhani anlamda yükselmeye belirti eder. Kişi iş hayatında epey etkin olacaktır.

Ayrıca birtakım düş alimlerine göre düş sahibi ilişkilerinde yaşadığı bütün problemlerin merkezi olarak kendisini görmektedir. Rüya sahibi kimse bu düşüncesinden uzaklaşmalı, kendine büyük haksızlıklar gerçekleştirmekten vazgeçmelidir.

Rüyada Mor Tülbent Görmek

Rüyada görülen mor renkli tülbent, talihsiz zamanların nihayet sona erdiğine yorumlanır. Rüya sahibinin dost çevresinden birisi birtakım sıkıntıları çözecek ve şahıs rahatlayacaktır. Daha sonra şayet çok isteyip de gerçekleştiremediği hayallerinin ardı sıra koşmaya başlayacaktır. İş sahibi olmayan kimseler için bu düş, hayırlı bir iş bulacaklarına işarettir.

Rüyada Mavi Tülbent Görmek

Rüyada mavi tülbent gören şahıs için bu düş, bireyin hayatında oluşacak dinginliğe ve huzura yorulur. Rüya sahibi önündeki devir suya sabuna dokunmadan, kimseyle çok haberleşme durumuna girmeden yaşayacaktır. Bu süreçte hayatındaki şahıslarla alakalı çok çok düşünme talihi elde edecektir. Kafasını toplayacak, kendine iyi gelmeyen kimseleri hayatından çıkaracaktır.

Rüyada Tülbent Aldığını Görmek

Rüyasında tülbent aldığını gören kimse için bu düş, umumi anlamda evliliğe işaret eder. Kişi çok kısa bir vakit içinde çok iyi huylu, tatlı dilli birisiyle evlilik hayatına adım atacaktır.
Evli kimseler için şayet bu düş hayırlı bir evlada yorulur. Doğacak olan çocuk ana ve babasına saygılı olacaktır. Bu simge huzurlu ve mesut bir aile hayatına delalet eder.

Rüyada Tülbent Sattığını Görmek

Rüyada satılan tülbent, yeni kazanç yolları biçiminde yorumlanır. Rüya sahibi sahip olunan işinde mesut olmayabilir. Ya dahi mesut olup az para kazanıyor olur. Tülbent satmak, bireyin iş hayatında yaşanacak farklılıklara delalet eder. Uzun vakittir planı, projesi olan kimse kısa vakit içinde bu fikirlerini yaşama geçirecek ve ekstrem derecede parasal kazanç sağlayacaktır.

Rüyada Tülbent Örttüğünü Görmek

Rüyasında tülbent örttüğünü gören kimse, mutluluğa ve başarıya sahip olacaktır. Kişi alacağı yeni kararlar tarafında hayatında esaslı farklılıklar yapacaktır. Yeni işler, yeni şehirler, yeni eşler düş sahibinin hayatına girebilir.

Rüyada Tülbent Yıkamak

Rüyasında tülbent yıkadığını gören şahıs için bu düş, arınmaya ve temizlenmeye delalet eder. Rüya sahibi, hayatına çıkacak fırsatları değerlendirecektir.

Bazı düş alimlerine göre bu düş bireyin kötü dost çevresinden uzaklaşacağına, kendine yararlı olacak arkadaşlıklar kuracağının işaretçisidir.

Rüyada Tülbent Kestiğini Görmek

Rüyada görülen tülbent kesme sembolü, birtakım kimseler için planlarının gerçekleşmeyeceğinin habercisidir. Kişi iş hayatında yaşadığı problemler sebebiyle hususi hayatında dahi baskı altında hissedecek ve bu vaziyet tartışmalara, gerginliklere niçin olacaktır.

İlişkisi olan kimseler için bu düş, temasta yaşanacak bozulmaları temsil eder. Kişi bu noktada durgun kalarak düzgünce bir plan tarafında hareket ederse gerginlikleri yok edecektir.

Rüyada Tülbent Bağladığını Görmek

Rüyada tülbent bağladığını gören kimse için bu düş düzmece arkadaşlıklara işarettir. Rüya sahibinin çevresinde çok çok kimse varsa dahi gerçekte bunlardan yalnızca birkaç tanesi reel arkadaşıdır. Kişi, bu iyi huylu kimseleri düzgünce saptamalı ve kalanlarla arasına uzaklık koymalıdır. Eğer bunu gerçekleştiremezse, gelişen dönemlerde çok çok ihanetler ve hayal kırıklıkları yaşayacaktır.

Rüyada Tülbent Hediye Ettiğini Görmek

Kişinin rüyasında bir başkasına tülbent armağan etmesi, hayatında yaşanacak pozitif gelişmelere yorulur. Kişi pozitif bir yaşam yaşayacaktır. Dostları yönünden çok sevilen bir kimse olan düş sahibi, uzun vakittir görüşmediği bir arkadaşıyla hasret giderecektir.

Rüyada Tülbent Dağıttığını Görmek

Rüyasında tülbent dağıttığını gören kimse hayırlı ve onu çok mesut edecek haberler alacaktır. Sevdiği birisinin hamileliği, hasta olan bir yakınının iyileşmesi gibi hadiseler gelişebilir. Kişi, uzun telefon görüşmeleri yapacak ve mesut haberleri telefondan alacaktır.

Rüyada Eskimiş Tülbent Görmek

Kişinin rüyasında eskimiş tülbent görmesi, çok özlediği kimseyle kavuşacağı manasına gelir. Kişi kısa vakit içinde özlediği kimseyle biraraya gelicek ve çok mesut olacaktır.
Bekar kimseler için bu düş ansızın bir evlilik kararına işaret eder.

Rüyada Yırtık Tülbent Görmek

Rüyasında yırtılmış tülbent gören kimse için bu düş, evlilik hayatının bozulacağına yahut nişanın atılacağına işarettir. Kişi geçmiş hayatından şimdiki hayatına pekçok problemi yanında getirmiş ve bunları üstünden atamamıştır. Bu problemler biriktikçe düş sahibi sanki soluk alamaz olmuş ve bundan sonra pekçok şeye tahammül edemeyecek duruma gelmiştir. Bunun neticesinde sosyal hayatında aksamalar ortaya gelmiştir. Bu düş bireyin hayatındaki hadiseleri farklı farklı ele alması gerekliliğini söylem eder.

Rüyada Acıkmak Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu