Rüyada Yatak Görmek

Rüyada yatak görmek genel olarak kişinin kısa zaman içerisinde bir yolculuk yapacağına ve hayırlı bir yolculuğa delalet eder. Rüyada yatağınızı sattığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da evliyseniz eşinizle aranızın açık olacağına veya ayrılacağınıza işaret eder.

Rüyada Yatak Görmek İhya

Rüyada yatak görmek, evliliğe (eşlere) işaret olarak tabir olunur denmiştir. Bir kimsenin Rüyada yatağını sattığını görmesi, iyi değildir. Bu Rüya, Rüyayı görenin eşinden ayrılacağına, hanımını boşayacağına işarettir şeklinde yorumlanır denmiştir. Eğer Rüya sahibi kişinin hanımı hasta ise, onun ölümüne işaret olarak tabir olunur.

Rüyada Yatak Görmek Diyanet

Rüyada görülen yatak rahatlığa, istirahat edeceğine işarettir. Bir kimse, Rüyasında yatağını evinden dışarıya attığını ve sonra yineleme evinden içeriye almış olduğunu görse, bu rüyası, onun (rüyayı görenin) eşinden ayrılacağına ve sonra yineleme tekrar evleneceğine işarettir biçiminde yorumlanır.

• Yatak Rüyası, erkek kişi için, hanımı veya hizmetçisine işaretle onun (erkeğin) rahat bir hayatı olacağına, iyi ve huzurlu bir yaşam süreceğine işaret eder denmiştir.

• Yatağının yünden, kıldan veya pamuktan olduğunu gören kişinin, eşinin (hanımının) çok marifetli ve zengin olduğuna işarettir.

Rüyada Yatak Üzerinde Uyumak

Rüyada yatak üzerinde uyuduğunuzu gördüyseniz , korkularınızdan emin olacağınıza yorulur. Rüyasında yatak üstünde yattığını görmek, zahmetten kurtularak istediği rahatlık ve istirahate kavuşacağına işarettir.

Rüyada Tanımadığı Bir Yatakta Yatmak

Rüyada tanımadığınız bir yatakta yattığınızı gördüyseniz , hiç ummadığınız bir yerden servete konacağınıza ve bu durumda çok mutlu olacağınıza alamet eder.

Rüyada Açık Havada Yatakta Uyumak

Rüyada açık havada yatakta uyuduğunuzu gördüyseniz , maddi durumunuzun çok iyi olacağına , iyi ve hoş deneyimlerinizin sonucunda başarıya ulaşacağınıza işaret eder.

Rüyada Yatak Almak Ne Demek?

Rüyada yatak almak , kişinin hem bolluk hem de bereket içerisinde olacağına , eğer kişi bekarsa o zaman karşısına çıkacak olan birisi ile tanışıp dünya evine gireceğine yorulur.

Rüyada Geniş Yatak Görmek

Rüyada geniş bir yatak gördüyseniz , gerçek yaşam da güzel ahlaklı birisi olacağınıza alamet eder. Bunun haricinde insanlara yardım edeceğinize de yorulur.

• Yatağının geniş ve enli olduğunu görmek, eşinin (hanımının) iyiliğine ve yaradılışı itibariyle cazibeli ve güzelliğine işaret eder şeklinde tabir edilmiştir.

Rüyada Yumuşak Yatak Görmek

Rüyada yumuşak yatak görmek , rüyayı gören kişi eğer kadın ise o zaman kocasına çok bağlı olacağın delalet eder.

Rüyada Yatak Çarşafı Görmek

Rüyada yatak çarşafı gördüyseniz , kısa zaman içerisinde hafif bir rahatsızlık geçireceğinize alamet eder. Bir kimse Rüyasında bir yatak çarşafı görse, bu düş, otoriter bir hanıma işarettir biçiminde yorumlanır.

• Bir kimse Rüyasında çarşafının çalındığını yahut yandığını görse, bu rüyası onun hanımının öleceğine işarettir.

• Rüyasında gördüğü çarşaf, onun (düş sahibinin) hanımını yahut evinin idarecisini temsil eder.

• Rüyasında bir çarşaf içerisinde uyuduğunu gören kimsenin hanımı dindar ve ibadetine düşkün olur biçiminde yorumlanır.

• Rüyada görülen çarşaf, güç ve güven sahibi hoş bir kadını temsil eder. Bu sebeple Rüyasında çarşafa büründüğünü gören kimse, bir kadınla evlenir biçiminde yorumlanır.

Rüyada Yeni Yatak Görmek

Rüyada yeni yatak görmek, eşinin gençliğine ve tazeliğine veya huyunun güzelliğine (tek kelime ile evinin huzuruna) işaret olarak yorumlanır denmiştir.

Rüyasında birbiri üzerine (yatak üzerine yatak) serdiğini görmek, bu serdiği yatak sayısı kadar üzerinden nikah geçeceğine (yani yataklar sayısınca kadınla evleneceğine) işarettir.

Rüyada Karyola Görmek

Rüyada karyola görmek, hayırla yorumlanır. Es’ Saliminin yorumuna göre, Rüyada karyola görmek, beşik gibi, sevince işaretle yorumlanır demiştir. Rüyasında sahibi belli olmayan (bilinmeyen), bir karyola ve üzerinde yatak
bulunduğu halde görmek, hayırla yorumlanır demiştir.

Böyle bir karyolanın üzerine oturduğunu görmek, evlenmeye, yani Rüyayı gören kişi bekarsa evlenir veya evleneceğine işarettir. Rüya sahibi evli ise, muradına ereceğine, yani istek ve arzusu ne ise, ona kavuşacağına işarettir. Şayet eşi hamile ise, bir erkek çocuğunun dünyaya geleceğine (bir oğlu olacağına) işarettir.

• Rüyasında yataksız (üzerinde döşek-yatak bulunmayan) bir karyolanın üzerine oturduğunu gören kimse, bir yolculuğa çıkar veya çıkacağına işaret eder. Bu Rüyayı gören kişi, eğer hasta biri ise, vefat eder, ölümüne (öleceğine) işaret eder denilmiştir.

• Rüyasında karyolanın kırıldığını görmek, iyi değildir. Rüya sahibi, şeref ve itibarını kaybeder, kaybedeceğine veya
ölümüne işarettir. Ya da hanımından (eşinden) ayrılmaya işaret eder denilmiştir. Eğer bu Rüyayı gören kimse bir kadın ise, o zaman yorum, o kadının (rüyayı görenin) evlenmesine evleneceğine işarettir şeklinde yapılır denilmiştir.

Rüyada Yatmak

Rüyada tek başına bir hasır yahut şezlong yahut kilim gibi bir şeyler üstünde yattığını görmek, sorunlu günlerden kurtulup ferahlayacağı günlere, sağlık sağlık günlerine kavuşulacağına işarettir biçiminde yorumlanır.

• Rüyada bu gibi şeyler üstünde kötü bir kadınla yattığını gören kimse, iyi günlerini kaybedeceğine, sorunlu ve kederli günlere düşeceğine işarettir. Bazılarına göre de, ailesi ve sevdiği şahıs ile arasının bozulacağına işaret eder.

Rüyada Yatakhane Görmek

Bir kimse Rüyasında kendisinin bir yatakhanede bulunduğunu ve orada birçok yatakların bulunduğunu görse, onun bu rüyası, iyiye ve hayra yorumlanmaz. Bu rüya üzüntüye ve rahatsızlığa işarettir. Genel bir yatakhane görmek, üzüntü ve sıkıntı veren rahatsızlığın simgesidir.

Rüyada Güvercin Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu