Rüya TabirleriY Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Yatak Görmek

Rüyada yatak görmek genel olarak kişinin kısa zaman içerisinde bir yolculuk yapacağına ve hayırlı bir yolculuğa delalet eder. Rüyada yatağınızı sattığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da evliyseniz eşinizle aranızın açık olacağına veya ayrılacağınıza işaret eder.

Rüyada yatak görmek, evliliğe (eşlere) işaret olarak tabir olunur denmiştir. Bir kimsenin Rüyada yatağını sattığını görmesi, iyi değildir. Bu Rüya, Rüyayı görenin eşinden ayrılacağına, hanımını boşayacağına işarettir şeklinde yorumlanır denmiştir. Eğer Rüya sahibi kişinin hanımı hasta ise, onun ölümüne işaret olarak tabir olunur.

• Yatak Rüyası, erkek kişi için, hanımı veya hizmetçisine işaretle onun (erkeğin) rahat bir hayatı olacağına, iyi ve huzurlu bir yaşam süreceğine işaret eder denmiştir.

• Yatağının geniş ve enli olduğunu görmek, eşinin (hanımının) iyiliğine ve yaradılışı itibariyle cazibeli ve güzelliğine işaret eder şeklinde tabir edilmiştir.

• Yatağının yeni olduğunu görmesi, eşinin gençliğine ve tazeliğine veya huyunun güzelliğine (tek kelime ile evinin huzuruna) işaret olarak yorumlanır denmiştir.

• Yatağının yünden, kıldan veya pamuktan olduğunu gören kişinin, eşinin (hanımının) çok marifetli ve zengin olduğuna işarettir.

Rüyada Yatak Üzerinde Uyumak

Rüyada yatak üzerinde uyuduğunuzu gördüyseniz , korkularınızdan emin olacağınıza yorulur.

Rüyada Tanımadığı Bir Yatakta Yatmak

Rüyada tanımadığınız bir yatakta yattığınızı gördüyseniz , hiç ummadığınız bir yerden servete konacağınıza ve bu durumda çok mutlu olacağınıza alamet eder.

Rüyada Açık Havada Yatakta Uyumak

Rüyada açık havada yatakta uyuduğunuzu gördüyseniz , maddi durumunuzun çok iyi olacağına , iyi ve hoş deneyimlerinizin sonucunda başarıya ulaşacağınıza işaret eder.

Rüyada Yatak Almak Ne Demek?

Rüyada yatak almak , kişinin hem bolluk hem de bereket içerisinde olacağına , eğer kişi bekarsa o zaman karşısına çıkacak olan birisi ile tanışıp dünya evine gireceğine yorulur.

Rüyada Geniş Yatak Görmek

Rüyada geniş bir yatak gördüyseniz , gerçek yaşam da güzel ahlaklı birisi olacağınıza alamet eder. Bunun haricinde insanlara yardım edeceğinize de yorulur.

Rüyada Yumuşak Yatak Görmek

Rüyada yumuşak yatak görmek , rüyayı gören kişi eğer kadın ise o zaman kocasına çok bağlı olacağın delalet eder.

Rüyada Yatak Çarşafı Görmek

Rüyada yatak çarşafı gördüyseniz , kısa zaman içerisinde hafif bir rahatsızlık geçireceğinize alamet eder.

Rüyada Karyola Görmek

Rüyada karyola görmek, hayırla yorumlanır. Es’ Saliminin yorumuna göre, Rüyada karyola görmek, beşik gibi, sevince işaretle yorumlanır demiştir. Rüyasında sahibi belli olmayan (bilinmeyen), bir karyola ve üzerinde yatak
bulunduğu halde görmek, hayırla yorumlanır demiştir.

Böyle bir karyolanın üzerine oturduğunu görmek, evlenmeye, yani Rüyayı gören kişi bekarsa evlenir veya evleneceğine işarettir. Rüya sahibi evli ise, muradına ereceğine, yani istek ve arzusu ne ise, ona kavuşacağına işarettir. Şayet eşi hamile ise, bir erkek çocuğunun dünyaya geleceğine (bir oğlu olacağına) işarettir.

• Rüyasında yataksız (üzerinde döşek-yatak bulunmayan) bir karyolanın üzerine oturduğunu gören kimse, bir yolculuğa çıkar veya çıkacağına işaret eder. Bu Rüyayı gören kişi, eğer hasta biri ise, vefat eder, ölümüne (öleceğine) işaret eder denilmiştir.

• Rüyasında karyolanın kırıldığını görmek, iyi değildir. Rüya sahibi, şeref ve itibarını kaybeder, kaybedeceğine veya
ölümüne işarettir. Ya da hanımından (eşinden) ayrılmaya işaret eder denilmiştir. Eğer bu Rüyayı gören kimse bir kadın ise, o zaman yorum, o kadının (rüyayı görenin) evlenmesine evleneceğine işarettir şeklinde yapılır denilmiştir.

Rüyada Güvercin Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu