Rüyada Yağmur Görmek İslami

Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada yağmur görmek genel olarak hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Yağmur biliyorsunuz ki biz insanlar ve canlılar için çok önemlidir.

Bir yere ne kadar çok yağmur yağırsa o yerde o kadar yeşillik , o kadar ürün ve o kadar hayat olur. Rüyada görülen yağmur hiçbir zaman farklı anlamlara gelmez.

Tabi görülen objelere göre yorum değişir fakat anlamı her zaman aynıdır. Rüyada görülen yağmur zenginliği ve güzelliği ifade eder.

Rüyada yağmurun çok şiddetli olmadığını gördüyseniz , bol rızka sahip olacağınıza , bol kazanca ve aynı zaman da bol ürüne delalet eder.

Fakat yağmur hane içerisine yağıyorsa o zaman hayra yorumlanmaz.

Rüya sahibinin maddi olarak kayıplar yaşayacağına , sıkıntıya girip üzüntülü olacağınıza yorulur. Bunun haricinde ev halkının sıkıntıya düşeceğine de işaret eder.

Rüyada görülen yağmur bazı durumlarda engel olarak yorumlanır.

Bir yere yolculuk yapacaksanız yolunuzdan geri döneceğinize ve o yola bir daha gidemeyeceğinize alamet eder.

Rüyada Sağanak Yağmur Görmek

Rüyada sağanak yağmur insanların evlerine dolup o kişilere zarar vermiyorsa o zaman hem güzel hem de hayırlı şeylerle karşı karşıya kalacağınıza delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , bol kazanç elde edeceğinize , işlerinizin bereketli olacağına işaret der.

Rüyada yağmurun tek bir yere yağdığını görmek hayırlara vesile olmaz fakat bölgenin tamamına yağdığını gördüyseniz güzel ve iyi şeylere alamet eder.

  Rüyada Yumak Sarmak Ne Demek, Neye İşarettir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.