Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada yağmur yağdığını görmek, genel olarak hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada yağmur yağması, genellikle hem hayırlı hem de çok güzel bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde hastalıktan kurtulup şifa bulacağına , iç dünyasının hafifleyeceğine ve esenlik bulacağına işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , kıtlığın artık son bulacağına , düşmanlıkların biteceğine , hem şansızlığın hem de kısmetsizliğin biteceğine alamet eder.

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek İhya

Rüyada yağmur yağdığını görmek genel olarak hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin kısmetinin ve şansının açık olacağına , bolluk bereket içerisinde yaşayacağına ve işlerinin artacağına işaret eder.

Fakat yağmurun çok şiddetli yağdığını görmek iyiye yorumlanmaz. Genellikle zarar ve ziyana rivayet edilir. Aynı zaman da kötü ve zor günler yaşayacağınıza yorulur.

Rüya sahibinin kısmetinin ve şansının açık olacağına , bolluk bereket içerisinde yaşayacağına ve işlerinin artacağına işaret eder.

 • Fakat yağmurun çok şiddetli yağdığını görmek iyiye yorumlanmaz. Genellikle zarar ve ziyana rivayet edilir. Aynı zaman da kötü ve zor günler yaşayacağınıza yorulur.
 • Bir yere ne kadar çok yağmur yağarsa o yerde o kadar yeşillik , o kadar ürün ve o kadar hayat olur. Rüyada görülen yağmur hiçbir zaman farklı anlamlara gelmez.
 • Tabi görülen objelere göre yorum değişir fakat anlamı her zaman aynıdır. Rüyada görülen yağmur zenginliği ve güzelliği ifade eder.
 • Rüyada yağmurun çok şiddetli olmadığını gördüyseniz , bol rızka sahip olacağınıza , bol kazanca ve aynı zaman da bol ürüne delalet eder.
 • Fakat yağmur hane içerisine yağıyorsa o zaman hayra yorumlanmaz.
 • Rüya sahibinin maddi olarak kayıplar yaşayacağına , sıkıntıya girip üzüntülü olacağınıza yorulur. Bunun haricinde ev halkının sıkıntıya düşeceğine de işaret eder.
 • Rüyada görülen yağmur bazı durumlarda engel olarak yorumlanır.

Bir yere yolculuk yapacaksanız yolunuzdan geri döneceğinize ve o yola bir daha gidemeyeceğinize alamet eder.

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek Diyanet

Rüyada yağmur yağdığını gördüyseniz , hem büyük hem de hayırlı kısmetlerle karşı karşıya geleceğinize , sıkıntılardan ve dertlerden kurtulup feraha kavuşacağınıza, hasta iseniz yakın zaman içerisinde şifa bulacağınıza , akrabalarınız ile küsseniz barışacağınıza , uğramış olduğunuz zararları geri kazanacağınıza delalet eder.

Rüyada Şiddetli Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada şiddetli sağanak görmek hem rüya tabircileri hem de din alimleri tarafından bolluk ve berekete delalet edilmiştir. Rüya sahibinin bu rüyayı görmesinden sonraki zamanlarda işleri açılır ve evleri çok bereketli zamanlar geçirir. Eğer kişiler, sonbahar mevsimindeyken yaşadıkları yere çok şiddetli yağmurlar yağdığını rüyalarında görüyorlarsa, o seneki hasatların çok bol ve bereketli geçeceği yorumu yapılmıştır. Rüyayı görmüş kişilerin yaşadıkları yerde seller olmasına neden olacak kadar çok yağmurların yağdığı görülüyorsa, rüya sahiplerinin başına talihsiz bir olay gelebilir. Eğer tarım veya hayvancılıkla uğraşan kişiler bir yerden akan sel rüyasını görüyorlarsa hayvanları telef olabilir veya o yıl tarlalarından hasat alamayabilirler.

Rüyada Çok Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada bardaktan boşalırcasına yağan yağmurun görülmesi, bazı rüya tabircileri için kişinin hayırsız olaylar yaşamasına yorumlanmıştır. Kişi bir yanlış anlaşılma sonucu zan altında kalabilir. Günlük hayatında yaptığı bir yanlış sonucu dostları tarafından dışlanabilir. Bazı tabircilere göre ise bu rüya, rüyada görülen şiddetli yağmurlar gibi yorumlanır. Hem rüya sahibi hem de rüya sahibinin ailesi çok bol ve bereketli seneler geçirecektir. Eğer rüya sahipleri gençse, kendi hayatlarını kurabilmek için bir adım atabilirler. Bu attıkları adımdan sonra istedikleri her şeyi yapabilecek ve hayatlarında istedikleri düzeni oturtabileceklerdir.

Rüyada Pencereden Yağmur Yağdığını Görmek

Rüya sahiplerinin yağmuru seyredişleri, genellikle sorunların ortadan kalkmasına yorumlanmıştır. Bu sorunlar yeni, eski, maddi veya manevi olabilir. Rüya sahiplerinin izledikleri yağmur gibi sorunlarının tek tek akıp gideceği delalet edilmiştir. Eğer rüya sahipleri, yağan yağmurla beraber şimşeklerin çaktığını veya bir yere yıldırımların da düştüğünü görüyorlarsa, karşılaşılacak sürprizlere yorumlanmıştır. Rüya sahipleri özellikle yoğun bir tempo ile çalışıyorlarsa, eşleri veya yakın arkadaşları onları mutlu edebilmek için küçük bir organizasyonda bulunabilirler.

Rüyada Gece Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada gece vakti yağmur yağması, rüya alimleri tarafından farklı şekillerde yorumlanmıştır:

 • Rüya sahibinin bugüne kadar emek vererek sahip olduğu her şeyin karşılığını alacağı yorumu yapılmıştır. Bu karşılık bazı kimseler için emekli olup inzivaya çekilmek olabilir. Bazı rüya sahipleri içinse kişilerin yaptıkları işten yüksek oranlarda para kazanmaya delalet edilmiştir.
 • Rüya sahibi eğer bir nedenden dolayı çok üzüldüyse ve bir süredir kabuğuna çekilmiş, insanlardan uzak yaşıyorsa kabuğunu kıracaktır. Üzüntüsü sona erecek ve yeniden eski hayatına sahip olacaktır.

Rüyada Yağmur Yağması Ne Demektir?

Rüyada yağmur yağması , rüya sahibinin iş hayatında beklentilerinin gerçek olmayacağına ve yakın zaman içerisinde bir yerden haber alarak çok mutlu olacağına ve güzel olaylar ile karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Bu rüya genellikle sevinç olarak kabul edilir fakat kurtuluş olarak yorumlanır.

Rüyada Yağmur Yağması Diyanet

Rüyada yağan yağmuru görmek, Diyanet tarafından rüya sahiplerinin sahip olacakları sakin, huzurlu ve sükunet dolu bir hayatın varlığına delalet sayılmıştır. Eğer kişiler, herhangi bir mesleği icra etmiyorlarsa kendilerine kısa sürede çok para kazandırabilecek bir meslek sahibi olabilirler. Caferi Sadık (r.a.)’ya göre rüyada yağmur gören kimselerin üstünde Allah’ın rahmet ve bereketi daimdir. Bu kişilerin attıkları her adım başarılı ve bereketli olacaktır. Özellikle iş sahibi olmayan kimseler, bu rüyayı görmelerinden sonra çok başarılı şirketlerde çalışmaya başlayabilir.

Rüyada Evin İçine Yağmur Yağması

Rüyada yağmurun eve girmesi, genel olarak rüya sahiplerinin yeni bir işe girmesine yorumlanmıştır. Bu iş kişilerin yeni bir iş kurma fikirlerini hayata geçirmek de olabilir, mevcut iş yerlerinden ayrılarak hem kendilerini daha fazla geliştirebilecekleri hem de daha fazla kazanç sağlayabilecekleri bir işe geçebilirler. Bazı yorumculara göre ise eve yağan yağmurlar, o evden çocuk sesinin ve neşenin eksik olmamasına delalettir. Hane içinde yaşanacak huzur ve mutluluklar daim olacak, bu mutluluk ortamı sayesinde de rüya sahipleri her işlerinde başarılı olacaktır.

Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada yağmur görmek genel olarak hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Yağmur biliyorsunuz ki biz insanlar ve canlılar için çok önemlidir.

Bir yere ne kadar çok yağmur yağırsa o yerde o kadar yeşillik , o kadar ürün ve o kadar hayat olur. Rüyada görülen yağmur hiçbir zaman farklı anlamlara gelmez.

Tabi görülen objelere göre yorum değişir fakat anlamı her zaman aynıdır. Rüyada görülen yağmur zenginliği ve güzelliği ifade eder.

Rüyada yağmurun çok şiddetli olmadığını gördüyseniz , bol rızka sahip olacağınıza , bol kazanca ve aynı zaman da bol ürüne delalet eder.

Fakat yağmur hane içerisine yağıyorsa o zaman hayra yorumlanmaz.

Rüya sahibinin maddi olarak kayıplar yaşayacağına , sıkıntıya girip üzüntülü olacağınıza yorulur. Bunun haricinde ev halkının sıkıntıya düşeceğine de işaret eder.

Rüyada görülen yağmur bazı durumlarda engel olarak yorumlanır.

Bir yere yolculuk yapacaksanız yolunuzdan geri döneceğinize ve o yola bir daha gidemeyeceğinize alamet eder.

Rüyada Yağmur Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yağmur gördüyseniz , hem aile hem de iş hayatınızda kısmetli birisi olduğunuza , hane içerisinde bolluk ve bereketin çok olduğuna , iyi kalpli birisi olduğunuzdan herkes tarafından çok sevileceğinize delalet eder.

Rüyada Yağmurda Yürümek

Rüyada yağmurda yürüdüğünüzü gördüyseniz , Sıkıntılı günlerinizin Yüce Allah tarafından artık son bulacağına , ağlayan gözlerinizin bundan sonra güleceğine ve çekmiş olduğunuz hastalıkların artık biteceğine işaret eder.

Rüyada Yağmurda Yürümek İhya

Rüyada yağmurda yürüdüğünüzü gördüyseniz , yapacağınız işlerde başarılı olacağınıza , huzuru en kısa zaman içerisinde yakalayacağınıza ,hasta iseniz şifa bulacağınıza , kötü işlerden uzaklaşıp iyiliğe yöneleceğinize ve bundan sonra bir şey yaparken daha temkinli hareket edeceğinize delalet eder.

Rüyada Sağanak Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada sağanak yağmur yağdığını görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüya sahibinin hem maddi hem de manevi olarak zarar göreceğine ve sağlık açısından sıkıntılarla boğuşacağına yorulur. Rüyada sağanak yağmur insanların evlerine dolup o kişilere zarar vermiyorsa o zaman hem güzel hem de hayırlı şeylerle karşı karşıya kalacağınıza delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , bol kazanç elde edeceğinize , işlerinizin bereketli olacağına işaret der.

Rüyada yağmurun tek bir yere yağdığını görmek hayırlara vesile olmaz fakat bölgenin tamamına yağdığını gördüyseniz güzel ve iyi şeylere alamet eder.

Rüyada Sağanak Yağmur Görmek

Rüyada sağanak yağmur insanların evlerine dolup o kişilere zarar vermiyorsa o zaman hem güzel hem de hayırlı şeylerle karşı karşıya kalacağınıza delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , bol kazanç elde edeceğinize , işlerinizin bereketli olacağına işaret der.

Rüyada yağmurun tek bir yere yağdığını görmek hayırlara vesile olmaz fakat bölgenin tamamına yağdığını gördüyseniz güzel ve iyi şeylere alamet eder.

Rüyada Yağmur Duası Yapmak

Rüyada yağmur duası yaptığınızı gördüyseniz , hayır kazançlar elde edeceğinize , iş konusunda ise kısmetli olacağınıza ve sağlıklı bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada yağmurda ıslanmak, Yüce Allah’ın rüyayı gören kişiye yüce duygular bahşettiğine , ona iman verdiğine ve aynı zaman da onu iyi huylu kıldığına delalet eder.

Bunun yanı sıra sürekli olarak insanlara yardım eden , yardıma muhtaç olan kişileri koruyan ve onları gözeten kişinin varlığına alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , rüya sahibinin kötü huyları ile alışkanlıklarını bırakacağına ve artık insafa geleceğine işaret eder.

Rüyada Yağmurda Islanmak Diyanet

Rüyada yağmurda ıslanmak , Yüce Allah’ın rüyayı gören kişiye yüce duygular bahşettiğine , ona iman verdiğine ve aynı zaman da onu iyi huylu kıldığına delalet eder. Bunun yanı sıra sürekli olarak insanlara yardım eden , yardıma muhtaç olan kişileri koruyan ve onları gözeten kişinin varlığına alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , rüya sahibinin kötü huyları ile alışkanlıklarını bırakacağına ve artık insafa geleceğine işaret eder.

Rüyada Yağmurda Sırılsıklam Islanmak

Rüyada yağmurda sırılsıklam ıslandığınızı gördüyseniz , yapmış olduğunuz hatalardan ders çıkaracağınıza , günahlarınızdan ötürü tövbe edeceğinize , dinde olgun kişi haline geleceğinize ve doğru yolu bulacağınıza işaret eder. Bunun yanı sıra hidayete ereceğinize , geçmiş zamanda yaptığınız ayıpları örtmek için tövbe edeceğinize yorulur.

Rüyada Yağmurda Islandığını Görmek İhya

Rüyada yağmurda ıslandığınızı gördüyseniz , büyük bir şans ile karşı karşıya geleceğinize , tüm sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza ve sorunlarınızın biteceğine delalet eder. Bunun yanı sıra huzurun ve bereketin tekrardan geleceğine , dualarınızın kabul olacağına yorulur.

Rüyada Yağmurda Islanmamak

Rüyada yağmurda ıslandığınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde ibretlik bir olay ile karşı karşıya kalacağınıza alamet eder. Bazı rüya tabircilerine göre , rüyayı gören kişinin dik başlılığı yüzünden yanlış yollara gireceğine ve bu yüzden pişman olup tövbe edeceğine alamet eder.

Rüyada Yağmur Yağması Ne Anlama Gelir?

Rüyada yağmur yağması , rüya sahibinin iş hayatında beklentilerinin gerçek olmayacağına ve yakın zaman  içerisinde bir yerden haber alarak çok mutlu olacağına ve güzel olaylar ile karşı karşıya kalacağına işaret eder. Bu rüya genellikle sevinç olarak kabul edilir fakat kurtuluş olarak yorumlanır.

Rüyada Yağmur Suyu Görmek

Rüyada Yağmur Suyu Görmek nedir? Ne anlama gelir?

Yağmur suyu o kadar hayırlıdır ki kişinin bereketi her zaman bol olur ve kısmeti kapalı ise hemen açılır. Eğer az yağmur suyu gördüyseniz , bir yerden maddi gelir elde ederek geçici olarak rahatlayacağınıza yorulur.

Rüyada Yağmur Suyu Biriktirmek

Rüyada yağmur suyunu biriktirdiğinizi gördüyseniz , tutumlu bir hayat yaşayacağınıza , gelecek için şimdiden hazırlık yapacağınıza maddi sıkıntıdan yakın zaman içerisinde kurtulacağınıza ve her zaman yarını düşünerek hareket edeceğinize delalet eder. Bunun yanı sıra evleneceğiniz kişinin zengin olacağına , evleneceğiniz kişi ile büyük bir ticari yatırımlar yapacağınıza alamet eder.

Rüyada Yağmur Suyu İçmek Ne Demek?

Rüyada yağmur suyu içtiğinizi gördüyseniz , günahlardan arınacağınıza , kötülüklerden uzak durup her zaman iyilik yapacağınıza , etmiş olduğunuz dualarınızın yakın zaman içerisinde kabul olacağına işaret eder. Rüya sahibi hem temiz niyetli hem de alçak gönüllü olduğundan inancına sımsıkı sarılacağına , hayatında bulunan insanların daha rahat hayat sürebilmeleri için onları koruyup kollayacağına , şefkatli bir eşe sahip olacağına ve her zorlukların üstesinden geleceğine alamet eder.

Rüyada Kar Yağdığını Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

6 Yorum

 1. Rüyamda şiddetli yağmur yağıyordu şimşek caktigin da bı ağacı devirdi.insanlar kacısıyordu.bende pencereden izliyordum.

 2. rüyamda akşam izmire gitmek için bilet almıştım ve akşam uçak saati yaklaştığında yağmur başladı ve evden hiç bir yere çıkamadım ve telefonlar vs. de çekmiyordu 1 – 2 saat yağdıktan sonra durdu sonra da güneş açtı. ( ama sadece bizim evin orda yağmur yağıyordu )

 3. rüyamda misafirliğe gittim orda dişim cikti takmaya çalıştım olmadı bende söktüm hepsi geldi bende çektim protez dişleri sonra telleri cektim

 4. Rüyamda evimin heryerinden yağan şiddetli bir yağış gördüm ve evimin duvarina eşyalarına zarar veriyordu

 5. Ruyamda renkli yilan gurmek ne anlama gelir ve neye isaret eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu