Rüyada Adet Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada adet kanaması geçirdiğini görmek rüya sahibinin kötü günler geçireceğine, sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Rüyada adet olduğunu görmek hem olumlu hem de olumsuz anlamlara gelir. Sıklıkla kişinin kötü zamanlar geçireceği, huzursuzlanacağı gibi yorumlar yapılır. Birçok farklı şekilde ve durumda görülebilen rüyada adet olma durumu, farklı şekillerde de yorumlanır.

Erkeklerin rüyasında adet olduğunu, adet kanının bulaştığını görmesi gibi durumlar olumsuzluklara yorulur. Kişinin yakınlarından kötülük görebileceği veya kendisinin bir başkasına zararının dokunabileceği anlamları çıkar. Rüya sahibinin işleri bir süre yolunda gitmeyebilir. İşten elde ettiği kazançları düşebilir.

Rüyada Regl Olduğunu Görmek

Rüyada regl olmak pek hayırlı olarak görülen bir durum değildir. Evin bereketinin kaçacağına veya maddi anlamda kayıplar yaşanacağına yorulur. Kişi dünyevi işlerinde de sıkıntılar çekebilir. İşyerinde maddi anlamda kayıplar yaşanabilir, borca veya krediye girilmesi gibi durumlar yaşanabilir. Borç sahibi olanların borcunu ödemesinde sorunlar çıkabilir. İş sahibi olanlar işlerini kaybedebilir.

Uzun zamandır çocuk sahibi olmak isteyen ancak olamayan kadınların rüyasında adet olduklarını görmesi ise yakın zamanda hamile kalabileceklerine işaret edebilir. İmamı Nablusi (r.a.) bu durumu rüyasında adet olduğunu gören bir kadının yakın zamanda evine bereket geleceği şeklinde yorumlar. Rüyada regl olduğunu görmek kimi zaman olumlu kimi zaman olumsuz olarak yorumlanabilir.

Rüyada Adet Kanı Görmek

ruyada adet kani gormek

Rüyada adet kanı bulaşması şu şekilde yorumlanır: Rüya sahibinin başına kötü işler geleceği ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine delalet eder. İstemediği işleri yapmak zorunda kalacağı veya yaptığı mutsuz bir yaşam süreceği anlamına gelir. Veya rüya sahibinin zaten kaygılı bir dönemden geçtiği, hata yapma olasılığının yüksek olduğu bir dönemde olduğu anlamına gelir.

Bir kadının rüyasında adet olduğu anı görmesi eğer bekarsa yakın zamanda karşısına iyi birisinin çıkacağı veya evliyse hamile kalarak müjdeli bir haber alabileceği anlamına gelir. Hayatında yaşanacak yeni gelişmeler sayesinde ferah bir döneme girebileceği anlamına gelir. Kadınların regl olduğunu görmesi genellikle hayatında daha olumlu gelişmeler olacağı şeklinde yorumlanır. Erkeklerin böyle bir rüyayı görmesi birisine yalan söyleme, dolandırma, kötülük yapma gibi işlere giriştikleri veya girişebilecekleri gibi anlamlara gelebilir.

Rüyada Regl Kanı Görmek

Rüyasında regl kanı bulaştığını görmek rüya sahibinin başına kötü şeyler geleceği ve zor bir döneme girebileceği anlamına gelir. İşi olan biri işsiz kalabilir. Kendi işi olan biri iflas etmek üzere olabilir veya işleri yolunda gitmeyerek büyük kayıplar yaşayabilir. Maddi anlamda birçok olumsuzluk yaşanabilir. Rüya sahibinin çevresinden biri veya işyerinde tanıdığı biri ayağını kaydırmak için çeşitli hilelere başvurabilir.

Üzerine veya oturduğu yere regl kanı bulaştığını görmek açığa çıkılması istenmeyen bazı gerçeklerin açığa çıkmasına delalet eder. Saklaması için sır verdiğiniz bir arkadaşınızın sırrınızı tutmayarak başka insanlara anlattığını öğrenebilirsiniz. Eğer rüyanızda bulaşan kanı panikle temizlemeye çalışıyorsanız ortaya çıkacak veya çıkmış olan bu sır sizi utandırabilir veya zor durumda bırakabilir.

Rüyada Adet Olduğunu Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyada regl kanı görmenin psikolojik yorumu kişinin kendisini pek iyi hissetmediği ve kafasının karışık olduğu bir dönemden geçtiği anlamına gelir. Rüya sahibinin manevi anlamda zor günler geçireceği bir nevi buhrana girebileceği de söylenebilir. Kendisini kötü hissettiği, belki de yaptığı bir şeyden ötürü suçluluk hissettiği bir dönem içerisinde olabilir.

Bazı alimler rüyada regl kanı görmeyi kişinin dini inancının zayıfladığı şeklinde yorumlar. İnancının zayıflamasıyla ahlaklı olan davranışlardan uzaklaşan kişiler başkalarına da vermek istemeyeceği zararlar verebilir, kötülüğü dokunabilir. Rüyada adet olduğunu görmek psikolojik açıdan da kişinin pek iyi olmadığının habercisi olabilir.

Ayrıca rüyada salça görmek hakkında bilgilere bakabilirsiniz.

Rüyada Kirli Ped Görmek

Rüyada kirli pedi olduğunu görmek rüya sahibinin bazı sıkıntılar yaşadığına, işlerinin istediği gibi gitmediğine, bazı konularda hayal kırıklıkları yaşadığına delalet eder. Aşk hayatında bazı olumsuzluklar yaşandığı, rüya sahibinin kalbinin kırık olduğu ve yenilenmeye ihtiyaç duyduğu anlamına gelir. İlişkisinin iyi gitmediği, sallantıda olduğu ve karşı tarafa olan güvenin yerini şüpheye bıraktığı bir durum söz konusu olabilir.

Rüyayı gören kişinin işlerinin pek iyi gitmediği, borcunun giderek arttığı hatta belki iflasın eşiğine geldiği bir durum da olabilir. Hem maddi anlamda hem manevi anlamda yaşanabilecek olumsuz durumları işaret eder. Ruhsal anlamda da bazı sıkıntılara delalet eden ped, kişinin zor bir dönemde olduğunu gösterir. Kısaca, rüyada kirli ped görmek aşk hayatında, maddi ve manevi anlamda kişinin zor günler geçirdiği anlamına gelir.

Rüyada Çok Fazla Kanaması Olduğunu Görmek

ruyada cok fazla kanama oldugunu gormek

Rüyada çok fazla adet kanamasının geldiğini görmek kişinin art arda bir sürü sıkıntı yaşayacağına, sorunların birbirini peşi sıra takip edeceği anlamına gelir. Zor günlerin yakın olduğunu veya şu anda zaten rüya sahibinin zor günler geçirdiği anlamına gelir. Bu zor günlerin bir süre daha devam edeceğine, rüya sahibini zorlayacağına işaret eder. Bu sıkıntılar maddi anlamda kayıp yaşamak, sağlık sorunları ile uğraşmak, sevilen birini kaybetmek gibi sorunlar olabilir.

Şanssızlıkların kişinin peşini bırakmayacağı, giderek artabileceğini ve rüya sahibini zaman zaman zorlayabileceğini, altından kalkması zor durumlara girebileceğini işaret eder. Sorunların üst üste gelerek kişiyi yorabileceği anlamına gelir. Maddi ve manevi sorunlar art arda gelerek kişide bir yılgınlık ve yorgunluk oluşmasına sebebiyet verebilir.

Rüyada Erken Regl Olduğunu Görmek

Rüyada regl döneminin erken başladığını görmek rüya sahibinin kötü günler göreceğinin habercisi olabilir. Rüyada regl olmak genellikle zor zamanlar geçirileceğine delalet eder. Reglinin erken geldiğini görmek rüya sahibinin geçireceği kötü günlerin beklemediği bir anda gelebileceğine işaret eder. Zor zamanlar ya beklenenden önce gelecektir ya da hiç beklenmediği anda rüya sahibini bulacaktır.

Caferi Sadık (r.a.) yorumuna göre; erken regl olmak olumlu durumlara da yorulabilir. Kötü günlerin habercisi olmasının yanı sıra gelecek güzel günlerin habercisi de olabileceği şeklinde yorumlanabilir. Hem olumlu hem olumsuz anlamlara gelebilen rüyada erken regl olmak, rüya sahibinin hayatında iyi veya kötü bir dönemin yaklaştığının habercisidir.

Rüyada Regl Kanının Bulaştığını Görmek

Rüyada regl kanının kıyafetine bulaştığını görmek gizli tutulması gereken bir sırrın açığa çıkacağı anlamına gelir. Güvenerek sırrınızı emanet ettiğiniz bir arkadaşınız sizin bilginiz dışında sırrınızı Rüyada regl kanının kıyafetine bulaştığını görmek gizli tutulması gereken bir sırrın açığa çıkacağı anlamına gelir. Güvenerek sırrınızı emanet ettiğiniz bir arkadaşınız sizin bilginiz dışında sırrınızı başkalarına anlatabilir. Bunu başkalarından duyarak öğrenebilirsiniz. Sırrınızın açığa çıkması sizi zor durumda bırakabilir. Veya sizin sakladığınız ve bir başkasına ait olan bir sırrı açık edebilirsiniz. Bu sefer zor durumda bırakan taraf siz olabilirsiniz.

Rüyada regl kanının kıyafet dışında farklı yerlere bulaştığını görmek, örneğin oturduğunuz bir sandalyeye bulaştığını görmek de ruhsal olarak zor günler geçirileceğine delalet eder. Daha önce birisine verdiğiniz bir sır yine o kişi tarafından haberiniz olmadan başkalarına anlatılabilir. Sırrınızın açığa çıkmasının ardından çevrenizdeki bazı insanlarla aranız bozulabilir ve yalancı konumunda bırakılabilirsiniz. Bu tür yanlış anlaşılmalar yaşanabilir.

Kısaca rüyada adet olduğunu görmek rüyayı gören kişinin zor günler geçireceğine, maddi veya ruhsal anlamda sıkıntılar yaşayacağı anlamına gelir. Bazen regl olmakla ilgili rüyalar alimler tarafından olumlu olarak da yorumlanmıştır.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu