Rüyada Yabancı Ev Görmek İslami

Rüyada yabancı ev görmek , rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde gurbete gideceğine yorulur. Bunun yanı sıra mesleki olan eğitimlere katılacağınıza , yabancı dil öğrenip yurt dışına seyahat edeceğinize ve yapacağınız her işte kendinizi çok huzurlu hissedeceğinize işaret eder. Hem yeni gelişmelerin hem de maceraların sizin hayatınıza renk katacağına ve yaşamdan daha da çok zevk alacağınıza delalet eder.

Bekar kişi eğer rüyada yabancı bir ev gördüyse , evleneceği kişi yabancı uyruklu olacağına yorulur. Eğer evli olan birisi gördüyse , kazancının artacağına , daha konforlu bir hayat süreceğine alamet eder. Ferah , geniş ve aynı zaman da güzel bir yabancı ev gördüyseniz , hayatınızla ilgili çok önemli değişiklikler yapacağınıza ve yeni işlere gireceğinize işaret eder. Yabancı olan bir evin içerisinde kalabalık olarak oturduğunuzu gördüyseniz , sizin evinize gelecek olan misafirlerin hayırlı bir iş yapacaklarına işaret eder.

Rüyada Yabancı Ev Boyamak

Rüyada yabancı bir boyadığınızı gördüyseniz , yüksek bir mal satın alacağınıza ve gösterişli bir düğün yapacağınıza delalet eder. Evi koyu bir renge boyadığınızı gördüyseniz , iş ile ilgili bir anlaşma yapmak için yeni firmalarla görüşeceğinize , yeni iş teklifleri alacağınıza ve çevrenizi genişleteceğinize alamet eder.

Rüyada yabancı bir evde yaşadığınızı gördüyseniz , ailenizle aranızda bulunan iletişiminin en üst seviyelere çıkacağına , bu dönem içerisinde sinirlerinizin hakim olacağınıza ve kavgaların önüne geçeceğinize işaret eder.

Rüyada Zemin Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu