Rüyada Vida Görmek Nedir?

Rüyada vida görmek sökmek, toplamak ve sıkmak ne anlama gelir?

Rüyada vida görmek , genel olarak kişinin itibar sahibi olacağına , hesabını iyi bilen , temkinli ve aynı zaman da kararlı olacağına delalet eder. Bunun yanı sıra kendinize çok güven duyacağınıza , sürekli olarak inanıp çalışacağınıza ve hayatınızın olumlu olacağına , hiçbir zaman tökezlemeyeceğinize , malınızın ve paranızın eksilmeyeceğine , sağlıklı olacağınıza , rahat bir yaşam süreceğinize ve ağız tadınızın yerinde olacağına yorulur.

Rüyada vida sıkmak

Rüyada vida sıktığınızı gördüyseniz , hem maddi hem de manevi olarak kendinizi toparlayacağınıza , kazançlı işlerle uğraşacağınıza , güzel bir hayata sahip olmak için elinizden geleni yapacağınıza ve bunun için büyük çaba sarf edeceğinize alamet eder.

Rüyada vida sökmek

Rüyada vida söktüğünüzü gördüyseniz , kendinize menfaat getirmeyecek işlere gireceğinize , paralarınızı ve mallarınızı bu iş için harcayacağınıza ama amacınıza bir türlü ulaşamayıp harcamış olduklarınızı kaybedeceğinize yorulur.

Rüyada vida yutmak

Rüyada vida yuttuğunuzu gördüyseniz , ticaretle uğraşıyorsanız eğer rakiplerinizin çok çetin olacağına , onlarla sıkı mücadele içerisinde olacağınıza ama mesleki hayatınızda her zaman cesur olacağınıza işaret eder.

Rüyada vida toplamak

Rüyada vida topladığınızı gördüyseniz , kendi işinizi kurmak için birikim yapacağınıza , çok kararlı olduğunuz için er ya da geç amacınıza ulaşacağınıza ve her konuda çok başarılı olup herkes tarafından takdir göreceğinize alamet eder.

Rüyada vida açmak

Rüyada vida açtığınızı gördüyseniz , hem işinizden hem de ekmeğinizden olacağınıza ve bazı sorunlarla karşı karşıya kalacağınıza yorulur.

 

Rüyada Böcek Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

4 Yorum

  1. Rüyamda ayak baş parmaklarımın ortasında vida vardı ve çok şaşırıyorum vida geçirilmişti delik gözüküyordu. Korkuyordum nasıl çıkaracağım ve delik kapanırmı diyorum.

  2. Merhaba rüyamda başka bir şehirdeydim. oturuyorum ve ayaklarıma bakıyorum ayak baş parmaklarımın ortasına vida geçirilmişti ve çok şaşırıyorum .sonra kendi kendime diyorumki herhalde bu şehirde böyle oluyor.acaba evime dönüpde vidayı çıkarınca delik kapanırmı diyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu