Rüyada Valiz Görmek

Rüyada Valiz Görmek, rüyayı gören kişinin acil çıkması gereken bir seyahate delalet eder. Ayrıca, rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada valiz görmek, oldukça zor uğraşlar sonucunda elde edilen boş uğraşlara yorumlanır. Dini açıdan ise bu rüya bir işle meşgul olmak, çaba harcamak ve kısmet için emek vermek anlamını taşımaktadır.

Rüyada valiz gördüyseniz , gereksiz olan bir takım görevleri üstleneceğinize , ev veya iş ortamında değişiklikler yapacağınıza işaret eder.

Rüyada görülen valiz (bavul) genelde bir seyahat gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada görülen bavul büyük ve geniş ise uzun zamanlı seyahate çıkarak çevrenizde ve yakınlarınızdan uzun süre ayrı kalacağınıza, sizi bekleyen ilginç bir hayatın varlığına delalet ederken, görülen bavul küçük ise yolculuğunuzun kısa süreli olup hevesinizin yarım kalacağına yorumlanır.

Rüyada valiz görmek, başka bir deyişle eli açık olan bir insana, hesaplamadan yapılan yanlış işlere, eğlenceye düşkün hayatı çılgınca yaşamasını iyi bilen gözü gönlü açık kimselere tekabül eder.

Rüyada valiz görmek rengine göre de farklılık gösterir.

Eğer kırmızı ve açık renkte bir valiz görülürse, yakın zaman da izdivacın ve kısmetin sembolü olarak gösterilir ve koyu bir renkte görülen valiz sevdiğiniz bir akrabanızı ya da yakınınızı kaybetmeye, aile içi mutsuzluğa, yarım bırakılmış seyahate işaret etmektedir.

Rüyada Valiz Görmek İslami Anlamı

Rüya alimlerinden Kirmani (r.a) yorumuna göre rüyasında valiz gören kişi kısa ama kendisi için hayırlı bir yolculuğa çıkacaktır. Bu yolculuk yeni bir girişim hareketi de olabilir. Valiz toplamak genel olarak bir işe girişimi ve yeni bir başlangıca hazırlanmayı belirtmektedir. Kişi eğer yeni bir atılım yapacaksa uğrunda çaba vermeli ve çabalarının karşılığını rızkı ile almalıdır şeklinde bir yorum yapılabilir.

Rüyada Valiz Görmek İhya

Rüyada valiz görmek , rüya sahibinin kısa zaman içerisinde bir seyahate çıkacağına veya katiyetle gideceği bir yola alamet eder.

Böyle bir rüya gördüyseniz eğer gerçek yaşam da size bir yarar sağlamayacak işlerle meşgul olacağınıza , bazı konularda boşa ümitleneceğinize , moralinizin çok bozul olacağına , canınızın sürekli olarak sıkılacağına ve çevrenizdeki insanlardan neşenizi kaçıracak sözler duyacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra istemiş olduğunuz işlerinizin bir türlü yolunda gitmeyeceğine ve planlarınızın sarkacağına yorulur.

Rüyada ağır bir valiz gördüyseniz , kısa zaman içerisinde bir yola gideceğinize işaret eder.

Eğer valiz ile bir yere gittiğinizi gördüyseniz , uzun bir eğitim veya iş dönemi için evinizden , ailenizden uzaklaşacağınıza delalet eder.

Rüyada Valiz Hazırlamak

Rüyada valiz hazırlamak, uğraştırıcı bir iş için hazırlık yapmaya delalet eder. Kişi istediğini elde etmek için büyük uğraş verecek, çaba harcayacak ve sonunda istediğini elde edecek anlamında yorumlanabilir. Fakat rüyasında valiz hazırladığını gören kişi dileğinin gerçekleşmesi için hem zamana hem de büyük uğraşa ihtiyaç duyacaktır. Zorlu bir süreçten sonra kişi kısmetli şekilde istediğini elde edebilecektir.

Rüyada valiz hazırladığınızı gördüyseniz , çok yakın bir zaman içerisinde yola gideceğinize alamet eder.

Rüyada Valiz Aramak

Rüyada valiz aramak, rüyayı gören kişinin sıkıntılı günlerinden kurtulmak ve hanesine rahatlık getirmek için bir çıkış yolu aramasına delalet eder. Kişi bazı maddi ve manevi bunalımlar yaşamakta ise yeni bir gelişme ile sıkıntılarından kurtulacak ve feraha erecektir. Hanede sıkıntılı günlerin atlatılması için kişi bir destek ya da yardım aramaktadır şeklinde rüya yorumlanabilir.

Rüyada Valiz Toplamak

Rüyada Valiz Toplamak

Rüyada valiz toplamak, rüyayı gören kişinin bir kısmeti elde etmek için harcadığı çaba ve girişimleri belirtmektedir. Kişinin yapacağı her işte hayırlı kısmeti elde edeceğine ve rızkını emekleri sonucunda alacağına delalettir. Rüyada valiz topladığını gören kişi sadece maddi açıdan değil aynı zamanda evlilik ve özel hayatında da mesut bir kişiliğe kavuşacaktır.

Rüyada valiz topladığınızı gördüyseniz , bir yerde çok uzun süre kalmayan , sürekli olarak yer değiştiren kişinin varlığına alamet eder.

Rüyada Valiz Toplamak Nedir? Ne Anlama Gelir ( İslami)

Rüyada valiz toplamak , rüya sahibinin yeni bir başlangıç yapacağına ve çok güzel bir hayat süreceğine delalet eder. Bunların yanı sıra eğer maceracı bir kişiliğiniz varsa o zaman hayatınız kesinlikle düzenli olmayacaktır.

Bazı rüya yorumcularına göre , evli birisi böyle bir rüya gördüyse eşi ile süreli bir ayrılık yaşayacağına , iş yaşantısında bir sorundan dolayı işinden ayrılacağına ve yeni bir sektöre girerek güzel bir iş kuracağına yorulur.

Aynı zaman da kişi geçmiş zamanda yaşamış olduğu her şeyi unutur sadece geleceğe bakar.

Rüyada Valiz Taşımak

Rüyada valiz taşımak, zorlu bir işin üstesinden gelmeye delalet eder. Kişi bir isteğini yerine getirmeyi diliyorsa, bu dileğini en kısa zamanda gerçekleştireceğine yorumlanır. Yeni bir okul, sınava hazırlık, sağlıkta şifa bulmak ya da evlilik gibi düşüncesi olan kişinin sıkıntılarının üstesinden gelerek, hayırla dileklerini gerçekleştirmesine delalet eder.

Rüyada valiz taşıdığını görmek , hayatınızla ilgili çok büyük sorunlar yaşayacağınıza ve büyük sıkıntılar içerisine gireceğinize delalet eder. Rüyada valiz taşıdığınızı gördüyseniz , sıkıntı , dert ve keder olarak ifade edilir. Eğer hafif bir bavul taşıdığınızı gördüyseniz , hiçbir şekilde zahmet çekmeden bir işleri gerçekleştireceğinize yorulur.

Rüyada Valiz Karıştırmak

Rüyada valiz karıştırmak, rüyayı gören kişinin haram ile helali karıştırması şeklinde tabir olur. Özellikle, iş hayatında kendi nasibi olmayan bir rızka göz dikmek, günaha girmek, fakir kişilerin kısmetini alarak kendi hanesinde kısmetsizliğin oluşmasına meydan vermek şeklinde tabir olur.

Rüyada Valiz Boşaltmak

Rüyada valiz boşaltmak, bir dilek ya da istek konusunda doğru adımları atarak, bereketi artırmaya delalet eder. Kişi emeğinden ve rızkından şaşmadan, helal kısmetini ararsa hanesinde sıkıntılardan kurtularak, kendi nasibini bulacağına yorumlanır. Ayrıca, hanenin üzerinde bulunan kara bulutların bir an önce gideceğine, bereketin artacağına delalet eder.

Rüyada Valiz Kaybetmek Ne Demek?

Rüyada valizi kaybettiğinizi gördüyseniz , karşınıza yakın zaman içerisinde bir fırsat geçeceğine ve bu fırsatı değerlendirmeyip sonrasında çok pişman olacağınıza alamet eder. Bu dönemlerde şansınız çok olacak fakat ayağınıza gelen kısmeti görmezseniz eğer en sonunda üzülen taraf siz olabilirsiniz.

Bunun için elinize bir fırsat geçerse hemen değerlendirin. Valiz kaybetmek bazı rüya yorumcularına göre , kişinin bir türlü evlenemeyeceğine ve karşısına kısmet çıkmayacağına yorarlar. Sürekli olarak bazı konularda çok kararsız olduğunuzdan dolayı hayatınızda hiçbir şey doğru gitmeyeceğine rivayet edilir.

Rüyada valiz kaybetmek , rüya sahibinin işlerinin bir süre boyunca sarpa saracağına ve bu yüzden aksilikleri göğüslemek zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada Valiz Bulmak

Rüyada valiz bulduğunuzu gördüyseniz , hiç düşünmeyip hesap yapmadığınız işe gireceğinize ve bu işten büyük karlar elde edeceğinize , kazandığınız paraları ise doğru yatırımlar yaparak birçok kişiye yardım eli uzatacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra kişinin yüklü bir mirasa sahip olacağına ve bu sayede büyük sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Boş Valiz (Bavul) Görmek

Yarım bıraktığınız işlerde başarı elde edemeyeceğinize, aksilikler yaşayacağınızdan ötürü hiçbir planınızı icra edemeyeceğinize ve evinizde aile içinde yaşanan şiddetli kavgalardan ötürü sürekli olarak ayrılıkların olacağına yorumlanır.

Bunun yanı sıra dedikodu yapan, Art niyetli kişilerden zarar görerek elinizde bulunan bütün mal varlığınızı kaybedeceğinizi ifade eder.

Rüyada Bavul Görmek

Rüyada bavul görmek genellikle kişinin çok yakın zaman içerisinde hayırlı olan bir yolculuğa çıkacağına alamet eder. Eğer bekar kişi böyle bir rüya gördüyse , karşısına çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğine , uzun bir süre boyunca beklemiş olduğu kişinin en sonunda geleceğine , ev değiştireceğinize ya da evden eşya çıkacağına yorulur.

Rüyada bavul görmek genellikle kişinin çok yakın zaman içerisinde hayırlı olan bir yolculuğa çıkacağına alamet eder.

Eğer bekar kişi böyle bir rüya gördüyse , karşısına çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğine , uzun bir süre boyunca beklemiş olduğu kişinin en sonunda geleceğine , ev değiştireceğinize ya da evden eşya çıkacağına yorulur.

Rüyada bavul görmek, seyahate, yol ve yolculuğa işarettir.

Rüyasında büyük veya küçük bir bavul görmek, rüya sahibi kişiye bir seyahat, bir yolculuk görünmekte olduğuna işaret eder. Bavulu ister açsın, ister açmasın rüya sahibi yorumu budur.

• Rüyasında bavulunu doldurduğunu görmek, rüyayı gören kişinin sık sık ev değiştireceğine işarettir.

Rüyasında kendi bavuluna eşyalarını yerleştiriyormuş olduğunu görmek, rüya sahibinin sık sık adres değiştireceğine işarettir. Rüyasında bavulundan eşyalarını çıkarıp yerlerine kaldırıp koyduğunu görmek, rüya sahibinin
gideceği yerde uzun bir süre kalacak olduğuna işarettir.

 • Rüyasında içi dolu bavul görmek, rüyayı gören kişinin, pek yakında hayırlı bir yolculuğa çıkacağına işarettir. Rüyasında gördüğü bavulun içi boş ise, çıkacak olduğu seyahat ve yolculuktan vaz geçeceğine işaret eder.

Rüyada Bavul Taşımak

Rüyada bavul taşıdığınızı gördüyseniz , rüyayı gören kişinin kısa süre içerisinde uzun bir yolculuğa çıkacağına , aylarca ya da yıllarca gitmiş olduğu yerden dönmeyeceğine alamet eder.

Rüyada Bavul Toplamak

Rüyada bavul topladığınızı gördüyseniz , hem mekan hem de durum değiştireceğinize , yolculuğa çıkmak için plan yapacağınıza ve sorunsuz bir şekilde yolculuk yapacağınıza yorulur. Bunların yanı sıra işlerinizi yarıda bırakacağınıza alamet eder.

Rüyada Bavul Almak

Rüyada bavul aldığınızı gördüyseniz ve gerçek yaşam da bekarsanız o zaman hem mutlu hem de huzurlu bir evlilik yapacağınıza , evleneceğiniz kişinin çok zengin olacağına işaret eder.

Rüyada Büyük ve Geniş Bavul Görmek

Rüyada hem büyük hem de geniş bir bavul gördüyseniz , kısa süre içerisinde uzun bir yolculuğa çıkacağınıza yorulur.

Rüyada valiz görmek , rüya sahibinin kısa zaman içerisinde bir seyahate çıkacağına veya katiyetle gideceği bir yola alamet eder.

Böyle bir rüya gördüyseniz eğer gerçek yaşam da size bir yarar sağlamayacak işlerle meşgul olacağınıza , bazı konularda boşa ümitleneceğinize , moralinizin çok bozul olacağına , canınızın sürekli olarak sıkılacağına ve çevrenizdeki insanlardan neşenizi kaçıracak sözler duyacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra istemiş olduğunuz işlerinizin bir türlü yolunda gitmeyeceğine ve planlarınızın sarkacağına yorulur.

Rüyada ağır bir valiz gördüyseniz , kısa zaman içerisinde bir yola gideceğinize işaret eder.

Eğer valiz ile bir yere gittiğinizi gördüyseniz , uzun bir eğitim veya iş dönemi için evinizden , ailenizden uzaklaşacağınıza delalet eder.

Rüyada Valiz (Bavul) Kaybetmek Görmek

Böyle bir rüya görmek yarım bırakılan hayırlı bir işe işaret ederken aynı zamanda da kişinin rüyayı gören kişinin kurduğu planların yarım kalacağı ve sıkıntı yaşayacağı anlamına gelir.

Aile içinde sürekli tatsızlıklar yaşanarak kişi evli ise evliliğinin bitme noktasına kadar uzanacağına delalet eder.

Bu rüyayı gören kişinin de şükür etmediği ve hep fazlasını isteyen bir karaktere sahip olduğunu gösterir.

Rüyada Dolu Valiz (Bavul) Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı stresten uzaklaşıp huzur dolu bir tatile ve mutlu günlere yelken açacağını, sonucunda çok sevineceği haberler alacağına delalet eder. Dolu bavul görmek ummadığınız bir yerden para geleceğini gösterirken boş bavul görmekte bunun tam tersidir.

Rüyada Soğan Görmek

9 Yorum

 1. Rüyada Kardeşimle Beraber Bir Depo Bir Ambar Gibi Yerde Bulunuyoruz Kardeşim Rafdan Bir Valiz İndirdi
  Aşağıya İndirdiği Bu Biraz Büyük Ve Kağırda Sarılı İdi
  Kağırdı Valizden Açtığında Mavi Renkli Bir Valiz Olduğunu Gördüm Valizin Üzerinde İngilizce Yazılı Bir Yazı Olduğunu Gördüm Kardeşim Bana Diyorki Bu Valizi Al Bu Çok Mükemmel Bana Dedi Kardeşim

  Bu Rüyamı Yorumlarsanız Memnun Olurum Sizlere Selamlarımı Ve Teşekkürlerimi Arz Ederim

 2. Rüyamda bu sabah Dev siyah bavul gördüm.kapimin üst tarafındaki merdivenin oraya konmuştu.ve açiyorumm kapıyı birden o bavul gözüme çarpıyor.. demekki diyorum eşyaları bunla nasıl taşıyorlar diye aklımdan birde gecriyorum arti acaba ici eşyalarla dolu u boş mu diyede düşündüm. Sonra dedim heralde komşunun diyip kapattım kapıyı sonra yan komsu bize oturmaya gelmiş ..acayip bir üta anlamini merak ediyorum etkisindeyim halâ

 3. Rüyamda ölmüş annanemi gördüm eski bir kapı acıyordu bana daha sonra yemek hazırladı yedik kapının açılısını bana gösterdi bende daha sonra teyzeme açtım kapıyı değişik geldi biraz

 4. Ruyamda yegenim yurtdışindan gelmiş kapinin önünde elonde valizler vardiyegenim degilde valizler yurtdişina gitmiş

 5. Ruyamda eski bi tanidik gordum yaninda iki kisi daha vardi elinde valiz vardii gudiyo gibiydi sanki bende esimle o kisinin valiziymis baska bi valiz var ortada yani onu aciyorum kiyafetler ve havlu var bide icinde bir mendil psimi pis sumuk gibi bocek gubi biseyler var boyle gordum yorumlarmisiniz acaba

 6. Rüyamda katlamış bir bavul asansörün ortasına koymuştum bir sürü kişi asansörü çağırıyordu ve asansörü açtığımda asansör boşluğa düşmüş olduğunu gördüm ve yarın yolculuğa çıkıcaz ne anlama geliyor ayrıca bavul siyahtı

 7. Ruyada buyuk valezi alip yurumek merdiveni çıkıyorum birisi bana temiz su veriyor bende içiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu