Rüya TabirleriV Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Valiz Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada valiz görmek, rüyayı gören kişinin acil çıkması gereken bir seyahate delalet eder. Ayrıca, rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada valiz görmek, oldukça zor uğraşlar sonucunda elde edilen boş uğraşlara yorumlanır. Dini açıdan ise bu rüya bir işle meşgul olmak, çaba harcamak ve kısmet için emek vermek anlamını taşımaktadır.

Rüyada Valiz Görmek İslami Anlamı

Rüya alimlerinden Kirmani (r.a) yorumuna göre rüyasında valiz gören kişi kısa ama kendisi için hayırlı bir yolculuğa çıkacaktır. Bu yolculuk yeni bir girişim hareketi de olabilir. Valiz toplamak genel olarak bir işe girişimi ve yeni bir başlangıca hazırlanmayı belirtmektedir. Kişi eğer yeni bir atılım yapacaksa uğrunda çaba vermeli ve çabalarının karşılığını rızkı ile almalıdır şeklinde bir yorum yapılabilir.

Rüyada Valiz Hazırlamak

Rüyada valiz hazırlamak, uğraştırıcı bir iş için hazırlık yapmaya delalet eder. Kişi istediğini elde etmek için büyük uğraş verecek, çaba harcayacak ve sonunda istediğini elde edecek anlamında yorumlanabilir. Fakat rüyasında valiz hazırladığını gören kişi dileğinin gerçekleşmesi için hem zamana hem de büyük uğraşa ihtiyaç duyacaktır. Zorlu bir süreçten sonra kişi kısmetli şekilde istediğini elde edebilecektir.

Rüyada Valiz Aramak

Rüyada valiz aramak, rüyayı gören kişinin sıkıntılı günlerinden kurtulmak ve hanesine rahatlık getirmek için bir çıkış yolu aramasına delalet eder. Kişi bazı maddi ve manevi bunalımlar yaşamakta ise yeni bir gelişme ile sıkıntılarından kurtulacak ve feraha erecektir. Hanede sıkıntılı günlerin atlatılması için kişi bir destek ya da yardım aramaktadır şeklinde rüya yorumlanabilir.

Rüyada Valiz Toplamak

Rüyada valiz toplamak, rüyayı gören kişinin bir kısmeti elde etmek için harcadığı çaba ve girişimleri belirtmektedir. Kişinin yapacağı her işte hayırlı kısmeti elde edeceğine ve rızkını emekleri sonucunda alacağına delalettir. Rüyada valiz topladığını gören kişi sadece maddi açıdan değil aynı zamanda evlilik ve özel hayatında da mesut bir kişiliğe kavuşacaktır.

Rüyada Valiz Taşımak

Rüyada valiz taşımak, zorlu bir işin üstesinden gelmeye delalet eder. Kişi bir isteğini yerine getirmeyi diliyorsa, bu dileğini en kısa zamanda gerçekleştireceğine yorumlanır. Yeni bir okul, sınava hazırlık, sağlıkta şifa bulmak ya da evlilik gibi düşüncesi olan kişinin sıkıntılarının üstesinden gelerek, hayırla dileklerini gerçekleştirmesine delalet eder.

Rüyada Valiz Karıştırmak

Rüyada valiz karıştırmak, rüyayı gören kişinin haram ile helali karıştırması şeklinde tabir olur. Özellikle, iş hayatında kendi nasibi olmayan bir rızka göz dikmek, günaha girmek, fakir kişilerin kısmetini alarak kendi hanesinde kısmetsizliğin oluşmasına meydan vermek şeklinde tabir olur.

Rüyada Valiz Boşaltmak

Rüyada valiz boşaltmak, bir dilek ya da istek konusunda doğru adımları atarak, bereketi artırmaya delalet eder. Kişi emeğinden ve rızkından şaşmadan, helal kısmetini ararsa hanesinde sıkıntılardan kurtularak, kendi nasibini bulacağına yorumlanır. Ayrıca, hanenin üzerinde bulunan kara bulutların bir an önce gideceğine, bereketin artacağına delalet eder.

Bir Yorum

  1. Rüyada Kardeşimle Beraber Bir Depo Bir Ambar Gibi Yerde Bulunuyoruz Kardeşim Rafdan Bir Valiz İndirdi
    Aşağıya İndirdiği Bu Biraz Büyük Ve Kağırda Sarılı İdi
    Kağırdı Valizden Açtığında Mavi Renkli Bir Valiz Olduğunu Gördüm Valizin Üzerinde İngilizce Yazılı Bir Yazı Olduğunu Gördüm Kardeşim Bana Diyorki Bu Valizi Al Bu Çok Mükemmel Bana Dedi Kardeşim

    Bu Rüyamı Yorumlarsanız Memnun Olurum Sizlere Selamlarımı Ve Teşekkürlerimi Arz Ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu