Rüyada Vahşi Hayvan Görmek Nedir? Ne Anlama Gelir ( İslami)

Yemek Tarifleri

Rüyada vahşi hayvan görmek, rüya sahibinin fıtratında olan ve zaman zaman ortaya çıkan kötü davranışlara ve sinirli tarafına delalet eder. En olmadık anlarda yaşanan sinir patlamalarına ve çare bulunamayan hastalık aşamasına gelen umutsuzluk ve endişe durumun işaret eder.

Rüyayı gören kişide yaşanan, stres ve korku kaynaklı ruhsal hastalıklara da yorumlanır. Bir kimsenin rüyada vahşi bir canlı görmesi (bu hayvan olur, ademoğlu olur), büyük düşmana yahut düşmanlara ve bunların saldırısına uğramaya, üstelik iftiralarına bile düşüle bilineceğine işaretle yorumlanmıştır. Bazı yorumcular, bu rüyayı, nefsin kötülüklerinden korunup uzak duramamaya ve dünyaya yüksek miktarda bağlanmaya işaretle de yorumlamışlardır.

• Rüyada vahşet yırtıcı hayvan yahut ademoğlu görmek, iftiraya uğramak ve düşmanların çoğalmasıyla yorumlanır.

Rüyada Vahşi Hayvan Avlamak

Rüyada vahşi hayvan avlamak, yapılan işlerde verilen emeğin karşılığından daha fazla para almaya ve açgözlü olmaya delalettir.

Rüyayı gören kişinin, eş dost arasında ve iş hayatında türlü yalanlar söylediğini, olmadık yere insanlarla arasında sorun çıkardığını ve bu durumun uzun vadede düzeltilemeyeceğini işaret eder.

Rüyada Vahşi Hayvan Saldırısına Uğramak

Rüyada vahşi hayvan saldırına uğramak, hayatta sıkıntılı bir döneme girildiğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına yorumlanır.

Rüya sahibinin, ailevi sorunlarının, iş hayatını da etkileyeceği ve ileride daha büyük ve geri döndürülemez sonuçlara yol açacağı anlamına gelir.

Anne baba tarafından gelecek acı bir habere, uzun süreli bir mekân değişikliğine, yaşanacak parasal sıkıntıların çözülememesine ve çok yakındaki birisinden görülecek ihanete de delalet eder.

Rüyada Zebra Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada zebra görmek, iş hayatında ve sosyal hayatında yeni şeyler denemeye, etraftaki insanları da teşvik etmeye ve yeni yeni şeyler üretmeye delalettir.

Etkili bir kişiliğe sahip olan rüya sahibinin, gireceği yeni iş kollarında göstereceği başarıya ve duyulan endişenin yersiz olduğuna da yorumlanır.

Rüyada Pençe Görmek

Bir kimsenin rüyada vahşi bir hayvanın kendisine pençe attığını görmesi, iyi sayılmaz. Rüya sahibinin birileri tarafından veya bir düşmanı tarafından, zarara ziyana düşürülmesine işaret eder demişlerdir.

Rüyada Vahşi Sığır Görmek

Bir kimsenin rüyada kendine bir vahşi (yabani) sığır verdiğini yahut yaban sığırı görmek, mal ve ganimete
kavuşmaya işarettir biçiminde yorumlanmıştır. Bu hayvanın, eti, derisi ve başı dahi tıpkı şekilde yorumlanır, gani-
mettir, maldır demişlerdir.

• Rüyada görülen kadın vahşi sığır, zevceye (hanım eşe), yavrusunu görmek, çocuğa işarettir. Bir yoruma göre, başı dahi devlet ve kuvvete işaret eder demişlerdir.

• Rüyasında vahşi bir sığıra avlamak için kurşun attığını fakat, vuramadığını, kurşunun isabet etmediğini görmek,
rüya sahibinin beklemekte olduğu işinin yahut muradının olmayacağına işarettir biçiminde yorumlanır demişlerdir.

Rüya Kavramı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu