Rüya TabirleriÜ Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada üşümek Ne Demek Tabiri

Rüyada üşümek , rüyayı gören kişiyi kimsenin çekemediğine ve kıskandığına delalet eder. Bazı durumlarda kişinin yapacağı hatalar ve yanlışların olacağına , günah işleyeceğine , yaptığı hatalardan dönmek için tövbe edeceğine işaret eder. Bunların yanı sıra yakın zaman içerisinde duygusal olarak hayatınızı düzene sokacağınıza yorulur.

Bazı rüya tabircilerine göre , zor günler geçireceğinize , olumsuz bir şekilde etkileneceğinize , fakir birisi olacağınıza , hem üzüntü hem de sıkıntıya düşeceğinize alamet eder.

Rüyada yağmurlu havada üşüdüğünü görmek

Rüyada yağmurlu bir havada üşüdüğünüzü gördüyseniz , mutlu bir gelişme yaşayacağınıza , hayatınızdaki karmaşaların artık son bulacağına , sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada güneşli havada üşüdüğünü görmek

Rüyada güneşli olan bir havada üşüdüğünüzü gördüyseniz , hem bela , hem sıkıntı hem de dertler yaşayacağınıza ve bu durumdan kurtulmak için büyük çaba sarf edeceğinize işaret eder.

Rüyada üşüyerek titremek

Rüyada üşüyerek titremek , rüya sahibinin şansız ve uğursuz birisi olacağına , hem bela hem de musibetlerle uğraşacağına yorulur.

Bunun haricinde üzüntü yaşayacağınıza ve hayatınızın kötü yanları ile karşılaşacağınıza yorulur.

Rüyada üşüyen birini görmek

Rüyada üşüyen birisini gördüyseniz , birisinin size her konuda yardımcı olacağına , çevrenizde veya yakınınızda bulunan birisini ömür boyu unutmayacağınıza ve bu kişiye çok hayrınız dokunacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu