Rüyada Tütün Görmek Ekmek ve Sarmak Neye işarettir?

Rüyada tütün görmek , olumlu giden hayatınızda bazı sorunlarla karşı karşıya kalacağınıza , hem iş sorunları hem de sevmiş olduğunuz kişilerle bazı sorunlar yaşayacağınıza, bir süre boyunca mutsuz olacağınıza ve bu mutsuzluktan çıkmak için elinizden geleni yapacağınıza fakat belli bir süre sonra kendinizi çok yorgun hissedeceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra üzücü zamanlar yaşayacağınıza , mutsuzluktan dolayı canınızın çok sıkkın olacağına , hem zorlu hem de sıkıntılı günler geçireceğinize , maddi ve manevi olarak bazı şeylerden feragat etmek zorunda kalacağınıza delalet eder.

Rüyada Tütün Sarmak Ne Demek?

Rüyada tütün sardığınızı gördüyseniz , elinizde bulunan her şeyin bir anda yerle bir olacağına , hayatınızın alt üst olacağına ve bir türlü normal rayında gitmeyeceğine, can sıkıcı olaylarla karşılaşacağınıza , ağız tadınızın kaçacağına ve umutsuz olan bir hayata gireceğinize yorulur.

Rüyada Tütün Tarlası Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tütün tarlası gördüyseniz , hayattaki enerjinizin ve iş yapma isteğinizin bir anda düşeceğine , elinizde ve kolunuzda kuvvetin kalmayacağına , kısa süre içerisinde kendinizi toparlamanız gerektiğine işaret eder. Eğer kendinizi toparlamazsanız o zaman daha geleceğiniz giderek daha karmaşık olur.

Rüyada Tütün Ekmek

Rüyada tütün ekmek gördüyseniz , birisinin hayatını kurtaracağınıza , para kazanmak için uzak yerlere gideceğinize ve çok fazla çalışıp en sonunda emeğinizin karşılığı alacağınıza işaret eder.

Rüyada Beze Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu