Rüya TabirleriT Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Tütün Görmek Ekmek ve Sarmak Neye işarettir?

Rüyada tütün görmek , olumlu giden hayatınızda bazı sorunlarla karşı karşıya kalacağınıza , hem iş sorunları hem de sevmiş olduğunuz kişilerle bazı sorunlar yaşayacağınıza ,

bir süre boyunca mutsuz olacağınıza ve bu mutsuzluktan çıkmak için elinizden geleni yapacağınıza fakat belli bir süre sonra kendinizi çok yorgun hissedeceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra üzücü zamanlar yaşayacağınıza , mutsuzluktan dolayı canınızın çok sıkkın olacağına , hem zorlu hem de sıkıntılı günler geçireceğinize , maddi ve manevi olarak bazı şeylerden feragat etmek zorunda kalacağınıza delalet eder.

Rüyada Tütün Sarmak Ne Demek?

Rüyada tütün sardığınızı gördüyseniz , elinizde bulunan her şeyin bir anda yerle bir olacağına , hayatınızın alt üst olacağına ve bir türlü normal rayında gitmeyeceğine,

can sıkıcı olaylarla karşılaşacağınıza , ağız tadınızın kaçacağına ve umutsuz olan bir hayata gireceğinize yorulur.

Rüyada Tütün Tarlası Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tütün tarlası gördüyseniz , hayattaki enerjinizin ve iş yapma isteğinizin bir anda düşeceğine , elinizde ve kolunuzda kuvvetin kalmayacağına , kısa süre içerisinde kendinizi toparlamanız gerektiğine işaret eder.

Eğer kendinizi toparlamazsanız o zaman daha geleceğiniz giderek daha karmaşık olur.

Rüyada Tütün Ekmek 

Rüyada tütün ekmek gördüyseniz , birisinin hayatını kurtaracağınıza , para kazanmak için uzak yerlere gideceğinize ve çok fazla çalışıp en sonunda emeğinizin karşılığı alacağınıza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu