Rüyada Beze Görmek (Ur) Ve Çıkması Ne Anlama Gelir?

Rüyada beze görmek , genel olarak hayra ve iyiye yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin hayatta yapacağı hataların çok artacağına , sürekli olarak yapacağı işi unutacağına , kısa süreli olarak hafıza kayıpları yaşayacağına ve normal hayatında aksaklıkların olacağına yorulur. Bu yüzden hem iş hayatında hem de aile içerisinde biraz sıkıntı çekecektir. Kişi bu konuyla ilgili elinden geleni yapsa da yine unutkanlıklarına ve dikkatsizliklerine devam eder ve çevresinde bulunan insanlara zarar verir.

Rüyada Ur Görmek 

Rüyada ur gördüyseniz , gerçek yaşantınızda çok dikkatsizlikler yapacağınıza , ortalığı yerle bir edeceğinize ve işlerinizin bozulup sorunlarla karşılaşacağınıza işaret eder. Unutkanlığınız ile sadece işlerinizde değil sevmiş olduğunuz kişilerle ilişkilerinizde sorunlar yaşayacağınıza , bu durum ilişkilerinizi yıpratacağına ve mutsuz bir hayat yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada Beze Çıktığını Görmek 

Rüyada beze çıktığını gördüyseniz , gerçek yaşam da çok dikkatli olmanız gerektiğine , alamet eder. Fakat bu rüya dikkat edilmesi gereken noktalar , renk ve sayılardır. Her zaman bu iki şeyi göz önünde bulundurun. Bu rüya genel olarak çok fazla hayra yorulmasa da başka objeler veya olaylar ile hayra yorumlanabilir.

Rüyada bir yerinizde beze çıktığını gördüyseniz, iş konusunda işlerinizin bozulacağına , gerçek hayatta çok dikkatsiz birisi olacağınıza ve bu yüzden her şeyi elinize yüzünüze bulaştıracağınıza yorulur.

Rüyada Tütün Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu