Rüyada Türbe Görmek Rüya Tabiri Diyanet ve İhya Yorumları

Rüyada Türbe Görmek, rüya sahibi kişi için hayırlara vesile olacak bir olayın yakın olduğuna delalet eder. Zor bir dönemden geçen kişi, hayatının kontrolünü eline alınarak, zorlukları aşmayı başaracaktır. Özellikle hayatına geçiremediği bir takım planları hayatına geçirebilir. Genellikle olumlu olarak yorumlanan bu rüyanın olumsuz anlamları da bulunuyor: kişinin sevdiğini kayıp etmesi, beklenen haberin gelmemesi ve maddi anlamda sıkıntıya düşmek rüyanın olumsuz anlamları arasında sıralanabilir.

Rüyada Türbe Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyanın hangi anlamının gerçek hayatta karşınıza çıkacağını bilmek istiyorsanız, rüyadan nasıl uyandığınızı ve rüyada gördüğünüz detayları bilmeniz gerekmektedir. Rüyadan olumsuz duygularla uyanan (korkmuş, yorgun, bitkin, dinlememiş gibi) ve rüyanın içinde olumsuz öğeler bulunduğunu gören kişiler için genellikle rüyanın olumsuz anlamları hayata geçer.

Rüyada Türbe Görmek Diyanet

Rüyanızda türbe görmek, hayır ile yorumlanır. Kendinizi türbe ziyaretinde görmeniz, işlerinizin tatlılıkla sonuçlanacağına işarettir. Türbede, Evliyayı dirilmiş görmek, sonsuz hayırlara ereceğinize işarettir.

Rüyada Türbe Kapısı Görmek

Rüyada görülen türbe kapısı bolluk, bereket, yeni başlangıç ve mutluluklara işaret eder. Hayatınıza yeni aldığınız bir insan, hobi, iş ya da uğraş neticesinde mutlu olacaksınız. Bu mutluluk enerjisi sayesinde hayatınıza bolluk ve bereketi çekeceksiniz: mutlu haberler ardı ardına gelecek, daha çok para kazanacaksınız, paranızı harca harca bitmeyecek.

Yaptığınız yeni başlangıçlar yeni bir aşk da olabilir. Bekar bir kişinin türbe kapısı görmesi genellikle kısmetinin açılması ve yeni bir ilişkiye başlaması olarak yorumlanır. İlişkiye başlayacağınız kişiyi daha önceden tanıyor da olabilirsiniz, yeni biriyle tanışabilirsiniz.

Rüyada Yeşil Türbe Görmek

Rüyada yeşil renkli türbe görülmesi enerjinizin artacağına, işlerinizi yapmak için koşturmanız gerektiğine, gençlik ve canlılığa işaret etmektedir. Rüya sahibi kişi, uzun zaman sonra üzerinden yaşadığı ataleti atacaktır. İşlerini hızlı bir şekilde tamamlayacak, geçmişteki ataletinden kaynaklanan problemleri çözecektir. Hastalığı olan ve yataktan kalkamayan kişilerin durumu bu rüyadan sonra iyileşir. Yaşlı olan rüya sahipleri gençler gibi hareketlenirler.

Bu dönemde işler artacak daha çok koşturmak gerekecektir. Fakat rüya sahibi kişilerin yüksek enerjisi bu işlerin üstesinden gelmek için yeterli olacaktır.

Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; bu rüyanın tam tersi de gerçekleşebilir. Bu rüyanın olumsuz etkisidir. Rüya sahibi kişiler yatak döşek hasta olabilirler, hiçbir işi yapmak için kendinde güç bulamayabilirler ve sonuç olarak hayatlarına yavaşlığı, kıtlığı ve düşük enerjileri çekerler.

Rüyada Türbe Ziyaret Etmek

Rüyada türbe ziyaret etmek kişinin kötü alışkanlıklarını bırakacağına, yeni ve faydalı alışkanlıklar edineceğine ve ikilemlerin ortadan kalkacağına işaret eder. Sigara içmek, çok yemek yemek, alkol kullanmak ya da kumar benzeri alışkanlıklarınız varsa, artık  bu alışkanlıklarınızdan kurtulabileceksiniz. Bu alışkanlıkların yerine size faydası olacak alışkanlıkları edineceksiniz. Aynı zamanda hayatınız konusunda karar vermeniz gereken konularda yaşadığınız ikilemler artık son bulacak. Bir yere gitmek, bir eşyayı satın almak, bir insana mesaj atmak gibi kararlar konusunda artık daha keskin olacaksınız. Üzerinize cesaret gelecek.

İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; bu rüyanın olumsuz anlamları arasında; maddi zorlukların başlaması, destek olacak kimse olmaması ve borç yer alır. İşiniz beklenmedik bir hızda sizi zarara sokabilir. Bu ekonomik zorluğun arkasından borç batağı gelebilir. Size destek olacak bir insan olmazsa bu süreçten daha fazla zarar görür, daha fazla üzülürsünüz.

Rüyada Türbe Temizlediğini Görmek

Rüyada türbe temizlediğini görmek rüya sahibi kişinin günahlardan arınması, ferahlık, yeni başlangıçlar ve huzur anlamlarına gelir. Geçmişte işlediğiniz günahlarınız affedilecek bunu hisseden yüreğinize ferahlık gelecektir. İnsanlara yaptığınız yardım ve iyilikler sayesinde çevrenizde parmakla gösterilen bir insan haline gelebilirsiniz. Hayatınıza yeni kişiler, iş ve uğraşlar girebilir. Bu hayatınızın daha heyecanlı, ferah ve mutlu geçmesini sağlayacaktır. Rüyanın anlamı büyük bir çoğunlukla olumludur.

Rüyada Türbede Dilek Dilediğini Görmek

Rüyada türbede dilek dilediğinin görülmesi arzu, istek, bir hedefe ulaşma çabası olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibi kişiler hayatlarına istedikleri alanda istedikleri şeyleri çekmeye başlayacaklar. Bu iş hayatında yeni bir pozisyon, yepyeni bir şirket, yeni bir ilişki, yeni bir uğraş gibi farklı alanlarda olabilir. Kişinin diledikleri gerçek olacaktır. Hedefleri ne ise onlara ulaşacaktır. Duyduğu yoğun istek onlar için adeta bir yakıt haline gelecektir.

Ne var ki rüya her zaman toz pembe değil. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyasında türbede dilek dilediğini gören bir kişi, kendinden üstte bulunan bir kişi tarafından ihanete uğratılacaktır. Bu kişi değer verdiğiniz bir büyüğünüz, akrabanız ya da patronunuz olabilir. Bu dönemde çevredeki insanların size karşı olan tutumlarına dikkat etmekte fayda vardır.

Rüyada Türbede Dua Ettiğini Görmek

Rüyada türbede dua ettiğini görmek yaşam enerji, sıkıntıların son bulması, akrabalardan gelen iyilik, fedakarlık gibi olumlu anlamları içinde barındırır. Rüyanın olumsuz anlamları ise tam tersidir; yaşamdan bıkkınlık ve keyif alamama, çevreden gelen kötülükler ve hayattaki sıkıntılar gibi.

Hayatınızın hiçbir döneminde olmadığı kadar kendinizi hareketli hissedebilirsiniz. Bu sizin kendinize yaşam enerjisini çekmenizi sağlayarak sizi gençleştirecektir. Hayatınızda büyük problemleri çözebileceksiniz. Çevrenizdeki insanlar hayatınızdaki sorunları çözmek için siz yardımcı olacaklar ve sizin iyiliğiniz için fedakarlıklar yapacaklar.

Rüyanızın olumsuz anlamı çıkarsa, hayat enerjinizin emildiğini hissedeceksiniz. Kendinizi bitkin düşmüş ve atalet içinde bulabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların sizin arkanızdan iş çevirdiğini ve büyük bir zararın içinde olduğunu öğrenebilirsiniz. Bütün bu olaylar yaşam enerjinizi söndürerek kendinizi mutsuz hissetmenize neden olacak.

Rüyada Türbenin Yıkıldığını Görmek

Rüyada türbenin yıkıldığını görmek hayallerin suya düşmesi, isteklerin yerine getirilememesi, var olan ve kurulu olan düzenin bozulması gibi olumsuz anlamları taşımaktadır. Hayatınızda istediğiniz bir takım maddi ve manevi şeyler gerçekleşmeyebilir. Gerçekleştiğini düşündükleriniz elinizden alınabilir. Uzun süredir içinde yaşadığınız rutin hayatınız değişebilir. Bu değişiklikler olumlu anlamda olmaz. Rüya sahibi kişi şaşkınlık içinde ne yapacağını  bilemez halde olur çünkü bunların hiçbiri için hazırlıklı değildir. Evli olan kişiler bu dönemde ayrılabilir ve ilişki arayışında olan kişilerin kısmeti kapanabilir.

Rüyada Türbedeki Biri ile Konuştuğunu Görmek

Rüyada türbedeki biriyle konuştuğunu görmek kişinin bir başkasından akıl alacağına, birisinin rüya sahibine danışmanlık vereceğine ona yol göstereceğine ve onun için işleri iyileştireceğine işaret eder. Rüya sahibi kişi hayatının belirsizlikler ile dolu olan bir döneminden geçer. Bu dönemde danışacak birisinin olması onun işini manevi anlamda kolaylaştırır. Destek olacak olan kişi kişiden yaşça büyük ve erkek olacaktır. Sakalları olabilir ve çevresi tarafından tanınan biridir. Bu destek sayesinde rüya sahibi kişi sorunlarını hafifletip derin bir nefes alacaktır.

Rüyada Türbeden Kaçtığını Görmek

Rüyada türbeden kaçtığını görmek kişinin korkuları ile yüzleşememesi anlamına gelir. Hayatınızda uzun zamandır önünüzde duran durum daha şiddetli bir şekilde karşınıza getirilecektir. Bu parasızlık, derslerin kötü olması ve kötü bir ilişkide olmak olabilir.

Rüyada Türbe İnşa Ettiğini Görmek

Rüyada türbe inşa ettiğini görmek rüya sahibi kişinin ileride zengin olacağına, yatırıma ve bolluğa işaret eder. Bu günden yaptığınız yatırımlar beklenmedik kadar kısa sürede meyvesini vererek sizi şaşırtacaktır. Bu dönemde yaptığınız önemli işlere karşı çok sabırlı ve çok çalışkan olmanız daha fazla para kazanmanız ve daha bereketli bir hayat yaşamanız anlamına gelecektir.

Rüyada Birini 2 Tane Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Rüyamda Veysel Karani için ikinci bir türbe inşaa ediyordum.Yanlış hatırlamıyorsam bu işi ticari amaçla yapıyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu