Rüyada Birini 2 Tane Görmek

ruyada-birini-2-tane-gormek

Rüyada bir kişiyi iki tane olarak görmek bazen iyi bazen ise olumsuz olarak yorumlanmaktadır. Rüyada bir kişiyi iki kişi olarak görmek eğer kişi iyi kimse ile rüya sahibinin bu kimse ile sık sık karşılaşacağına ve bu kişiden iyi haberler alacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra rüyada bir kişiyi çift olarak görmek kişinin arka arkaya mutlu haberler alacağına kazancının ikiye katlanacağına ve sürekli olarak yeni eşyalar alacağına işaret etmektedir.

Rüya sahibi sevmediği ya da düşmanı olan bir kimseyi çift olarak görmüş ise bu durumda etrafında artan düşmanları olacağına borçları nedeni ile büyük sıkıntılar yaşayacağına da işaret etmektedir.

Genel olarak bir kimseyi çift olarak görmek rüya tabircileri arasında olumlu yorumlar içermektedir.

Rüyada sevdiği kimseyi çift gören kişi onun iki farklı huyu olduğunu da öğrenir.

Rüyada Sevgiliyi Çift Görmek

Kişi rüyasında yeni tanıdığı ya da sevgilisini çift olarak görmüş ise bu durum bazı yorumcular için çift karakter olarak yorumlanır.

Bir kimse size karşı iyi olup arkanızdan kötü düşünceler barındırmış olabilir. Bu nedenle bu kişiye rüya sahibinin dikkat etmesi gerekir.

Rüyasında eşini çift gören kimse eşinden beklenmedik bir takım davranışlar ile karşılaşabilir.

Bu kimi zaman iyi yönde olabildiği gibi kimi zaman kötü yönde de davranışların olacağına işaret etmektedir.

Bu nedenle rüya sahibi eşinin davranışlarını iyi gözlemlemelidir.

Rüyada Anneyi Çift Görmek

Rüyada annesini çift gören kimse annesinin hem olumlu hem de olumsuz düşünceleri ile karşılaşır.

Buna göre rüya sahibi annesinin istemediği bir takım davranışlar içerisinde bulunuyor olabilir.

Rüyada bir kimsenin annesini çift olarak görmesi aynı zamanda annesin in kendisinden bir şeyler sakladığını da bilmelidir. Rüyasında annesini çift gören kimse annesinin bir sırrını da açığa çıkarabilir.

  Rüyada Balkondan Atlayan Birini Görmek Ne Anlama Gelir?
23 yorum

23 thoughts on “Rüyada Birini 2 Tane Görmek

 1. rüyamda annemle biyere gidiyoduk sonra benim ayakkabı bağcığım çözüldü bağcığımı bağlarken annem yürümeye devam etti bende onun peşine hızlı hızlı gidiyodum ama yetişemiyodum sonra annem şimşek gibi gözümün önünden kayboldu annemin ben hiç sevmediğini düşünüp rüyamda ağladım lütfen söyleyin ya BU RÜYANIN ANLAMI NE

  1. Plotonik aşkımı (ayrıca kendisi eski en yakın arkadaşımdı) okuldayken gördüm. İki taneydi ve biriyle eskisi gibi çok yakındık. Arkadaş olarak sarılmıştık, gülüşmüştük, el ele tutuşmuştuk, onu eski arkadaşlarımla tanıstırmıştım vs. Sonra diğeri sınıf gibi bir yerde garip garip bakıyordu, beni sevmiyor gibiydi, kuşkuluydu, suratsızdı vs. Ben de o diğerinin farklı birisi olup olmadığını düşünmüştüm ve olmadığına karar vermiştim. Sonra yakın olduğumla beraber gittik. Sonra bitti. Lütfen yardımcı olun, şimdiden tesekkürler

 2. Rüyamda eşimi iki kişi olarak gördüm ve bana çokça sahip çıktığını gördüm ne anlama geliyor

   1. Bende az önce ablamı 2 kişı olarak gördüm ve herkes bunu normal karşılıyor rüyada kafayı sıyıracaktım nâs suresini okuyup uyandım.

    1. Az önce bende aynı şekilde uyandım odada ailecek otururken annem kapıdan içeri girdi iki tane annem öldü aşırı korktum hemen kalktım hala şoku atlatamadim

 3. Bende sıkça görüyordum eşimi çift rıyamda sonra esim vefat etti hayır olsun inşallah

 4. Rüyamda en yakın arkadaşımı evimde çift olarak gördüm fakat diğerini görünce bir şok geçirip titreyerek bayıldım fatiha suresini okuyarak uyandım anlamı nedir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.