Rüyada Birini 2 Tane Görmek

Rüyada bir kişiyi iki tane olarak görmek bazen iyi bazen ise olumsuz olarak yorumlanmaktadır. Rüyada bir kişiyi iki kişi olarak görmek eğer kişi iyi kimse ile rüya sahibinin bu kimse ile sık sık karşılaşacağına ve bu kişiden iyi haberler alacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra rüyada bir kişiyi çift olarak görmek kişinin arka arkaya mutlu haberler alacağına kazancının ikiye katlanacağına ve sürekli olarak yeni eşyalar alacağına işaret etmektedir.

Rüya sahibi sevmediği ya da düşmanı olan bir kimseyi çift olarak görmüş ise bu durumda etrafında artan düşmanları olacağına borçları nedeni ile büyük sıkıntılar yaşayacağına da işaret etmektedir.

Genel olarak bir kimseyi çift olarak görmek rüya tabircileri arasında olumlu yorumlar içermektedir.

Rüyada sevdiği kimseyi çift gören kişi onun iki farklı huyu olduğunu da öğrenir.

Rüyada Sevgiliyi Çift Görmek

Kişi rüyasında yeni tanıdığı ya da sevgilisini çift olarak görmüş ise bu durum bazı yorumcular için çift karakter olarak yorumlanır.

Bir kimse size karşı iyi olup arkanızdan kötü düşünceler barındırmış olabilir. Bu nedenle bu kişiye rüya sahibinin dikkat etmesi gerekir.

Rüyasında eşini çift gören kimse eşinden beklenmedik bir takım davranışlar ile karşılaşabilir.

Bu kimi zaman iyi yönde olabildiği gibi kimi zaman kötü yönde de davranışların olacağına işaret etmektedir.

Bu nedenle rüya sahibi eşinin davranışlarını iyi gözlemlemelidir.

Rüyada Anneyi Çift Görmek

Rüyada annesini çift gören kimse annesinin hem olumlu hem de olumsuz düşünceleri ile karşılaşır.

Buna göre rüya sahibi annesinin istemediği bir takım davranışlar içerisinde bulunuyor olabilir.

Rüyada bir kimsenin annesini çift olarak görmesi aynı zamanda annesin in kendisinden bir şeyler sakladığını da bilmelidir. Rüyasında annesini çift gören kimse annesinin bir sırrını da açığa çıkarabilir.

Hastanın Şifa Bulması için Yapılacak Dua

28 Yorum

 1. Su an ayri fa kat nikahli oldugum esimi iki kiss gordum.bir benim yanimda.digeri ile karsilasitoruz.pas pas yolluk gibi birsey aliyor.bir isi pembe birisi ayi seklinde uzerine siyah gomlek var .ve kolu kirilmis.sonra o esim bir agac altinda eski bir sandalyeye oturuyor.Ben yanimda ki esime soylesene dusecek diyorum.durumuna uzuluyorum.yanimda ki esim umursamiyor.bizi ile beraber.ikisi ayni kisi.cevab verirken iseniz cokk sevinirim.tesekkurler

 2. Ben rüyamda babamı çift gördüm biri uyumak üzereydi diğeri ise kuran okuyordu rüyamda sonradan anladım kuran okuyan benim gerçek babam

  1. Merhaba Hamdiye,

   Rüyanızın hayırlara vesile olmasını dilerim, Rüyanız bazen her şeyin göründüğü gibi olmadığını biraz sabırla gerçeklerin yüzünü göstereceğine delalet eder.

 3. Annem ve babam salonda oturuyordu babam mutfağa gidip yaptığı yemeği yememi söyledi. Tam yemekten yiyecekken birkaç tane aşçı adam geldi ve onları yememem gerektiğini söyledi kafam karışık bir şekilde lavaboya annemle ve babamla elimi yıkamaya gidiyoruz. Kapı tıklıyor annemle babam kapıyı açıp gelen adamla konuşuyorlar. Sol tarafıma baktığımda yatak odasından bize bakan annemi görüyorum ama sağ taraf8ma baktığımda ise annemin babamla hala adamla konuştuklarını görüyorum. Annemin bu sefer oturma odasından bana baktığını görüyorum ve bu sefer çığlık atıyorum evin içinde. Karşıma kırmızı renkli bir yazı çıktı. O yazıda da aynen böyle yazıyordu “2.annenin özellikleri ilginç ve değişik”yazıyordu ben iyice korkmaya başlamıştım. Ben 2.defa çığlık attığımda babam sinirleniyordu. O anda birkaç yıl öncesine ait fotoğraflar karşıma çıkıyordu. Böyle olduğuna bakmayın baya korkunc.

  1. Lan korktum anlatma aynı rüyayı görmüşüz benimde annem ve babam salonda 5 taneyi yatak odasında 2 tane ciftti

 4. Rüyamda en yakın arkadaşımı evimde çift olarak gördüm fakat diğerini görünce bir şok geçirip titreyerek bayıldım fatiha suresini okuyarak uyandım anlamı nedir acaba

 5. Bende sıkça görüyordum eşimi çift rıyamda sonra esim vefat etti hayır olsun inşallah

 6. Rüyada ölmüş annemi üç tana görüyorum gercegi gidiyor iki tanesi kalıyor

   1. Bende az önce ablamı 2 kişı olarak gördüm ve herkes bunu normal karşılıyor rüyada kafayı sıyıracaktım nâs suresini okuyup uyandım.

    1. Az önce bende aynı şekilde uyandım odada ailecek otururken annem kapıdan içeri girdi iki tane annem öldü aşırı korktum hemen kalktım hala şoku atlatamadim

 7. Rüyamda eşimi iki kişi olarak gördüm ve bana çokça sahip çıktığını gördüm ne anlama geliyor

 8. rüyamda annemle biyere gidiyoduk sonra benim ayakkabı bağcığım çözüldü bağcığımı bağlarken annem yürümeye devam etti bende onun peşine hızlı hızlı gidiyodum ama yetişemiyodum sonra annem şimşek gibi gözümün önünden kayboldu annemin ben hiç sevmediğini düşünüp rüyamda ağladım lütfen söyleyin ya BU RÜYANIN ANLAMI NE

  1. Plotonik aşkımı (ayrıca kendisi eski en yakın arkadaşımdı) okuldayken gördüm. İki taneydi ve biriyle eskisi gibi çok yakındık. Arkadaş olarak sarılmıştık, gülüşmüştük, el ele tutuşmuştuk, onu eski arkadaşlarımla tanıstırmıştım vs. Sonra diğeri sınıf gibi bir yerde garip garip bakıyordu, beni sevmiyor gibiydi, kuşkuluydu, suratsızdı vs. Ben de o diğerinin farklı birisi olup olmadığını düşünmüştüm ve olmadığına karar vermiştim. Sonra yakın olduğumla beraber gittik. Sonra bitti. Lütfen yardımcı olun, şimdiden tesekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu