Rüyada Topal Görmek İslami

Rüyada Topal Görmek

Rüyada topal görmek , yakın zaman içerisinde canınızı sıkacak olan bir olay ile karşı karşıya geleceğinize , büyük beklentiler içerisine girmiş olduğunuz bir işinizin karşılıksız kalacağına ve beklentilerinizden sonra kazanca ve aynı zaman da rahatlığa kavuşacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra yakın zaman içerisinde büyük moral bozukluğu yaşayıp canınızın çok sıkılacağına alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , boş işlerle uğraşacağınıza ve bu işlerden hiç para kazanmayacağınıza , hedeflerinize bir türlü ulaşamayacağınıza işaret eder.

Rüyayı gören kişi resmi kurumlarda işe girerek mevki olarak çok yüksek yerlere geleceğine , kötü durumdan kurtulup iyi bir duruma geleceğine , duygusal anlamda zor durumda olan bir kişiden uzak kalacağınıza delalet eder.

Bunun haricinde sosyal hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayarak mutlu bir yaşam süreceğinize yorulur.

Rüyada Topal Olduğunu Görmek

Rüyada topal birisi olduğunuzu gördüyseniz , kısa süre içerisinde hayırsız ve aynı zaman da hiç güvenilir olmayan birisi ile ortaklık kuracağınıza ,

hayırsız olan bu kişi ile kurmuş olduğunuz ortaklıktan büyük zarar göreceğinize , zararla kalmayıp kazanç olarak batacağınıza , hem kısmetinizin hem de bahtınızın kapanacağına işaret eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , boş işlerle uğraşıp zaman kaybedeceğinize , kafanızı boş işlerle yoracağınıza delalet eder.

 

  Rüyada Tavuk Yakalamak ardından beslemek ve sonra kesmek ne anlama gelir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.