Rüyada Topal Görmek İslami

Rüyada topal görmek , yakın zaman içerisinde canınızı sıkacak olan bir olay ile karşı karşıya geleceğinize , büyük beklentiler içerisine girmiş olduğunuz bir işinizin karşılıksız kalacağına ve beklentilerinizden sonra kazanca ve aynı zaman da rahatlığa kavuşacağınıza işaret eder. Bunların yanı sıra yakın zaman içerisinde büyük moral bozukluğu yaşayıp canınızın çok sıkılacağına alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , boş işlerle uğraşacağınıza ve bu işlerden hiç para kazanmayacağınıza , hedeflerinize bir türlü ulaşamayacağınıza işaret eder.

Rüyayı gören kişi resmi kurumlarda işe girerek mevki olarak çok yüksek yerlere geleceğine , kötü durumdan kurtulup iyi bir duruma geleceğine , duygusal anlamda zor durumda olan bir kişiden uzak kalacağınıza delalet eder. Bunun haricinde sosyal hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayarak mutlu bir yaşam süreceğinize yorulur.

Rüyada Topallık

Rüyada Topallık, Rüyada görülen aksaklık, güçsüzlüğe işaretle yorumlanır. Bir kimse, rüyasında kendisini aksak (topal) olarak görse, bu onun gücünün zayıflığına ve istediği şeye gücünün yetmeyeceğine işaretle yorumlanır.

Bazı yorumculara göre, rüyada görülen aksaklık (topallık), aksayarak yürümek, ömrün uzunluğuna, yani uzun bir ömre, dindarlığa ve ilim çokluğuna işaretle yorumlanır.

Bazı yorumculara göre de, rüyada görülen aksaklık, hileye, hile yapmaya, birisine haksızlık etmeye ve kötülük çıkarmaya işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Topal Olduğunu Görmek

Rüyada topal birisi olduğunuzu gördüyseniz , kısa süre içerisinde hayırsız ve aynı zaman da hiç güvenilir olmayan birisi ile ortaklık kuracağınıza , hayırsız olan bu kişi ile kurmuş olduğunuz ortaklıktan büyük zarar göreceğinize , zararla kalmayıp kazanç olarak batacağınıza , hem kısmetinizin hem de bahtınızın kapanacağına işaret eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , boş işlerle uğraşıp zaman kaybedeceğinize , kafanızı boş işlerle yoracağınıza delalet eder. Rüyasında ayaklarının birinin diğerinden uzun olduğunu görmek, uzak bir yola gideceğine ve yolculuğu uzun sürmeden vefat eder şeklinde yorumlanır.

  • Rüyasında kendisinin aksak (aksayarak) yürüdüğünü görmek, çalıştığı işinde başarılı olamayacağına işarettir.
  • Bir kimse rüyasında aksar gibi (topalmış gibi), yürüdüğünü görse, bu onun, Allah (C.C.)’ın verdiği nimetleri inkâr etmesine ve nimetleri gizlemesine işarettir. Fakirmiş gibi, ihtiyaç sahibi gibi görünmeye çalıştığını görmek, Allah (C.C’ın nimeti olan ailesini, çoluk çocuğunu ve elindeki hayırlı şeyleri inkâr etmesine ve inkâr edeceğine işarettir.

Rüyada Topal Birini Görmek

Rüyasında topal bir adam görmek, işinizin ters gideceğine ve iş sisteminizin bozulacağına ve nedeniyle sıkıntıya düşeceğinize işaretle deyim olunur. Rüyasında kendisinin topalladığını görmek, işinizin ters gideceğine işarettir.

Rüyada Tohum Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu