Rüyada Tırmanmak Ne Anlamlara Gelir? Öğren!

Rüyada tırmanmak , gerçek yaşamda çok azimli , hedefinize her zaman yoğunlaşan ve inancınız ile her şeyin üstesinden gelip her engeli aşabileceğinize delalet eder. Yani kısacası bu rüya kişinin ne kadar hırslı ve başarılı olduğunu ifade eder.

Rüyada Tırmandığını Görmek

Rüyada bir yere tırmanmak yahut tırmanmaya çalışmak; bireyin sabrı, azmi ve mücadele ruhuyla ilişkilendirilir. Rüya sahibinin davranış ve davranışları, kararlılığı ve enerjisi; rüyada besbelli olarak görülen başka sembol yahut hallere, şahıslara göre değerlendirilir.

Rüyada Yüksek Yere Tırmanmak

Rüyada yüksek olan bir yere tırmandığınızı gördüyseniz , umut dolu , başarılı ve aynı zaman da kararlı birisi olduğunuza ve bu sayede her konuda zafer elde edip mutlu olacağınıza delalet eder.

Rüyada Yükseğe Tırmanmaya Çalışmak

Rüyada yükseğe doğru tırmanmaya çalışmak; düş sahibi için sorunlu ve zor günlerin geçeceğine, bireyin hayatına yeni bir sayfa açmak için çok çekici fırsatlarla karşılaşacağına, ferahlık ve mutluluğa, talih kapılarının açılacağına, romantik ilişkilerinin hareketleneceğine, iş hayatında kuvvetli bir konuma geleceğine işaret eder.
Rüyada yükseğe tırmanmaktan vazgeçmek şayet bireyin karşısına birtakım güç haller çıkacağına, bu haller karşısında kolayca pes edeceğine, mücadele ruhunu kaybedeceğine, iş hayatında bir problem yaşarsa teslimiyetçi davranacağına delalet eder.

Rüyada Yokuş Tırmanmak

Rüyada bir yokuşu tırmandığınızı gördüyseniz , istemiş olduğunuz şeylerin önüne engellerin çıkacağına ya da düşmanlarınızın olduğuna yorulur.

Rüyada yokuş tırmandığını görmek, düş sahibinin gereğince sabırlı ve kararlı olduğu takdirde gayelerine bir bir ulaşacağına işarettir.

Rüyada tırmanılamayan bir yokuş görmek şayet başarısızlık ve bozgun ile ilişkilendirilir. Yokuş tırmanmaya çalışırken yorulduğunu yahut susadığını gören düş sahibi; iş yahut mektep hayatında büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilir, itimat ettiği insanlar yönünden yarı yolda bırakılabilir yahut güvenilmeyecek birisine güvenmiş olur. Bu rüyayı gören şahıs; çevresine daha titiz bakmalı, insanları daha iyi tahlil etmeli, romantik değil makul yaklaşımlar sergilemeye itina göstermelidir.

Rüyada Tırmanmak ve İnmek

Rüyada yükseğe tırmanmak ve sonrasında inmek, düş sahibinin hatalı bir karar alacağı ve bu karardan dolayı çok pişman olacağı manasına gelir. Bu rüyayı gören şahıs, hayattaki önceliklerini hassaslıkla gözden geçirmeli, hedeflerini ve bu hedeflere ulaşma ihtimalini tahlil etmeli, realist olmayan hayallere kapılmaktan geri durmalı ve kendi değer yargılarına uygunsuz davranışlardan sakınmalıdır.

Ayrıca bu düş bireyin, alın teri vermiş olduğu bir iş yahut bir temasa bundan sonra değer vermediği ve bu işi yahut teması gözden çıkarmış olduğuna dahi işaret eder.

Rüyada Çok Uzun Bir Tırmanış Görmek

Rüyada uzun bir tırmanış gördüyseniz , amaçlarınıza ulaşmadan önce çok fazla ve sıkı çalışmanız gerektiğine delalet eder.  Rüyada çok uzun bir tırmanış görmek, düş sahibinin iş yahut mektep hayatında yükselmek, aşama atlamak isteyeceğine ve amirleri yönünden takdir edilme arzusu duyacağına işarettir.

Bu şahıs verdiği emeklerden dolayı teşekkür ve takdir cümleleri işitmek isteyebilir ve üstelik yaptığı bir çalışma nedeniyle mükafat yahut terfi alma gayretinde olur. Fakat düş sahibi, bu takdir görme isteğiyle yanılıp kibre düşmemeli ve tevazuyu elden bırakmamalıdır.

Rüyada Duvara Tırmanmak

Rüyada duvara tırmandığını görmek, düş sahibinin zor ve zor yaşam şartlarıyla karşılaşacağına ama iradesinin ve duruşunun çelik gibi dayanıklı olduğunun işaretidir. Rüya sahibinin çevresinde; her fırsatta yoluna çıkan, işlerini zorlaştıran insanların olması muhtemeldir. Bu insanlar, düş sahibinin yolunu kapatmak ve onu zor hale düşürmek için çabuk kötü gayeli şahıslardır. Ancak bireyin bütün engellere gözünü ve kulağını kapayarak, olanca hırsı ile amacına ulaşmaya çalışacağı söylenti edilir.
Bu rüyayı gören şahıs olanaksız aşikar bir işin yahut amacın peşindeyse mutlaka çok kararlı adımlar atmalı, ilerlerken hiç bir vakit dönüp arka kısmına bakmamalıdır. Ancak bu yolla başarının kapılarını açabilecektir.

Rüyada İpe Tırmanmak

Rüyada ipe tırmandığını görmek, olanaksız aşikar başarılara imza atmaya ve bu başarılarla ismini duyurmaya işaret eder. Rüya sahibi bireyin, muhtemel görünmez bir hayalin ardı sıra koşacağı ve en muhimi etrafındaki hiç kimseden, en yakınlarından dahi ruhani dayanak görmeyeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören şahıs yeni bir iş fikri yahut tasarı peşinde olur.

Rüyada Cennete Giden Merdiveni Tırmanmak

Rüyada cennete giden merdiveni tırmandığını gören bireyin, hayırlı bir netice uğruna zorlu bir mücadele vereceği söylenti edilir. Bu şahıs sabır ve sakinliğini katiyen elden bırakmamalıdır. Bu rüyada; merdivenler gösterilecek çabayı, cennet şayet sabrı ve hayırlı işleri temsil eder.

Rüyada Düz Yere Tırmanmak

Rüyada düz bir yere tırmandığını görmek; düş sahibinin büyük parasal yatırımlar yapacağına, şayet iş kurma arifesinde şayet epey etkin olacağına, kazancının bol olacağına, emeklerinin karşılığını sonunda alacağına, sevda hayatında büyük bir beklenilmeyen ve sevinç yaşayacağına, mahal ve mahal sahibi olacağına, fazlalık ve bereket göreceğine işaret eder.

Rüyada Bir Dağa Tırmanmak

Rüyada bir dağa tırmandığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da büyük başarılara imza atacağınıza , her konuda başarılı olduğunuz için çevredeki insanlar tarafından saygı ve sevgi göreceğinize ,

hem itibar hem de para sahibi olup herkesin takdirini toplayacağınıza , sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , gerçek yaşam da eğer hastaysanız kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra olumsuz olarak bakarsak , sıkıntılı bir döneme gireceğinize , moralinizin çok bozuk olacağına , hem maddi hem de manevi olarak zarara uğrayacağınıza yorulur.

 

Rüyada Dağ Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Ruyamda bir duvardan cıkmak istiyorum ama bir turlü cıkamıyorum sonunda 2 kişi beni tutarak cıkartıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu