Rüya TabirleriT Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada tırmanmak ne anlamlara gelir? Öğren!

Rüyada tırmanmak , gerçek yaşamda çok azimli , hedefinize her zaman yoğunlaşan ve inancınız ile her şeyin üstesinden gelip her engeli aşabileceğinize delalet eder. Yani kısacası bu rüya kişinin ne kadar hırslı ve başarılı olduğunu ifade eder.

Rüyada yüksek yere tırmanmak

Rüyada yüksek olan bir yere tırmandığınızı gördüyseniz , umut dolu , başarılı ve aynı zaman da kararlı birisi olduğunuza ve bu sayede her konuda zafer elde edip mutlu olacağınıza delalet eder.

Rüyada yokuş tırmanmak

Rüyada bir yokuşu tırmandığınızı gördüyseniz , istemiş olduğunuz şeylerin önüne engellerin çıkacağına ya da düşmanlarınızın olduğuna yorulur.

Rüyada çok uzun bir tırmanış görmek

Rüyada uzun bir tırmanış gördüyseniz , amaçlarınıza ulaşmadan önce çok fazla ve sıkı çalışmanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada bir dağa tırmanmak

Rüyada bir dağa tırmandığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da büyük başarılara imza atacağınıza , her konuda başarılı olduğunuz için çevredeki insanlar tarafından saygı ve sevgi göreceğinize ,

hem itibar hem de para sahibi olup herkesin takdirini toplayacağınıza , sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , gerçek yaşam da eğer hastaysanız kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra olumsuz olarak bakarsak , sıkıntılı bir döneme gireceğinize , moralinizin çok bozuk olacağına , hem maddi hem de manevi olarak zarara uğrayacağınıza yorulur.

Bir Yorum

  1. Ruyamda bir duvardan cıkmak istiyorum ama bir turlü cıkamıyorum sonunda 2 kişi beni tutarak cıkartıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu