Rüyada Tavuk Yakalamak

Rüyada Tavuk Yakalamak ardından beslemek ve sonra kesmek ne anlama gelir?

Rüyada tavuk yakalamak, yapacağınız işlerde hiçbir kimsenin size engel olamayacağına , her zaman kısmetlerinizin peşinden koşacağınıza , hayallerinize kavuşmak için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra gerçek yaşam da kimsenin desteğini almasanız bile arzu ettiğiniz hedeflere ulaşacağınıza , kazancınızın yüksek oranda artacağına , başarılarınızın keyfini doya doya yaşayacağınıza yorulur.

Aynı zaman da elinize geçecek olan büyük fırsatı çok iyi bir şekilde değerlendireceğinize , kendi işinizi kurup , kendi işinizin patronu olacağınıza , hem aile hem de iş hayatınızda mutlu olacağınıza alamet eder.

Rüyada Tavuk Yakalayıp Sonrada Kestiğini Görmek

Rüyada tavuk yakalayıp onu kesmek , rüyayı gören kişi bekar ise o zaman kapalı olan kısmetinin açılacağına , sizden yaşça küçük olan birisine aşık olacağınıza fakat bu kişi olgun karakterli olduğundan dolayı yaşını belli etmeyeceğine işaret eder.

Eğer kişi evli ise o zaman birden fazla çocuğunun olacağına , eğitim alıyorsanız sınavlarınızda çok başarılı olacağınıza, güzel bir işe gireceğinize ve iş hayatınızda başarılı olup mevki olarak yükseleceğinize delalet eder.

Rüyada Tavuk Yakalamak Sonrada Beslediğini Görmek

Rüyada tavuk yakaladığını sonrada beslediğini görmek , kazanmış olduğunuz paraların her zaman kıymetini bileceğinize , helal yoldan kazançlar elde edeceğinize yorulur.

 

Rüyada Para Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

Bir Yorum

  1. Yolda yürürken bir anda çeşitli hayvan kalabalığı ile çarpıştığımı gürdüm. Aralarından bir tavuğun ayağı eteğimin fermuarına sıkıştı . fermuarı açamayınca hayvanı salıvermek için eteğimiıkardığımı gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu