Rüyada para görmek ve bulmak ne demektir?

Rüyada Para Görmenin Anlamları

Rüyada para görmek çoğu kez olumlu karşılanmaz. Rüyayı gören kişinin çoğu kez dedikoduyla karşı karşıya kalacağını, haksızlığa uğrayacağını ve bu haksızlık sonucunda ağzından ağır laflar çıkacağını, bunun sonucunda da ağzından çıkan kötü sözler nedeniyle rüya sahibinin pişman olacağı anlamına geldiği söylenmektedir.

Rüyada para yutmak

Kişinin rüyasında para yuttuğunu görmesi günlük hayatında günahlar işleyeceğine işarettir.

Rüyada para bulmak

Kişinin rüyasında bir miktar para bulduğunu görmesi kişinin kısmetinin ve işlerinin açılacağına, çevresindeki insanlara ekonomik yardımlar yapacağına ve çevresinden birisine olan uzun süreli borcunu ödeyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada para basan kimse görmek

Kişinin rüyasında para basan bir kimseyi görmesi çevresindeki bir erkeğin rüya sahibinin arkasından konuştuğuna, bu kişinin rüya sahibinin yüzüne gülüp arkasından iş çevirdiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada para yırttığını görmek

Rüyasında para yırttığını gören kişinin yapmış olduğu bazı yanlışlardan döneceği, vicdanına sığmadan yapmış olduğu işleri bırakacağı ve tövbe edeceği anlamları çıkarılır.

Rüyada altın para görmek

Rüyasında altın para gören kişinin etrafındaki kişilerden duyduğu sözlerden üzüleceği, bir süre sıkıntılı günler geçireceği, ama bu sıkıntıların bir süre sonra düzeleceğine işaret ettiği bilinir. Bir başka rüya tabirine göre ise rüyasında altın para gören kişinin hakkında çevresinde dedikodular döndüğüne işarettir.

Rüyada bozuk para görmek

Kişinin rüyasında bozuk para görmesi yakında birisi ile düşman olacağı şeklinde yorumlanır. Eğer kişi rüyasında bozuk paralardan kurtulduğunu görüyorsa bu rüyada düşmanlıkların biteceği şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Pamuk Görmek Ve Almak Ne Demek?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.