Rüyada Siyah ve Beyaz Renkli Araç Görmek

Rüyada araç görmek genel olarak birden farklı şekilde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi maddi olarak tedbir alacağına yorulur.

Eğer çok fazla yüklü bir araç gördüyseniz büyük bir mesuliyet gerektiren işe cesaret ederek gireceğinize ve hiçbir şekilde korkmayacağınıza işaret eder.

Eğer at arabası görürseniz o zaman da gerçek yaşam da çok başarılı olacağınıza , kaza yapmış bir araç görmek, mevki olarak yüksek yerlere geleceğiniz , makamınızın yükseleceğine , yuvarlak bir araba görmek , uzun sürmeyecek bir itibara ve geçici olan övgülere alamet eder.

Rüyada otomobil gibi bir araç gördüyseniz o zaman suçsuz olmuş olduğunuz bir konuda suçlanacağınıza ve bu yüzden hakkınızın yeneceğine delalet eder.

Rüyada bebek aracı görmek , parasal olarak sıkıntılar yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Beyaz Araç Görmek Neye İşarettir?

Rüyada beyaz renk bir araç gördüyseniz , iş hayatınızla ilgili yeni bir başlangıç yapacağınıza , hayatınızla ilgili yeni sayfalar açacağınıza delalet eder.

Rüyada Siyah Araç Görmek Neye İşarettir?

Rüyada siyah renk araç görmek , gerçekte ün , şöhret ve her konuda çok hırslı birisi olacağınıza, itibar kazanacağınıza , herkes tarafından tanınan birisi olacağınıza , nam salacağınıza ve çok başarılı birisi olduğunuzdan dolayı herkes tarafından takdir edileceğinize alamet eder. Aynı zaman da mevki olarak çok yüksek yerlere geleceğinize yorulur.

Rüyada Siyah Renk Görmek

Rüyada Siyah Renk Görmek, Rüyada görülen genel anlamda siyah renk, mal-mülk ve yüceliğe işarettir. Adeti olmadığı halde kendisin siyah giyinmiş görmesi hüzün ve kedere, siyah bir kadınla evlendiğini görmek ise, mal ve zenginliğe işarettir.

• Bir kimsenin adeti ve alışkanlığı gereğince rüyada siyah renkli bir elbise giydiğini görmesi, büyüklüğüne, şan ve
şeref sahibi biri olduğuna işarettir demişlerdir.

Rüyada yüzünde siyah benek ve noktalar görmek, sevilmeyen hal ve hareketlere işarettir, dikkatli olmak gerekir.

Rüyada Mezar Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu