Rüya TabirleriS Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Sigara İçen Bir erkek yada kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sigara içen birini görmek sürdürdüğünüz hayat kalitesinde kaliteli ve görselliğe önem veren, kötülüğü sevmeyen, hayatını rahatlık içerisinde geçiren bir kişinin varlığını işaret eder. Kendi ihtiyaçlarınızı asla başka zamana bırakmadan, kendinden asla ödün vermeden güzelliğe, kişiliğe bakan bir kişi anlamına gelir.

Rüyada Sigara İçen Bir Erkek

Rüyada sigara içen bir erkek görmek bayan ve bekarsanız ileride mutlu bir yuva kurmaya, yüksek eğitim görmüş, giyim ve kuşamına önem veren, kariyerini tamamlamış bir bey ile evliliğe adım atacaksınız demektir.

Ancak rüya sahibi erkek ise bu özellikleri taşıyan bir bayan ile tanışacaktır.

Rüyada Sigara İçen Bir Kadın

Rüyada sigara içen bir kadın görmek pek de iyi olduğu söylenemez. Şansızlık olarak kabul edilir, kısmeti kapanır, zorluk ve her türlü aksaklıklar ile karşılaşmaya neden olacak kötü günler geçireceksiniz anlamına gelir.

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada sigara içtiğinizi görmek her ne kadar hoş karşılanmasa da, uyku anında sigara içmek hayırla yorumlanır.

Stresli günleri geride bırakacağınıza, kendi başınıza güzel zaman geçirerek tüm sıkıntılardan uzak duracaksınız demektir. Kısa sürede şifalı zamanları işaret eder.

Rüyada Sigara Görmek

Rüyada sigara gördüyseniz iyilik ve hayırla karşı karşıya kalacaksınız demek oluyor. Sırtınızdaki ağır yükü atacak, sevdikleriniz ile bir araya gelerek doyasıya hasret giderecek, içinde bulunduğunuz tüm dert ve tasadan kurtularak feraha ereceksiniz demektir. Sağlık, sıhhat ve bol muhabbet ederek rahat edeceğinizi işaret eder.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu