Rüyada Şapka Görmek Ne Demektir? Neye İşarettir?

Rüyada şapka görmek , kişinin hem sağlıklı hem de mutlu olacağına alamet eder. Rüyayı gören kişi başarılarına başarılar katacağına , her zorluğun üstesinden gelerek dimdik ayakta duracağına , her sıkıntıyı göğüsleyeceğine işaret eder.

Bunun yanı sıra çevrenizde bulunan insanlara yardım edeceğinize , eli açık kimse olacağınıza yorulur.

Bu rüya aynı zaman da akıllı , bilgili , herkese yardım etmeyi çok seven , herkes tarafından sevilen ve saygı duyulan birisi olarak tabir edilir.

Bu kişi herkese küçükte olsa yardımlarda bulunur ve onları her zaman koruyup kollar. Kişi böyle olduğundan dolayı çevre tarafından çok seviliyor ve saygı duyuluyor.

Rüyada Şapka Giymek Neye İşarettir?

Rüyada şapka giymek genel olarak çok hayırlı ve iyi bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin hayırlı işlerde bulunacağına , karşısına büyük bir fırsat çıkacağına , darlıktan kurtulup rahat bir nefes alacağına ve nimet sıkıntısından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Şapka Kaybetmek

Rüyada şapka kaybettiğinizi gördüyseniz , zor durumda kalacağınıza , maddi konuda büyük sıkıntı içerisine girip mutsuz olacağınıza yorulur.

Rüyada Şapka Satın Almak

Rüyada şapka satın aldığınızı gördüyseniz , başınızı bela olacak bir işe adım atacağınıza fakat çevreniz tarafından hiçbir kimseden zarar almadan kurtulacağınıza alamet eder.

Bunun yanı sıra ortaklık yapmış olduğunuz bir işten büyük kazançlar elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada Tanımadığın Birine Aşık Olmak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu