Rüyada Şaka Görmek ve Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Şaka Görmek

Rüyada şaka görmek , şaşkınlığa uğrayacağınız bir olay ile karşı karşıya kalacağınıza işaret eder. Eğer rüyada güzel bir şaka gördüyseniz yakın zaman içerisinde iyi bir haber alacağınıza ve yüzünüzün her zaman güleceğine delalet eder.

Bunun yanı sıra hayatınızın her zaman neşe içerisinde geçeceğine , iyi arkadaşlar edineceğinize ve iş konusunda terfi edeceğinize yorulur.

Eğer kötü şaka gördüyseniz , yakın zaman içerisinde üzüleceğiniz bir haber alarak moralinizin çok bozuk olacağına , yatırımlarınızın boşa çıkacağına ve paralarınızı kaybedeceğinize işaret eder.

Rüyada Şaka Yapıldığını Görmek

Rüyada şaka yapıldığını gördüyseniz , yapmış olduğunuz iş başvurusunda olumlu haberler alacağınıza , hamile bayan gördüyse , erken doğum yapacağına , bekar kişi gördüyse , karşısına çıkacak olan bir kişiye aşık olacağına ve onunla beraber dünya evine gireceğine alamet eder.

Tanımış olduğunuz kişinin size şaka yaptığını gördüyseniz , yeni bir işe gireceğinize ya da birisinden güzel hediye alacağınıza delalet eder.

Rüyada Şaka Yapmak

Rüyada şaka yaptığınızı gördüyseniz , çevrenizle iletişiminizin çok iyi olacağına , sürekli olarak sosyal ortamlarda bulunup stresinizin atacağınıza ve aranılan biri haline geleceğinize yorulur.

Rüyada kötü şaka yaptığınızı gördüyseniz , sözlü olarak iş yerinde ikaz edileceğinize ve aile içerisinde hoşa gitmeyen davranışlarda bulunup hem anne hem de babanız ile büyük tartışma yaşayacağınıza delalet eder.

  Rüyada Şirket Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?
2 yorum

2 thoughts on “Rüyada Şaka Görmek ve Yapmak Ne Anlama Gelir?

  1. Rüyamda abim, teyze oğullarım hepsi birleşip bana şaka yapmak istiyolardı. Ama baştan beri ben şakanın farkındaydım. Hiç bir şakalarına aldanmadım. Bunu yorumlarmısınız rica etsem? Şimdiden teşekkürler Allah razı olsun??

  2. rüyamda görümcemin kocası bana gözlerini oyacam diye şaka yaptı bunun anlamını bilmek isterim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.