Rüyada Sabahlık Görmek İslami

Rüyada sabahlık görmek, genel olarak rüya sahibinin aşk hayatını anlatır. Kişinin karşısına hayırlı bir kısmetin çıkacağına , o kişiden aramış olduğu sevgiyi ve duyguyu bulacağınıza işaret eder.

Eğer rüyada kötü ve modası geçmiş olan bir sabahlık gördüyseniz , aşk hayatınızda sürekli olarak hayal kırıklığı yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada Sabahlık Giymek

Rüyada sabahlık giydiğini görmek yukarıdaki gibi tabir edilir. Ama şık ve pahalı bir sabahlık gördüyseniz o zaman sevdiğinize en kısa zaman içerisinde kavuşacağınıza , muradınıza en sonunda ereceğinize işaret eder.

Eğer rüyada ucuz ve eski bir sabahlık giydiğinizi gördüyseniz , duygularınıza karşılık bulamayacağınıza veya sevgiliniz ile ayrılık yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada Kırmızı Sabahlık Görmek

Rüyada kırmızı bir sabahlık görmek , yaşamınızın hem hareketli hem de heyecanlı geçeceğine , sevgiliniz ile aşk hayatınızın kusursuz olacağına ve anlaşmazlıkların artık biteceğine yorulur. Yani kısacası kişi hem gerçek aşkı hem de sevgiyi bulacaktır.

Rüyada Beyaz Sabahlık Görmek

Rüyada beyaz sabahlık gördüyseniz , sevgilinize veya eşinize karşı samimi duygular beslediğinize , ona karşı sabırlı ve iyi niyetli olduğunuza işaret eder. Bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin helal süt emmiş kişi olduğunu delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , kişi sevmiş olduğu kişi ile sonsuz bir aşk yaşayacağına alamet ederler.

Sevdiğin Kişiyi Sürekli Rüyada Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu