Rüya TabirleriS Harfi Rüya Tabirleri

Sevdiğin Kişiyi Sürekli Rüyada görmek Ne Anlama Gelir?

Sevdiğin kişiyi sürekli rüyada görmek, onu yoğun bir sevgi ile seviyorsunuz anlamını taşır. Bazı rüya yorumcuları sevdiğiniz kişiyi devamlı aklınıza getiriyor, devamlı düşünüyor, hiç aklınızdan çıkarmıyorsunuz demektir diye yorumlar, bazıları ise sevdiğiniz kişiyle bir gün karşılaşacağınız manasını taşır diye yorumlar. Onunla hiç ummadığınız bir yerde ve bir zamanda karşılaşacaksınız, biraz konuşup sohbet edeceksiniz ve sohbetiniz ilerleyecektir.

Rüyada Sohbet Ettiğinizi Görmek

Sevdiğiniz kişi ile bir gün bir araya geleceksiniz ve o kişi ile kavuşup, bir birliktelik yaşayacaksınız, onunla sevgili olup ciddi ve güzel bir ilişki içerisine girip, daha sonra evlenerek bir yuva kuracaksınız, mutlu mesut yaşayacaksınız, bu mesut günler bir ömür sürecek ve sevdiğiniz kişiden çocuk sahibi olacaksınız der. Onunla beraber yaşlanıp torun torba sahibi olacaksınız diye de ekler.

Rüyada Kavga Ettiğinizi Görmek

Sevdiğiniz kişi sizden uzaklaşacak ve sizinle hiçbir zaman bir araya gelmeyecek, sizi hiçbir zaman sevmeyecek ve sizin onu sevdiğinizi hiçbir zaman anlamayacak, bu sebepten devamlı rüyanızda onu görüyorsunuz, rüyanın aksine onunla hiç bir araya gelemeyeceksiniz, hiçbir zaman beraberlik yaşamayacaksınız ve onu unutmak zorunda kalıp, üzüntülü, sıkıntılı kötü ve aşk acısı çekeceğiniz günler geçireceksiniz.

Bu yaşadığınız günler, uzun süre devam edecek ve sizi daha da karanlığa sürükleyecek, içinden çıkılmaz hal alacak, dünyanın adeta başınıza yıkıldığını düşüneceksiniz, bu mutsuzluğu kaldırmanız çok zor olacaktır der.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu