Rüyada Zar Görmek Ne Anlama Gelir? Anlamı Hakkında Bilgi

Rüyada zar görmek , rüya sahibinin menfaat elde edeceğine , her zaman çıkar peşinde koşacağına , mal mülk sahibi olmak için büyük bir hırsla çalışacağına ve harama karşı yakın duracağına delalet eder.

Rüyayı gören kişi aynı zaman da yalan olan olaylara kapılacağına ve bu yüzden dolayı güzel huylarını terk edeceğine yorulur.

Bazı rüya alemcilerine göre , rüyayı gören kişinin hayatında dönüm noktası olacak olan bazı yollara gireceğine ve bundan dolayı her adımınızın hayatınızı etkileyeceğine yorulur.

Rüyada Zar Atmak Ne Demek?

Rüyada zar attığınızı gördüyseniz , maddi olarak güçsüz hale geleceğinize , bu durumdan dolayı yeni adımlar atacağınıza , hakkınız olmayan bir kazanca ya da mülke göz dikeceğinize işaret eder.

Rüyada Zar Toplamak

Rüyada zar toplamak genel olarak hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir.

Rüya sahibinin yakın zaman içerisinde iftiraya uğrayacağına , bir olaydan dolayı suçlanacağınıza ve adınızın çıkacağına , bu durumdan ötürü büyük üzüntü yaşayıp canınızın sıkılacağına alamet eder.

Rüyada Tavla Zarı Görmek

Rüyada tavla zarı gördüyseniz , anlık olan heveslerinizden bir an önce kurtulacağınıza , parayı çok sevdiğinizden çok yanlış olan yollara gireceğinize ve belalı kişiler ile iş birliği yapacağınıza delalet eder.

Bunun yanı sıra günahkar birisi olacağınıza işaret eder.

Rüyada Zar Tutmak

Rüyada zar tuttuğunuzu gördüyseniz , menfaat elde edeceğinize , her türlü olan hileye başvuracağınıza , dinden çıkacağınıza ve ahlakı unutacağınıza delalet eder.

Rüyada Yılan Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu