Rüyada Tavla Görmek, Tavla Oynamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tavla Görmek Diyanet

Rüyada tavla görmek, yalan bir habere ve karşılıklı söz atışmasına, münakaşaya işaretle deyim olunur.

Rüyada Tavla Oynadığını Görmek Diyanet

Ruyada Tavla Oynadigini Gormek Diyanet

Rüyada tavla oynadığını görmek, maddeten ve manen yükselmeye işarettir, biçiminde deyim olunur. Rüyasında tavla oynadığını gören kimse, oyunu kazanırsa, muvaffakiyetine, işlerinde etkin olacağına işaretle, oyunu kaybederse, kaybettiğini görmüş olursa, hayal kırıklığına ve ruhen, moralman çökeceğine işaretle deyim olunur.

Rüyaların tabirleri tek bir olgu ile sınırlandırıldığında tam anlamıyla yapılamaz. Bu sebeple bir rüyayı yorumlarken rüyada yaşanan olaylara total bir yaklaşımda bulunulması lazım olur.

Rüyada tavla görmek umumi olarak düş sahibinin nefsine hâkim olarak kötü olaylardan ırak duracağına işaret eder. Kişi, yasak paraya el sürmeyen, etik dışı olayların içinde bulunmaktan uzak duran bir kimsedir. Bu özelliği yardımıyla hem iş üstelik sosyal hayatında cümle alem yönünden çok sevilir. Bazı alimlere göre şayet tavla sembolü, bireyin iş hayatında beklediğinden süratli bir şekilde yükseleceğinin, böylelikle yüksek kazançlar elde ederek parasal halini iyileştireceğinin habercisidir.

Rüyada Tavla Zarı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında tavla zarı gören şahıs için bu düş, talih ve uğurun işaretçisidir. Rüya sahibinin hususi hayatında sevdiği bir kimse varsa, bu şahıs onun için hayırlı bir kısmettir. Kişi onunla dünya evine girecek ve huzurlu bir yaşam sürecektir.

Kimi alimlere göre bu düş, bireyin aile bireyleri ile arasının düzeleceğine, eski hoş günlerinin geri geleceğine belirti eder.

 

Rüyada Tavla Pulu Görmek Ne Anlama Gelir?

 

Rüyasında tavla pulu gören şahıs ticaret hayatında yükselecektir. Kişi işlerini en kısa vakitte büyütecek ve yüksek karlar elde edecektir. Bu dönemde ortaklaşa işler gerçekleşebilir. Tanıdığı ve sevdiği bir şahıs düş sahibine ortak olmak isteyebilir. Bu noktada bireyin güveneceği insanları iyi seçmesi lazım olur.

Kimi alimlere göre bu simge, vatan dışına çıkmak isteyip şimdilik çıkamayan bireyin vatan dışı irtibatlı bir işe gireceği ve böylelikle ecnebi ülkelerde yaşayacağı manasına gelmektedir.

 

Rüyada Tavlada Yenilmek Ne Anlama Gelir?

Ruyada Tavlada Yenilmek

Rüyasında tavlada yenildiğini gören şahıs için bu düş, uğursuzluk anlamındadır. Bu devir şahıs için hem iş hayatındaki üstelik aile ve sosyal hayatındaki olumsuzluklara delalet eder. İş hayatında bazı başarısızlıklar göstererek bir alt pozisyona düşecek olan şahıs, bu olaya sinirlenip aile bireylerini üzecektir. Bunun neticesinde şayet anlaşmazlıklar baş gösterecektir. Kişinin soğukkanlılığını koruyarak makul bir şekilde hareket etmesi, bu dönemden rahat bir şekilde sıyrılmasını sağlayacaktır.

 

Rüyada Düşeş Atmak Ne Anlama Gelir?

 

Rüyasında düşeş attığını gören bireyin talihi yardımcı gidecek demektir. Kişi eğitim yahut iş hayatında büyük başarılara imza atacaktır.

Kimi düş alimlerine göre bu simge, bireyin hayırlı, ahlaklı ve namuslu bir kimse ile evleneceğinin habercisidir. Rüya sahibinin aile hayatında dahi çok hayırlı bir çocuk olduğuna işaret eder.

 

Rüyada Yerde Zar Bulmak Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada yerde zar keşfetmek, bireyin kendi iş konumunu açacağının işareti olarak kabul edilir. Bu olayla beraber bireyin yaşamı değişecek ve parasal açıdan rahat günler söz hususu olacaktır.

Kimi alimler bu rüyayı, borçları olan düş sahibinin borçlarını ödeyeceği biçiminde yorumlamaktadırlar. Kişi erkekse, kaybettiği gücünü ve kuvvetini tekrar toplayacaktır.

 

Rüyada Tavla Oynamak Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada tavla oynamak iki değişik şekilde yorumlanır. Yorumlardan ilkinde şahıs, tavla oynayıp yenilmiş şayet talihsiz bir devreye girecektir. Birtakım olaylardan kaynaklanan üzüntüler, huzursuz günler yaşanacaktır.

Rüya sahibi tavlada yenmiş şayet bu halde rüyası, hayatındaki olayların daha iyiye gideceğinin işaretçisidir. Kişinin hem aile üstelik hususi yaşamında yüzü gülecek ve sorunları çözülecektir.

 

Rüyada Ölmüş Biriyle Tavla Oynamak Ne Anlama Gelir?

Ruyada Olmus Biriyle Tavla Oynamak

Rüyasında ölmüş birisiyle tavla oynadığını gören şahıs durgun bir yaşamı arzuluyor demektir. Rüya sahibi geçmişine çok tabi bir kimsedir. Bu sebeple bir çeşitli geçmişindeki olaylardan kopamaz. Sakin bir yaşam talep etmekte ama şimdilik bunu gerçekleştirememektedir. Rüya sahibi bu dönemde bir an evvela başını toparlamalı, geçmişi ile arasındaki bağları koparmalı ve önüne bakarak yoluna devam etmelidir.

 

Rüyada Tavla Satın Almak Ne Anlama Gelir?0

 

Rüyasında tavla satın aldığını gören şahıs hayatının denetimini ele alacaktır. Bunca vakittir bireyi çevresindeki bireyler yönlendiriyor olur. Kişi bundan epey rahatsızlık duymakta ama bu rahatsızlığını dile getirememektedir. Bu dönemlerde bireyin başına gelecek bir vaka, bireyi derinden sarsacak ve denetimi ele almasını sağlayacaktır. Bu durumun sonrasında şahıs, çevresindekilerle anlaşmazlıklar yaşayabilir. Bu gibi hallerde durgun kalmalı ve ansızın çıkışlardan kaçınmalıdır.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu