Rüyada Rehine Görmek

Rüyada Rehine Görmek Nedir? Rehine Alınmak Hakkında Yorum

Rüyada rehine görmek, yapmış olduğunuz işlerde bazı sorunlar yaşayacağınıza , bir süre boyunca gayrimenkul yatırım yapacağınıza , fakat ticarete atılmamanız gerektiğine işaret eder.

Kişi hatalarını hiçbir zaman ön plana çıkarmayacağına , her zaman dikkatli harcamalar yapacağına , imza atacağınız yerlere şu aralar çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Bunun için etrafınızda bulunan güvenmiş olduğunuz kişilerden yardım almanız daha doğru bir seçenek olacaktır.

Bunların yanı sıra gerçek yaşam da çok para harcayıp mal varlığınızı riske atacağınıza ve bu yüzden hem maddi hem de manevi olarak büyük zararlara uğrayacağınıza alamet eder.

Rüyada Rehin Alınmak 

Rüyada rehine aldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da size düşman olan ve sürekli olarak sizin kötülüğünüzü isteyen kişilerin varlığına , bu kişilerde zarar göreceğinize fakat bir süre sonra atlatacağınıza işaret eder.

Rüyayı gören kişi eğer bir dikkatsizlik yaparsa o zaman düşmanının eline bir koz verir ve kötüye sürüklenmenize neden olur , kötü günler geçirebilirsiniz.

Rüyada Rehin Almak 

Rüyada rehine aldığınızı gördüyseniz , hem sert hem de baskıcı tavırlarınızdan dolayı sevmiş olduğunuz kişileri bir  yerden sonra çok sıkacağınıza , ailenizi en sonunda elinizden kaçıracağınıza , sevmiş olduğunuz kişiler sizden uzaklaşacağına ve sırf tavırlarınız yüzünden hayatta tek başınıza kalacağınıza delalet eder.

 

Rüyada Fırtına Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu