Rüyada Raptiye Görmek Ne Demek, Neye İşarettir?

Rüyada raptiye görmek, rüyayı gören kişinin asla doğruluktan ve dürüstlükten vazgeçmeyip her zaman bu yolda olacağını gösterir. İnsanlara karşı duygu ve düşünceleri ile ilgili devamlı açık olacağına, yalana dolana itibar etmeyeceğine işaret eder. Her zaman güzel şeyler yapmak için mücadele edeceğine yorumlanır.

Rüya sahibinin dedikodu, arkadan konuşma, ikiyüzlülük, iftira bilmediğine, bu tarz kötülüklerden kendini sakındığına tabir olunur. Yine rüyada raptiye görmek, rüya sahibinin daima doğrulardan yana olması demektir. Rüyasında raptiye gören kişi az da olsa kazandığı nasibine şükreder ve asla nasibine haram katmaz. Bazen de devlet erkanında yer alıp makam sahibi olmaya yorumlanır. Bu kişinin insanlıktan vazgeçmeyen bir kişi olduğuna işaret etmektedir. Doğrunun yanında olan kişi demektir. Rüya sahibi karakterli, çevresi tarafından saygı duyulan bir kişi demektir.

Rüyada Raptiye Almak

Rüyada raptiye almak, rüyayı gören kişinin düzenli bir yaşamı olması için çaba göstereceğine yorumlanır. Belli bir disiplin içinde yaşar ve geçici heveslerini ile imkansız hayallerini geride bırakacağı demektir.

Rüyada Raptiye Bulmak

Rüyada raptiye bulmak, rüya sahibinin yanlışlarından vazgeçip doğrulara yönelmesi anlamına gelmektedir. Yine raptiye bulmak rüya sahibinin şansının dönmesi, kısmetinin açılmasına işaret eder.

Rüyada Raptiye Batması

Rüyada raptiye batması, rüya sahibinin farkına varmadan sıkıntılı süreçlerinin başlamasına yorulmaktadır. Raptiyenin batması, rüya sahibinin yakınındaki insanlarla yaşayacağı birtakım zorluk ve sıkıntılara yorulur.

Rüyada Raptiye Yutmak

Rüyada raptiye yutmak, tekin olmayan yollara sapılacağına işaret etmekle birlikte, rüya sahibinin bütün mal varlığını yitireceği anlamına gelmektedir. Yine rüyada raptiye görmek kadar hayırlı değildir. Rüyayı gören kişi tekin olmayan yollara düşerek canını ve malını hiçe sayabilir. Güvenliğinden vazgeçip ve kendini tehlikeye düşürecek işlere gireceğine delalet eder. Kişinin kendi için hayırlı olmayanı seçip hayatını yanlışlıklarla sürdürmesine, harama ve kötülüğe uzanacağına yorumlanmaktadır. Yine bu rüya yanlış olaylardan ders çıkarıp pişmanlık duymaya, tövbe etmeye yorumlanır.

Rüyada Raptiye Vermek

Rüyada raptiye vermek, kişinin hem ailesini hem de çevresindeki dostlarını mutlu kılacak atılımlar yaparak herkesin sevgisini kazanacağına yorumlanır. Yine uzun süre uğraşlar sonunda mutlu sona vararak hayattan fazlasıyla zevk almaya, itibar sahibi kimselerle birlikte zaman geçirmeye işaret edilir.

Rüyada Raptiye Toplamak

Rüyada raptiye toplamak, çok hayırlı olup rüyayı gören kişinin ailesinin genişleyip büyüyeceğine, çevresinin kendisine fayda sağlayacak gerçek dostlarla dolacağına yorumlanır. Aldığı kararların kendine kar sağlayacağına ve iç huzuru yakalamayı başaracağına delalet edilir.

Rüyada Ele Raptiye Batması

Rüyada ele raptiye batması, kişinin sebepsiz yere sevdiği birçok masum insana zarar vermesi ve ilerde pişmanlık duyacağı hatalar yapması olarak yorumlanır. Bu rüya kimi zaman da yaşanan olaylardan ders çıkarmaya, duygulara yenik düşmeye ve istenmeyen üzücü olaylara sebep olmaya işaret edilir.

Rüyada Ayağına Raptiye Batması

Rüyada ayağına raptiye batması, bu rüya kişinin içinde kötü niyet beslememesine karşı düşeceği bazı hatalar yüzünden sevdiği insanların zarar görmesine işaret eder. Bununla birlikte ilerde pişmanlık duyacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse, büyük zahmetler vererek girdiği işlerde mutsuz edici sonlarla ayrılarak büyük hüsrana uğrar.

Rüyada Muz Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu