Rüyada Muz Görmek

Rüyada Muz görmek, ilme, kuvvete, mala, güzel kadına, yakışıklı erkeğe, hoş sohbete, güzel muhabbete, menfaat ve rızka delalet eder. Yine rüyada muz dağıtmak, saklı olan mala ya da ana rahminde bulunan çocuğa delalet eder. İmam-ı Nablusi (r.a)Hazretleri Buyurmuştur ‘ki; bu rüyayı gören kişinin sıkıntıdan kurtulacağının da işaretidir. Muz görmek, cömert, ve ahlakı güzel bir kimseye de tabir edilir.

Rüyada Muz Görmek Ne Demek, Neye İşarettir?

Rüyada muz görmek, dünyalığa işarettir.

Rüyada Muz Görmek İhya

Rüyada Muz Görmek İhya, Zengin bir kişinin rüyada muz görmesi, zenginliğinin ve servetinin artmasına işaret eder. Dindar bir kimsenin rüyada muz görmesi, imanının sağlam ve kuvvetli olduğuna ve bu nedenle çok sevap işlemeye gayret ettiğine işarettir.

Rüyada Muz Almak

Rüyada muz almak, rüyayı gören kişinin maddi ve manevi olarak güçsüz düşeceğine fakat bu durumun da kısa zamanda düzeleceğine işaret eder.

Rüyada Muz Yemek

Rüyada muz yemek, kişinin eline ortaklıktan ya da bir kimse tarafından yüklü bir para veya mal geçeceğini gösterir. Rüyada muzu severek yemek yeni bir birlikteliğe, çocuk sahibi olmaya ayrıca da zengin olmaya işarettir. Buhari Şerhi (r.a) Buyurmuştur ‘ki; muz yediğini görmek, kişi bekarsa evleneceğine, evli ise çocuğu olacağına delalet eder. Yine mevsiminde rüyada muz yiyen kimsenin eline arzu ettiği kadar mal geçeğine yorumlanır.

Rüyada muz yemek, sağlık ve sıhhate işaretle tabir edilir.

• Mevsiminde muz yediğini gören kişi, bekar ise, zengin bir kişi ile evlilik yapar (evlenir) ve bu evlilikten hayır ve bereket görür şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Muz Soymak

Rüyada muz soymak, kişinin erkek çocuğunun olacağına yorumlanır. Rüyada soyulan muz saklı olan mala veya hapiste bulunan insana işarettir. Yine muz elbiseye, ülfet ve muhabbete delalettir. Muz, cömert insana ve güzel ahlaklı kişiye yorulur.

Rüyada Muz Satmak

Rüyada muz satmak, rüya sahibinin zarara uğramadan çok yararlı işler yapacağına, etrafındaki bir kişiden büyük iyilik göreceğine alamet eder. Yine hayırlı bir kişi olarak etrafında bulunan sevdiklerini koruyacağına işarettir. Kirmâni (r.a) Buyurmuştur ‘ki; hayatı baştan aşağı iyi ve olumlu bir biçimde etkileyecek fırsatların elde edilip bolluk ve bereketin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada Muz Vermek

Rüyada muz vermek, kişinin hasta olunacağına, yorulup sıkıntı çekileceğine işarettir. İmam-ı Cafer-i Sadık (r.a) Buyurmuştur ‘ki; bununla birlikte ailesinde vefat edenlerin kendisinden sadaka ve hayır işleri yapması gerektiği, beklenti içinde oldukları olarak yorumlanır. Muz veren kişi etrafında cömertliği ile tanınır ve yaşadığı sürece sıkıntı çekmez.

Rüyada Muz Ağacı Görmek

Rüyada muz ağacı görmek, kişinin maddi açısından sıkıntı yaşamadan bir hayat süreceğine yorumlanır. Muz ağacı bununla birlikte manevi hayatı son derece kuvvetli olan insanlara da delalet eder. Muz ağacı görmek evleneceğiniz veya evlenme aşamasındaysanız evlenmekte karar kıldığınız kişinin doğru kişi olduğunu işaret eder. Buhari Şerhi (r.a) Buyurmuştur ‘ki; eğer evli iseniz de evlilikte bir takım sıkıntılar çıkacağını bildirir.

Muz ağacı görmek, zenginliğe delalet eder.

• Rüyada muz ağacı ise, herkese iyiliği ve yardımı dokunan, cömert ve dindar bir kimseye (mütedeyyin bir insana) işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

• Rüyasında evinde bir muz ağacı olduğunu ve üzerinde de bir tek muz bulunduğunu gören kişinin, yalnızca bir oğlu olduğuna veya bir oğlu olacağıyla yorumlanır.

Rüyada Çürük Muz Görmek

Rüyada çürük muz görmek, zengin ve yardımsever birine işarettir. Rüyayı gören kişi maddi açıdan kuvvetli biri ise malını, mülkünü, parasını, pulunu insanlara yardım etmek adına gözünü bile kırpmadan verebileceğine işarettir. Aynı zamanda bazı arkadaşlarıyla veya dostlarıyla arasının açılacağına delalet eder.

Rüyada Kararmış Muz Görmek

Rüyada kararmış muz görmek, etrafında olan kişilerden birinin hiç hak etmediği bir sıkıntıyla karşı karşıya kalacağına, bunun sonucunda da çok üzüntü duyacağına işarettir. Kararmış muz görmek maddi yönden sıkıntı çekmek anlamına da gelmektedir.

Sıkıntıdan Kurtulma Duası

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu