Rüyada Pis Ev Görmek Ne Demek

Rüyada Pis Ev Görmek

Rüyada pis ev görmek , kişinin yakın zaman içerisinde kötü söz duyacağına , güvenmiş olduğu dağlara kar yağacağına , büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağına ve dertlenip canının sıkılacağına delalet eder.

Bunların yanı sıra bu rüya hem uğursuzluk hem de şansızlık olarak tabir edilir.

Rüyayı gören kişi bir şeye çok emek verse de bazı şeyler kendi kontrolü dışında gerçekleşir.

Bunun için bir şey yaparken her zaman sabırlı olun. Bazı rüya yorumcularına göre , hem fırsatların hem de kısmetinizin belli bir süre kapanacağına , basiretinizin bağlanacağına ve mutsuzluk yüzünden monoton yaşamaya başlayacağınıza işaret der.

Eğer sabırlı ve güçlü olursanız o zaman her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.

Rüyada Pis Evi Süpürmek Nedir?

Rüyada pis olan evi süpürdüğünüzü gördüyseniz , kaybetmiş olduğunuz gücü kısa zaman içinde bulacağınıza , sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza ,

size iyi gelecek işlerde bulunacağınıza , zorluklarla her zaman baş edeceğinize ve bir şeye ulaşmak için büyük çabalar sarf edeceğinize alamet eder.

Rüyada Pis Ev Temizlemek Nedir?

Rüyada pis olan evi temizlemek , kişinin hayırlı işlerde bulunacağına , kötü olan kişilerden uzaklaşacağına , dedikodu yapmayacak ve etrafında bulunan insanlara hiçbir zaman yalan söylemeyeceğine yorulur.

Rüyayı gören kişi bundan sonra güzel işler yapacağına , Allah yolunda ilerleyeceğine ve ibadetlerini yerine getireceğine delalet eder.

  Rüyada El Öpmek Ne Demek Anlamı Nedir?
6 yorum

6 thoughts on “Rüyada Pis Ev Görmek Ne Demek

  1. evimin çok pis olduğunu gördüm çocuklarım eşimde içinde oturuyorlardı bir fare çıktı pislikten onu elimle öldürüyordum

  2. ruyamda ucarak tanidik oldugum bir eve ucuyordum ve ev o kadar kirliydiki anlatamam oturacak halde degildi .Ve bana denilen sey daha once nerdeydin .Ben de kalktim tum evi sildim supurdum yikadim.Icindeki insanlara corba yapti..Tesekkur ederik..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.