Rüyada Duş Almak Görmek Ne Demek

Rüyada Duş Almak

Rüyada duş almak , rüyayı gören kişinin temizleneceğine , ruhen hem sağlığına hem de saflığa kavuşacağına işaret eder. Bunun yanı sıra tüm sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağına , dua edip olmasını istemiş olduğu şeylerin olacağına , ailesinde olan sıkıntıların , kavgaların ve tartışmaların artık son bulacağına delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , rüya sahibinin borcu varsa onları ödeyeceğine , maddi sıkıntı çekiyorsa en kısa zaman içerisine feraha çıkacağına ve mutluluğa erip maddi yönden bolluk bereket içerisinde olacağına yorulur.

Kişinin sağlık sorunu varsa yakın zaman içinde şifa bulup dinç olacağına alamet eder.

Rüyada Duş Aldığını Görmek 

Rüyada duş aldığınızı gördüyseniz , uzun zamandan beri kafanıza takmış olduğunuz şeyi en sonunda sileceğinize , o dertten kurtulduktan sonra büyük bir feraha kavuşacağınıza yorulur.

Bunların yanı sıra sıkıntılardan ve dertlerden arınıp huzur bulacağınıza , refah içerisinde bir yaşam süreceğinize , birçok kişiye yardım edeceğinize işaret eder.

Rüyayı gören kişi başarılı , mutlu ve sağlıklı olacağına , işlerini en sonunda yoluna koyacağına delalet eder.

Rüyada Banyo Yaptığını Görmek Ne Demektir?

Rüyada banyo yaptığınızı gördüyseniz , hem kötülüklerden hem de sıkıntılardan kurtulacağınıza , sizi sıkan insanlardan kurtulmak için elinizden geleni yapacağınıza alamet eder.

Aynı zaman da dert olarak bakmış olduğunuz şeylere artık gülerek bakacağınıza ve en sonunda huzura kavuşup mutlu bir yaşam süreceğinize yorulur.

  Rüyada Dağıtmak Görmek Ne Demek İslami Tabiri
3 yorum

3 thoughts on “Rüyada Duş Almak Görmek Ne Demek

  1. Rüyada sevgilim ile birliklte bir otelin banyosunda duş alıyoruz o çıplak ama ben değilim duş alırken bianda otel sahibi geliyor bu oda da başkasının kaldığını söylüyor sizi başka odaya verelim dior sonra bana kart çektiriyor 43 numaralı oda çıkıyor kartta ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.