Rüyada düğün görmek Ne Demek

Rüyada Düğün Görmek

Rüyada düğün görmek diyanete göre , genel olarak rüya sahibinin sıkıntı ve kederden kurtulacağına , yüksek bir rütbeye sahip olacağına ya da makam olarak yüksek yerlere geleceğine alamet eder.

Fakat düğün genellikle mutluluğun işaretidir. Eğer kişi gerçek yaşam da evleniyorsa o zaman birisinden kötü bir haber alabilir.

Olumsuz olarak bakarsak üzüntü ve sıkıntı olarak tabir edilir. Kişinin çok sıkıntılı bir döneme gireceğine , bir konuya çok üzüleceğine ve kötü olaylarla karşılaşacağına yorulur.

Rüyada kendi düğününü görmek ne demektir?

Rüyada kendi düğününüzü gördüyseniz , uzakta olan dost ya da akrabalarınızdan birisinin hoş olmayan bir haberler vereceğine , bela ya da musibetlerle karşılaşacağınıza işaret eder.

Eğer rüyada görmüş olduğunuz düğünde herhangi bir yeme – içme ve eğlence yoksa o zaman kişinin hem sevineceğine hem de çok ferahlayacağına delalet eder.

Bunun yanı sıra , nahoş haberler alacağınıza , boş işlerle uğraşacağınıza ve boş insanlarla hayatınızı heba edeceğinize yorulur.

Rüyada düğün davetiyesi görmek nedir?

Rüyada düğün davetiyesi görmek , kişinin çok yakın zaman içerisinde birisinden haber alacağına ve uzun süre boyunca beklemiş olduğu şey kavuşacağına alamet eder. Aynı zaman da yakınlarınızdan birisinin evleneceğine işaret eder.

Rüyada eğlence olmayan düğün görmek

Rüyada eğlence olmayan bir düğün gördüyseniz , artık sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza ve sevinçli olacağınıza delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre bolluk ve bereket içerisinde olacağınıza , elinizde bulunan parayı kaybetmeyeceğinize yorarlar.

  Rüyada diş görmek Nedir? Ne Anlama Geliyor? İslami Yorumu
1 yorum

One thought on “Rüyada düğün görmek Ne Demek

  1. Rüyamda gardasimin düğün hazırlığı vardı ben istemiyorum aylemde herkes istiyordu bir çuval kestane bir çuval yerfıstığı bir çuval kabuklu fındık gördüm hangi anlama geliyor aceba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.