P Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada peynir görmek neye gelir ve çıkar?

Rüyada peynir görmek , rüyayı gören kişinin uzun ömürlü olacağına , malının artacağına , her zaman helal kazanç elde edeceğine , bereket ve bolluk içerisinde olacağına , gerçek yaşam da bekarsa yakın zaman içerisinde evleneceğine ve evliyse çocuk sahibi olacağına işaret eder. Bu rüya her zaman hayırlıdır.

Bunun yanı sıra peynir görmek kişinin çok zengin olacağına alamet eder. Rüyayı gören kişi yakın zaman içerisinde hayal kırıklığı yaşayabilir.

Rüyada taze peynir gördüyseniz , en sonunda çabalarınızın karşılığını alacağınıza , helal yoldan para ya da mal elde edeceğinize yorulur.

Rüyada taze peynir yediğinizi gördüyseniz , büyük bir servete kavuşacağınıza , küçük sağlık problemi yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada beyaz peynir görmek , genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir.

Rüyayı gören kişinin bolluk ve bereket içerisinde olacağına , zenginliğe ve böylelikle çok mutlu olacağına , sağlıklı bir ömrü olacağına alamet eder.

Rüyada peynir yediğini görmek iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir.

İşlerinizin bir türlü yolunda gitmeyeceğine , çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalacağınıza , iş konusunda ortağınız varsa o kişi tarafından aldatılacağınıza ve umudunuzu kaybedeceğinize işaret eder.

Fakat bu sıkıntılı dönemden sonra aydınlık günler de yasacaksınız.

Rüyada beyaz peynir yediğinizi gördüyseniz , işle ilgili çok güzel haberler alacağınıza , büyük kazanç elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada Kaşar Peyniri Görmek

Rüyanızda kaşar peyniri görmeniz, iyilikle yorumlanır.

• Rüyanızda kaşar peynirini yediğinizi görürseniz, dileğinize kavuşacağınıza, hasta iseniz, şifa bulacağınıza işaret eder.

• Bekar bir insanın Rüyada kaşar peyniri görmesi, yemesi evlenmeye işaret eder. Hamile bir kadının kaşar peyniri
görmesi, doğacak çocuğuna işarettir. Rüyada kaşar peyniri görmek, çoğalacak mala ve uzun ömre, uzun bir hayat yaşamaya işaretle de yorumlanmıştır. Rüyasında kaşar peyniri görmek, Rüya sahibi kimse için, kavuşacağı hazır bir
mala ve bolluğa da işaretle yorumlanır.

Rüyada Kâse Görmek

2 Yorum

  1. Rüyada çeçil peynir gördüm işala haylara vesile olsun işala

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu