Rüyada Pencere Görmek Açmak Ve Kapatmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada pencere görmek, arzularınızın yerine geleceğine , hem üzüntü hem de kederden kurtulup rahat bir nefes alacağınıza , mülk sahibi olacağınıza , mutluluk ve başarıya ulaşacağınıza alamet eder.

Bunların yanı sıra bu rüya uğursuzluk olarak da ifade edilir.

Rüyada Pencere Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada pencere görmek, değişik şekillerde tabir olunur. Rüyada pencere görmek, hayatınızın ışıklanacağına işaretle tabir edilir.

• Rüyada eski pencere görmek, fakirliğe ve çaresizlik içinde kalmaya işaretle yorumlanır.

• Rüyanızda yeni bir pencere görmek, mal alacağınıza ve zengin olacağınıza veya bekar iseniz evleneceğinize veya
çocuklarınızı evlendireceğinize işaretle yorumlanır.

• Rüyada pencere yaptığınızı görmek, evlenmek, işlerinizi ilerletmek ve malınızdan, işlerinizden faydalanmakla ta-
bir olunur.

Rüyada Pencere Açmak

Rüyada pencere açtığınızı gördüyseniz , hem istek hem de arzularınıza kavuşacağınıza , hayatınızla ilgili yenilikler yapacağınıza , yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kuracağınıza delalet eder.

Rüyada Açık Pencere Görmek

Rüyada açık pencere görmek , genel olarak hane içerisinde ferahlığın olacağına yorulur. Fakat bu rüyanın tam detaylı bir şekilde incelenmesi gerekiyor.

Mesela rüyada görmüş olduğunuz pencere nerede ? buna bakılması gerekiyor. Ortamda bulunan nesnelerin durumu gibi.

Fakat genel olarak yorumlarsak , stresli durumunuzu gidermek için bir ümit beklediğinize işaret eder.

Eğer rüyada dışarıya doğru açık bir pencere gördüyseniz o zaman evinizde yasacağınız bazı sorunlardan yakın zaman içerisinde kurtulacağınıza , daha güzel günler yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada Pencere Kapatmak

Rüyada pencere kapatmak , istek ve arzularınıza bir türlü ulaşamayacağınıza , maddi zarara uğrayacağınıza ve manevi olarak kırgınlık yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada pencere kapattığını görmek , geçici olan bazı sorunları hane içerisinde ailenizle beraber yaşayacağınıza , maddi olarak zarara uğrayacağınıza ve maneviyat olarak aile içi sorunlar yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada Pencere Camı Görmek

Rüyada pencere camı görmek , gerçekleştirmek istediğiniz bir planı yakın zaman içerisinde faaliyete sokacağınıza yorulur.

Rüyada Pencere Camı Silmek

Rüyada pencere camını sildiğinizi gördüyseniz , gelecekle ilgili yeni planlarınızın olduğuna işaret eder.

Rüyada Pencere Silmek

Rüyada pencere silmek , rüya sahibinin hem şansının hem de bahtının açılacağına , geleceğinin parlak olacağına , sakin bir yaşam süreceğine ve dualarının kabul olacağına alamet eder.

Rüyada Pencere Camı Kırmak

Rüyada pencere camı kırdığınızı gördüyseniz , hayatınızda duruşunuzun değişeceğine , artık bazı konularda bilinçleneceğinize ve çevrenizde bulunan kişilerin tavırlarından uzaklaşacağınıza yorulur.

Rüyada Camdan Dışarı Bakmak

Rüyada camdan dışarı baktığınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde tatil için bir seyahate çıkacağınıza delalet eder.

Rüyada Penceresiz Bir Mekan Görmek

Rüyada penceresiz bir mekan gördüyseniz , gizli ve saklı işlerinizin olduğuna , kendinizi çok karamsar hissettiğinize , tanıdığınız ya da tanımadığınız birisinden desteğe ihtiyaç duyduğuna ve sizden yardım istediğine işaret eder.

Rüyada bir pencere açtığınızı gördüyseniz , sıkıntılı günlerden kurtulmak için elinizden geleni yapacağınıza , bunun için farklı girişimlerde bulunacağınıza yorulur.

Rüyada açık olan bir pencereden içeriye girmek ise , kötü ve haram olan işlere girip günah işleyeceğinize delalet eder.

Rüyada bir pencereden çıktığınızı gördüyseniz , başka insanlar yüzünden itibarınız zedeleyen hareketlerde bulunacağınıza alamet eder.

Rüyada Çarşaf Giymek Ve Çarşafa sarınmak Nedir?

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

5 Yorum

  1. Ölmüş agbeyimle bir arkadaşı oturuyorlar yanlarındaki pencereyi açıyorum ordan rüzgar esiyor agbim çok seviniyor esinti mutlu oluyordu .

  2. Ruyamda pencerenin cercevesi bozulmus kapanmıyo iceriye yagmur suları giriyo su an bosanmiş eski eşime onu tamir etmesini istiyorum. Oda tornavida gibi seyleri istiyoki tamir etsin.

  3. Ben ruyada annemle oturmustum sonra birden kapı çaldı babaannem gelmisti babannemin kızı hep bir cami acik birakiyormus onu bize şikayet etti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu