P Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada pencere görmek Açmak Ve Kapatmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada pencere görmek , arzularınızın yerine geleceğine , hem üzüntü hem de kederden kurtulup rahat bir nefes alacağınıza , mülk sahibi olacağınıza , mutluluk ve başarıya ulaşacağınıza alamet eder.

Bunların yanı sıra bu rüya uğursuzluk olarak da ifade edilir.

Rüyada pencere açmak

Rüyada pencere açtığınızı gördüyseniz , hem istek hem de arzularınıza kavuşacağınıza , hayatınızla ilgili yenilikler yapacağınıza , yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kuracağınıza delalet eder.

Rüyada pencere kapatmak

Rüyada pencere kapatmak , istek ve arzularınıza bir türlü ulaşamayacağınıza , maddi zarara uğrayacağınıza ve manevi olarak kırgınlık yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada pencere camı görmek

Rüyada pencere camı görmek , gerçekleştirmek istediğiniz bir planı yakın zaman içerisinde faaliyete sokacağınıza yorulur.

Rüyada pencere camı silmek

Rüyada pencere camını sildiğinizi gördüyseniz , gelecekle ilgili yeni planlarınızın olduğuna işaret eder.

Rüyada pencere silmek

Rüyada pencere silmek , rüya sahibinin hem şansının hem de bahtının açılacağına , geleceğinin parlak olacağına , sakin bir yaşam süreceğine ve dualarının kabul olacağına alamet eder.

Rüyada pencere camı kırmak

Rüyada pencere camı kırdığınızı gördüyseniz , hayatınızda duruşunuzun değişeceğine , artık bazı konularda bilinçleneceğinize ve çevrenizde bulunan kişilerin tavırlarından uzaklaşacağınıza yorulur.

 Rüyada camdan dışarı bakmak

Rüyada camdan dışarı baktığınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde tatil için bir seyahate çıkacağınıza delalet eder.

Rüyada Çarşaf Giymek Ve Çarşafa sarınmak Nedir?

5 Yorum

  1. Ölmüş agbeyimle bir arkadaşı oturuyorlar yanlarındaki pencereyi açıyorum ordan rüzgar esiyor agbim çok seviniyor esinti mutlu oluyordu .

  2. Ruyamda pencerenin cercevesi bozulmus kapanmıyo iceriye yagmur suları giriyo su an bosanmiş eski eşime onu tamir etmesini istiyorum. Oda tornavida gibi seyleri istiyoki tamir etsin.

  3. Rüyamda rahmetli annem pencere torunu çıkartıyor ne demek

  4. Ben ruyada annemle oturmustum sonra birden kapı çaldı babaannem gelmisti babannemin kızı hep bir cami acik birakiyormus onu bize şikayet etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu