Rüyada Panjur Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada panjur görmek olumlu ya da olumsuz olmak üzere birçok anlam barındırır. Panjurları açtığınızı görmek olumlu yönde yorumlanırken panjurları kapattığınızı görmeniz ise olumsuz yönde yorumlanır. Anlam değişeceği için rüyanızdaki detayları iyi hatırlamanız son derece önemlidir.

Rüyada Panjur Görmek Anlamı Diyanet

Rüyada panjur görmek Diyanet yorumuna göre samimi dünyanızı birisiyle paylaşmaya hazırsınız anlamına gelir. Böyle bir rüya gördükten sonra karşınıza çıkacak olan yeni kısmetlerinizi bekleyebilirsiniz. Hayatınıza çok sevebileceğiniz ve sizi de çok sevecek biri çıkabilir. Rüyada panjurları açtığınızı görmek, daha önce bilinmeyen önemli ya da kişisel bir şeyi açığa çıkarmaya son derece hazır olduğunuzu gösterir. Eğer yalnızca sizin bildiğiniz bir sır var ise bu sır kısa süre içerisinde ortaya çıkabilir. Böylece omuzlarınızda ağırlık yapan bir yükten kurtulacağınızı da söylemek doğru olur.

Panjurlar dış mekanla olan ilişkinizi sembolize eder. Bunları açmak, iletişim kurma isteğini ve iyi niyetini gösterir. Buna bağlı olarak yeni insanlarla tanışma ve yeni ortamlara girme ihtimaliniz olduğu da söylenebilir. Rüyada ışığın çıtalardan içeri girmesine izin vermek ise belirli bir önlemi ya da  mahremiyetinizin ihlal edilmesinden duyulan korkuyu gösterir.

Rüyada Panjur Kapattığını Görmek İslami Nasıl Yorumlanır?

Rüyada panjur görmek İslami yorum gibi rüyada panjurları kapattığını görmenin de anlamı mevcuttur. Eğer rüyanızda başkasının pencere panjurlarını indirdiğini görüyorsanız, bir sır keşfedeceksiniz olarak yorumlanır. Eğer bu kişi pencere panjurlarını kaldırıyorsa size bir randevu sorulacak anlamına gelir. Eğer siz panjurları indiriyorsanız bu rüya rakiplerinizden korktuğunuz anlamına gelir. Rüyada panjurları kapattığınızı görmek gizlilik anlamına gelir. Kişisel bir konuyu veya kendinize ait bir yönünüzü gizliyorsunuz denilebilir. Kendinizi düşman olarak gördüğünüz kötü niyetli insanlardan uzak tutmaya çalışıyorsunuz olarak da ifade edilebilir. Panjurları kapattığınızı görmek bir durumu veya sorunu inkar ettiğinizi gösterir. Rüya aynı zamanda kör olma ve bir şeyi görmeyi reddetme konusunda da bir kelime oyunu niteliği taşır.

Sık Sorulan Sorular

Rüyada Pencere Panjuru Satın Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Eğer rüyanızda pencere panjuru satın aldığınızı görüyorsanız, kişisel hayatınıza sessizlik ve gizem aşılayacaksınız demektir.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu