Rüyada Parfüm Görmek ve Sıkmak Ne Demek?

Rüyada parfüm görmek , Rüyayı gören kişi kendisini bir anda yoğun olan bir ilişki trafiğinde bulacağına , duygusal olarak hem güzel hem de çok yoğun bir sürece gireceğine , yeni ilişkiler yaşayacağına delalet eder. Fakat bu dönem kalıcı değildir geçicidir ve eğlenceli bir şekilde geçeceğine yorulur.

Rüyada Parfüm Sıktığını Görmek

Rüyada parfüm sıktığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da yeni insanlarla karşılaşacağınıza , farklı ve yeni ortamların içerisine gireceğinize , yeni dostluklar kurup arkadaş ortamınızı genişleteceğinize işaret eder. Bunun haricinde kısmetinizin açılacağına alamet eder.

Rüyada Parfüm Hediye Aldığını Görmek

Rüyada parfüm hediye aldığınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde sevmiş olduğunuz kişiye aşkınızı itiraf edeceğinize , bunu yaparken de büyük organizasyon ve jestler hazırlayacağınıza delalet eder. Bu sayede evlilik yolundaki ilk adımı atmış olacaksınız.

Rüyada Parfüm Kokladığını Görmek

Rüyada parfüm kokladığınızı gördüyseniz , hem hayallerinize hem de amaçlarınıza en kısa zaman da kavuşacağınıza , hayallerinizin peşinden her zaman koşacağınıza ve gerçekleştirmek için elinizden geleni yapacağınıza alamet eder.

Rüyada Parfüm Şişesi Görmek Ne Demek?

Rüyada parfüm şişesi gördüyseniz , gerçek yaşam da olumlu ve hayırlı şeylerle karşılaşacağınıza , hem sosyal hem de iş yaşamınızda güzel gelişmelerin olacağına , yeni ilişkilere yelken açacağınıza yorulur.

Rüyada Barışmak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

5 Yorum

  1. Rüyada yabancı bir eve girdik evden acil çıktık ev başkasının aynı benum çantama benziyodu çaldım masanın üzerinde parfüm vardı hem sıktım hem çaldım sonra evden kaçtım çok ıslandım durmadan koştum

  2. Küs oldugum biriyle ruyada bana parfüm verdi ve bende kendime sıktım güzel kokmuyordu tam tersi midem bulaniyordu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu