Rüyada Paça Görmek ve Çorbasını İçmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Paça Görmek

Rüyada paça gördüyseniz , gerçek yaşam da çekmiş olduğunuz sorunlardan kurtulamayacağınıza , önünüze sürekli olarak engellerin çıkacağına , her yaptığınızı takip eden ve sizin hakkınızda olumsuzca konuşan bir kişinin varlığına da işaret eder.

Geçmiş zaman da düzeltemediğiniz bir sorunu şimdi yaşayacağınıza ve buna katlanmak zorunda kalacağınıza yorulur.

Boşanmış olan insanların eski eşleri ile sorunlarının uzun bir süre boyunca devam edeceğine , nafaka ya da velayet gibi durumlarla uğraşacağına , bir müddet boyunca bunlarla uğraşacağınıza işaret eder.

Eğer bekar olan kişi gördüyse o zaman aşk yaşamış olduğu kişinin sizi rahatsız edeceğine , karşılıksız seven birisinden kurtulmak için büyük bir çaba sarf edeceğinize, yakın zaman içerisinde karşınıza çıkacak olan yeni kısmet ile evleneceğinize delalet eder.

Rüyada Pantolon Paçası Görmek

Rüyada pantolon paçası gördüyseniz , çözmüş olduğunuz bazı sorunlardan dolayı ufak tefek pürüzlerin çıkacağına , bu problemlerle uğraşmak için kafa yoracağınıza işaret eder.

Bekar olan birisi gördüyse , karşınıza çıkacak olan yeni kısmet ile dünya evine gireceğinize , ailenize ve yakın çevrenizde bulunanlara danışmadan evlilik kararı vereceğinize delalet eder.

Rüyada Paça Çorbası İçmek

Rüyada paça çorbası içtiğinizi gördüyseniz , küçük kısmetlerle karşı karşıya kalacağınıza , sizi düze çıkarmasa bile borçlarınızın yarısını kapatacağınıza ,

maddi gelire sahip olacağınıza , iş hayatınız dışında yapmış olduğunuz bazı işlerden kazanç elde edeceğinize ve durumunuzu düzeltmek için yakın çevrenizden yardım isteyeceğinize yorulur.

  Rüyada Pamuk Şeker Görmek Ve Yemek Nedir? Anlamı
1 yorum

One thought on “Rüyada Paça Görmek ve Çorbasını İçmek Ne Anlama Gelir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.