Rüyada Osurmak

Rüyada Osurmak, Rüyanızda yellendiğinizi (halk değimiyle osurduğunuzu) görmek, iyiye yorulmaz. Bu rüyanız, sizin hakkınızda iyi olmayan dedikodular yapılacağına işarettir. Bu yorum, sesli olarak (herkesin duyacağı gibi) yellenme gördüğünüzde yapılan yorumdur. Sessizce (kimsenin duymadığı, ancak kendiniz duyacak kadar) yellendiğinizi görmek, gam ve kedere, üzüntü ve sıkıntıya düşeceğinize işaretle tabir olunur.

  • Rüyada yellenmek ile görülen rüya, arasında bulunduğu topluluğun dağılmasına ve yalan sözlerle vakit geçiren kimseye işarettir. Böylece rüya, ahmaklığa, yalnız kalmaya ve çevresindeki insanlardan ayrılma zorunda kalan ve yalnızlığa itilen kimseye işaretle tabir olunur.

Rüyada yellenmek, negatif davranışlarda bulunmak, çekiştirme uygulamak, tanıdıkların akabinde iş çevirmek ve yasak yemek biçiminde yorumlanır. Rüya sahibi, haksız bir gelir elde edecek ve doğru yoldan ayrılacak demektir. Rüyada yellenmek pek çok farklı şekillerde deyim edilmiştir. Ayrıca, düş sahibinin dertleri, sıkıntıları ve problemleri aşıp, birtakım lezzetsiz hadiseleri çözüme kavuşturması olarak dahi deyim edilir. Bazı düş yorumcularına göreyse, rüyada yellenmek uzun süren bir hastalıktan kurtulup iyi olmak anlamına gelir.

Rüyada Osurduğunu Görmek

Rüyada osurduğunu gören düş sahibi herkesten gizli bir işi kotarmaya çalışıyor demektir. Yani, bu rüyayı gören şahıs için çoğunlukla saman altından su yürütüyor adı verilir. Bazen de dertlerin ve zorlukların sona ermesi biçiminde yorumlanır.

Rüyada Birinin Osurduğunu Görmek

Rüyada birinin osurduğunu görmek, üzüntülere ve hayal kırıklıklarına işaret eder. Bu rüyayı gören şahıs, itimat ettiği bir arkadaşının ihanetine uğrayacak ve bu arkadaş kazığını ömrü süresince unutamayacak anlamına gelir.

Rüyada Sesli Osurmak

Rüyasında sesli osurduğunu gören şahıs, cemiyet içerisinde hakir görülecek, etrafında rezil olacağı bir davranışta bulunacak biçiminde diyerek deyim edilir. Bu rüyayı gören bireyin bu hoş olmayan davranışının sonrasında, cemiyet kendisini dışlayacaktır.

Rüyada Sessiz Osurmak

Rüyasında sessiz sessiz osurduğunu gören düş sahibi büyük bir hataya düşerek, bilahare bu yanılgı sebebiyle üzüntü çekebilir biçiminde deyim edilen bu düş, bir yönlerden de parasal olarak bir rahatlığa kavuşacak demektir.

 

Rüyada Bakla Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu