Rüyada Bakla Görmek

Rüyada Bakla Görmek, düşmanlık, sıkıntı, hastalık, az mal, bazen de bolluğa işaret eder.

• Bir kimse rüyasında yaş bakla yediğini görse, bu rüya, rüya sahibi kişinin üzüntüye, kedere ve sıkıntıya düşeceğine işaret eder şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bakla Görmek Ne Anlama Gelir?

• Rüyasında kuru bakla yediğini görmek, rüyayı gören kişinin, bolluğa, bol kazanca kavuşacağına ve sevinci, ferahlığa ereceğine işarettir.
• Rüyasında yeşil bakla görmek, yemek, rızka, temiz elbiseye işaret eder şeklinde yorumlanır. Rüyada bakla yediğini görmek, geçim zorluğuna, rızık darlığına işaret eder. Rüyada bakla görmek, kederlenmeye, hüzünlenmeye işarettir.
• Ebû Said-il Vâiz’in yorumu: Rüyasında bakla görmek, taze olursa, üzüntü ve kedere, kuru olursa, sevince işarettir. Bakla yemek, kuru olsun, taze olsun, her ne şekilde olursa olsun, sıkıntıya, kıtlığa ve geçim zorluğuna işaret eder.
• Bazı yoruma göre; kuru bakla görmek, iyi sayılmaz. Baklayı pişmiş veya çiğ olarak yemek ise, keder ve sıkıntıya işarettir.

Rüyada Bakla Satıcısı Görmek

Rüyada bakla satıcısı görmek, kendisiyle konuşan insanların konuşmalarına kötü cevap veren bir adama işarettir. Rüyasında bakla satıcısı gören kimse, birilerinden kötü söz işiteceğine işaret eder.

Rüyada Acı Bakla Görmek

Rüyada acı bakla görmek değişik şekilde tabir edilir.

• Rüyada acı baklanın tazesini görmek, amelsiz ve neticesiz (faydasız) ilme delâlet eder ve dolayısıyla bir sürü meşakkat ve yorgunluğa ve geçim zorluğuna işarettir.
• Rüyada acı baklanın kurusunu görmek, şiddet ve zorlukla karşılaşılacağına işaretle tabir olunur.

 

Rüyada Yılan Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu