Rüyada Ölen Kişiye Bir Şey Vermek

Rüyada ölen bir kişiye bir şey vermek, elinizden çıkacak olan paraya delalet eder. Paranızı harcayacağınıza işarettir. Rüyasında ölüye yemek yedirdiğini gören kişi gerçek yaşamında yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceği manasına gelir.

Ölen kişiye rüyada bir şey vermek gerçek hayatta vereceğiniz sadaka, zekat ve yardıma delalet eder.

Rüyaya ölüye para vermek iyi bir şey değildir. Görülen rüya günah işlemeye ve bilmeyerek bazı hatalar yapmaya işarettir.

Rüyada ölü insana yiyecek vermek misafirlerinizin evinize geleceğine yada insanları bir yemeğe davet edeceğinize yorumlanır. Ölmüş bir tanıdığınıza su verdiğinizi görmüşseniz, o kişimim ahret hayatının güzel olacağına delalettir.

Görmüş olduğunuz rüya tanıdık bir kişiyse ona duymuş olduğunuz özlemi ve hasreti, onunla ilgi düşüncülerinizi simgeler. Ölü insandan bir şey alma yada ona bir şeyler vermek, iç dünyanızda yaşamı olduğunuz sıkıntılara gösterir.

Rüyada Ölüye Yardım Etmek

Rüyada ölmüş bir insana herhangi bir konuda yardım ettiğini görmek o kişi için yapmış olduğunuz duaların kabul olacağına delalet eder.

Görülen rüya aynı zamanda doğru yolu bulduğunuzu ve yanlışlarınızdan ders çıkardığınızın göstergesidir.

Size kısa zaman içerisinde yaratı olacak işlerin habercisidir. Rüyada ölünün hayatından şikayet ettiğini görmek, sizden yardım isteyen ve zor durumda olan birilerinin varlığına işarettir. Rüyada ölü bir insanın size yardım ettiğini görmüşseniz kısa zamanda bütün sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtularak rahatlığa erişeceğinize yorumlanır.

Rüyada Mezar Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu