Rüyada Öfkelenmek ve Kızmak Ne Demek?

Rüyada Öfkelenmek

Rüyada öfkelenmek , rüyayı gören kişi çalışmalarından merak ettiği ve sabırsızlıkla beklemiş olduğu o haberi en sonunda alacağına , bu haber ile çok mutlu ve sevinçli olacağına , artık bir karar alırken daha dikkatli olacağına ve hayırlı işlere imza atacağına alamet eder.

Rüyada Kızmak

Rüyada kızmak , hem iş hem de sosyal hayatınızda sürekli olarak büyük sorunlarla karşı karşıya kalacağınıza , insanlarla tartışmalar yaşayacağınıza ve yaşamış olduğunuz sorunlar gitgide büyüyerek içinden çıkılmaz bir yola gireceğine delalet eder.

Rüyada Kızmak Öfkelenmek

Rüyada hem kızdığınızı hem de öfkelendiğinizi gördüyseniz , içerisinde bulunmuş olduğunuz sıkıntılardan bir türlü kurtulamayacağınıza ve sinir bozucu durumlarla karşılaşacağınıza yorulur.

Rüyada Sinirlenmek

Rüyada sinirlendiğinizi görmek , işlerinize engel olmaya çalışan ve sürekli hata yapmanız için size karşı bir fırsat kollayan birisine delalet eder. Gerçek yaşam da bu kişiye çok dikkat edin eğer bir koz verirseniz iş hayatınızda büyük zarara uğrayabilirsiniz.

Rüyada Köpürmek

Rüyada köpürdüğünüzü gördüyseniz , iş hayatınızla ilgili yakın zaman içerisinde güzel ve sevinçli bir haber alacağınıza , bu haber ile yeni yollara gireceğinize alamet eder.

Rüyada Bağırmak Ne Demek?

Rüyada bağırmak genel olarak güzel ve sevinçli haberlere yorulur.

Rüyayı gören kişi aynı zaman da çekmiş olduğu sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağına ve üzüntülerini bir kenarı bırakıp önüne bakacağına yorulur.

  Rüyada Örümcek Görmek, Rüya Tabirleri ve Yorumları
6 yorum

6 thoughts on “Rüyada Öfkelenmek ve Kızmak Ne Demek?

  1. Rüyamda oğluma çok kızıyorum oda benim dahada öfkelenditren şeyler yapıyor bi bakıyorum küçük oğlum olmuş bi bakıyorum büyük oğlum

    1. Rüyamda ben uyurken kızım makasla saçımın önünü kesmiş ve ben bu duruma çok kızıyorum kızıma

  2. Rüyamda görümcem bize gelmiş ve hangi sebepten bilmiyorum ama birden onunla tartışmaya girmişiz ve ben sinirlenip görümceme muskacı muskacı diye bağırıyorum sanki bilmiyormuyum bana büyü yaptırdığını diye görümcemin yüzüne haykırıyorum oda hiç birşey demiyor suçluymuş gibi sessiz kalıyor.

  3. Ruyamda eşim baska bir kadına tayt yelek almış bende çok sinirleniyorum hıc bana almadı ona niye aldı diye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.