Rüyada Sevgilini Hamile Görmek Neye Yorumlanır?

Rüyada Sevgilini Hamile Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sevgilini hamile görmek, gerçek yaşam da sevgilinizle beraber çok güzel zamanlar geçireceğinize , onunla beraber mutlu bir evlilik yapıp huzurlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra yakın zaman içerisinde bir çocuk sahibi olacağınıza ve bu duruma çok sevineceğinize yorulur. Genel olarak rüyada sevgiliyi hamile olarak görmek bu şekilde yorumlanır. Bunun için böyle bir rüya görürseniz endişeye kapılmanıza hiç gerek yok. Bu rüya hem iyiye hem de hayra yorumlanan rüyalardan birisidir.

Rüyayı gören kişi , eşi ve çocuğunun çok mutlu olacağına , başınıza gelecek olan kaza veya musibetlerden kısa süre içerisinde kurtulacağınıza , rızkınızın bol olacağına ve işinizde bereketli kazançlar elde edeceğinize alamet eder.

Bunun yanı sıra kişinin dilemiş olduğu her şeyin kabul olacağına , rüyayı gören kişi gerçekte evli değilse kısa zaman içerisinde tanışacağı birisi ile dünya evine gireceğine , evlenip bir çocuk sahibi olacağına işaret eder.

Rüya sahibi ailesiyle beraber çok güzel zamanlar geçireceğine , huzurunun hiçbir zaman bozulmayacağına , ağırbaşlı olup herkes tarafından saygı görülen birisi olacağına delalet eder.

İşinizde tıkanan sorunların çözüleceğine , bol kazançlar elde edeceğinize , geçim sıkıntısı yaşamayacağınıza , karşınıza birden fazla fırsatların çıkacağına ve rızkınızın artacağına alamet eder. Yani bu rüya kişi için çok hayırlıdır.

Rüyada Hamur Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

6 Yorum

  1. Ruyada sevdiğim insala evlenip gerdege girmiştim daha sonra onun hamile olduğunu gördüm

  2. Rüyada eski sevgiliyi hamile gördüm birinden hamile olduğunu söylüyordu eski sevgilimde yatakta uzan ıştı arkası bana dönüktür

  3. Rüyada eski sevgiliyi hamile gördüm birinden hamile olduğunu söylüyordu eski sevgilimde yatakta uzan ıştı arkası bana dönüktür

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu